Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Fotografování : Společné zájmy

Hledám ženu, která by mě za příznivého počasí nafotila venku nebo kdekoliv jinde nahého mým foťákem. Mohla bys při tom být třeba se svojí kamarádkou. Jsem starší muž štíhlé postavy, vyholený. V případě zájmu můžu mailem poslat foto své nahé postavy. Na tvém věku, vzhledu nezáleží. Celé Ostravsko, Frýdecko a okolí. Moje telefonní číslo je v profilu inzerátu. . Zavolat můžeš kdykoliv.
Hledám sympatickou fotografku,kterou baví fotografování(případně vlastní foťák mám) a ráda by si takto přilepšila.Jednalo by se o častější a dlouhodobé focení,fotit mě jako odvážnější fotky,akty... do soukroma pro páry...Jsem sympatický,štíhlé postavy,mladšího vzhledu.
Zdravím. Sešlo se pár názorů, že bych jako fotomodel nemusel být marnej. Tak jsem si řekl, že se tomu začnu věnovat, ať se uvidí, co je na tom pravdy =-) Pokud by někdo měl zájem, dejte vědět, určitě se domluvíme =-) Na ukázku přidávám 3 fotky =-)
Hledám fotografku, která by chtěla v dubnu zajít na výstavu motýlů ve Fata Morganě.
Ahoj, hledám někoho s kým bych občas vyrazil fotografovat. O víkendu rád přijedu i do jiného města.
Hledám příjemnou ženu na společné fotovýlety - příroda, památky, noční Praha, různé akce....
Hledám modelku na focení. Já jsem fotograf a chtěl bych začít fotit lidi. Hledám někoho kdo by měl zájem vystupovat jako model. Rád bych zkusil i nějaké odvážnější fotky/akty. Jestli zájem napište s přiloženou fotkou (nejlépe celého těla)
Najde se tady slečna - žena, nemodelka na focení? Nejlépe okres Hodonín
Najde se tady slečna - žena, nemodelka na focení? Nejlépe okres Hodonín
Rád fotím přírody krásu, krajinu zelenou i kamennou, i tu co svůdnou má křivku pasu, bez závoje, oděnou jen v dlouhém vlasu. Romantik

Zavřít