Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledám partnera : Tanec ...

žena 58 let | Hledám partnera | Praha 18.9.
Přála bych si nalézt prima partnera ,pro kterého by byl tanec radost a stejné potěšení,jako pro mne.Ráda bych se naučila salsu,nebo můžeme chodit zpočátku na jiný kurz,dle dohody,abychom se sladili.Měřím 158 cm,loňské foto,věk neřeším,.Těším se.
Ráda bych do nadcházející sezony našla partnera do tanečních kurzů v Kladně. Tančím ráda, cit pro hudbu mám, něco málo i umím, nohy nepošlapu :) Měřím 166cm, jsem plnoštíhlé postavy (spíš plno, než štíhlé). Tak pokud to nevadí a taky tančíš rád, ozvi se :)
Hledám tanečního partnera na taneční odpoledne na Zámecké v Kolíně, ale možno i jinde.
žena 41 let | Hledám partnera | Praha 13.9.
V tanečních mě to moc nebavilo a teď bych tanec ráda dohonila. Hledám partnera vyšší postavy do fajn tanečního kurzu s individuálním přístupem. Pokud jsi začátečník nebo na mírně pokročilé úrovni, ozvi se.
žena 37 let | Hledám partnera | Praha 13.9.
Let's dance :-). Krásný den, hledám partnera na standardní a latinskoamerické tance, tanci se věnuji v TK AD Praha a ráda bych se opět zapojila do pravidelných tréninků - pro radost, kondici a nejlépe i soutěžně (mám odtančeno několik soutěží v kategorii D). Prosím někoho přiměřeného věku a výšky :-), já 36 let/185 cm. Katka
žena 54 let | Hledám partnera | Praha 10.9.
Hledáme muže i ženy bez omezení věku na tancování historických tanců - období renesance.Tancujeme 10min.od Anděla. Není třeba umět tančit... Je to jednoduché. Máme i kostýmy.
Hledám parťáka který se mnou bude chodit do tančírny učit se Salsu.
Hledám pohledného a štíhlého muže ve věku 31 - 51 let, který miluje tanec a chtěl by se mu aktivně věnovat.
Hledám pokročilejšího tanečního partnera přiměřeného věku pro taneční pro dospělé (latina a standart) a občasné návštěvy tančíren. Praha. Jsem VS bez podpatku 165 cm, štíhlá. Tanci se věnuji pravidelně a chci se v něm stále zdokonalovat, moc mě baví. Lenka
Rada bych nasla tanecniho partnera na kurz standardu nebo latiny.Mam za sebou kurz zacatecniku a dalsi pokracovaci.Chtela bych pokracovat a zatancit si.Jsem 177cm vysoka,stihla.

Seznamka Rande © 2000 - 2017 TANGER infosystems s.r.o.
Android aplikace: Rande pro Android