Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Fotografování : Společné zájmy

žena 54 let | Fotografování | Praha 17.8.
Ahoj....jsem fotoamatérka, která o víkendech chodí po městě a fotí, co jí "cvrnkne" do objektivu....budu moc ráda, když se ke mně někdo přidá..... se stejným koníčkem :-)
Rád fotím přírody krásu, krajinu zelenou i kamennou, i tu co svůdnou má křivku pasu, bez závoje, oděnou jen v dlouhém vlasu. Romantik
Sháním parťačku na focení přírody
Hledám sympatickou fotografku,kterou baví fotografování(případně vlastní foťák mám) a ráda by si takto přilepšila.Jednalo by se o častější a dlouhodobé focení,fotit mě jako odvážnější fotky,akty... do soukroma pro páry...Jsem sympatický,štíhlé postavy,mladšího vzhledu.
Fotograf hledá zajímavé tváře na foceni a taky fotografku na společné akce. V případě vzájemných sympatií i víc.
momentalne je v casopisu reflex vyhlasena kazdorocni AKTOVA fotosoutez AKTY X - najdu tady slecnu/zenu ktera by do toho sla? , na netu hledejte "reflex AKTY X" , uzaverka je 10.8.
Hledám kamarádku,či kamaráda na toulání přírodou se stejným koníčkem,láskou k přírodě a focením .-)
Hledám ženu, dívku pro fotografováníi odvážných snímků
Chledam prijemne pohlednou sympatickou slecnu, ktere se zalibilo kouzlo fotografie a ma chut vyrazit do prirody s fotakem neco se naucit. Pokud te to zaujalo, muzeme vyrazit;-)
Ahoj, jsem teď na měsíc v Jáchymově a už mi dochází nápady na výlety a co dělat. Tak jsem pro cokoliv. Napiš. Rád někam zajedu. :)