Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Vtipy na vlastní nebezpečí

 Michale, ty jsi napsal moc hezký slohový úkol, ale řekni mi, proč jsi ho nedokončil ? "Prosím, táta už neměl více času !"
 Anglický lord si koupí pustý ostrov. Za tři roky pozve své přátele na návštěvu. Na ostrově stojí tři krásné domy. Lord říká:"V tomhle domě bydlím a ten druhý dům je klub, kam chodím posedět každý pátek." " A na co je ten třetí dům?", ptají se přátelé. " To je klub, kam bych nikdy nešel."
 Tvoje žena se hodně ráda směje, že? povídá jeden muž druhému. "Jak to víš?" "Když jsem jí posledně vyprávěl vtip, smála se tak, že málem vypadla z postele!"
 Lov opic: Víte, jak se chytá opice? Sednete si na strom se dvěma lahvemi: Do jedné nalejete vodu a do druhé pěkně ostrý grog. Z té lahve s vodou si začnete notně přihýbat. Pak přijde opice a začne se opičit, ale s tou druhou lahví, po chvíli je na mol a dá se snadno chytit. Kdyby se opice nedostavila, zaměňte lahve a postupujte dle výše uvedeného návodu. Po chvilce ulovíte opici také.
 Je to zelený a má to sto očí. Co je to? Žába v mixéru.

Zavřít