Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Fotografování : Společné zájmy

Hledám sympatickou fotografku,kterou baví fotografování(případně vlastní foťák mám) a ráda by si takto přilepšila.Jednalo by se o častější a dlouhodobé focení,fotit mě jako odvážnější fotky,akty... do soukroma pro páry...Jsem sympatický,štíhlé postavy,mladšího vzhledu.
Fotograf hledá zajímavé tváře na foceni a taky fotografku na společné akce. V případě vzájemných sympatií i víc.
momentalne je v casopisu reflex vyhlasena kazdorocni AKTOVA fotosoutez AKTY X - najdu tady slecnu/zenu ktera by do toho sla? , na netu hledejte "reflex AKTY X" , uzaverka je 10.8.
Hledám kamarádku,či kamaráda na toulání přírodou se stejným koníčkem,láskou k přírodě a focením .-)
Hledám ženu, dívku pro fotografováníi odvážných snímků
Chledam prijemne pohlednou sympatickou slecnu, ktere se zalibilo kouzlo fotografie a ma chut vyrazit do prirody s fotakem neco se naucit. Pokud te to zaujalo, muzeme vyrazit;-)
Ahoj, hledám příjemnou kamarádku od X do 42 let, která by chtěla vyrazit ve druhé polovině července na pár dní do přírody pod stan, či pod širák. Mám volnou i většinu víkendů o letní prázdniny a nechce se mi je trávit samotnému, nebo jen ve společnosti přátel. Chtěl bych toto léto prožít s nějakou ženou obdobných zájmů. Mám rád přírodu, spaní pod hvězdami, country hudbu, posezení u ohně, fotografování. Povoleno je vše, jde jen o to se domluvit. Jsem mobilní, není problém se přiblížit. Tom :)
Ráda chodíš na procházky, výlety, hory? Nemáš předsudky a nebojíš se objektivu a pěkně se do něj usměješ? Nebo dokonce sama ráda fotíš ? Potom si třeba budeme rozumět :-) Pokud taková existuješ, Jsi, z Kolína či okolí, ozvi se :-) Můžeme se poznat a třeba z toho časem vzejde něco více, nejen procházky a focení :-)
Ahoj, jsem teď na měsíc v Jáchymově a už mi dochází nápady na výlety a co dělat. Tak jsem pro cokoliv. Napiš. Rád někam zajedu. :)
Najde se žena, dívka, která se nebojí pózovat před objektivem? Sem tam fotím a chtěl bych si vyzkoušet portrét v přírodě. Takže žádné pokoutní fotcení v bytě atp. Zdraví Martin