Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Běhání a turistika : Sport

Ahoj, uvažuju, že bych začal pravidelně běhat. Byť hraju pravidelně volejbal, tak v běhání jsem zatím měkkej :) Přidá se někdo? Chtěl bych začít Stromovkou. Jirka
Ahoj, hledám sympatickou ženu na pravidelné běhání.
Ahoj, hledám pohodovu spolucestovatelku. Baví mě hory, jezera, moře. Navštívit známá města, získat zážitky na celý život. Lidi, co znám nemají na cestování čas, peníze příp. obojí :) Hledám proto někoho, kdo vidí občas někam vyrazit jako nejlepší věc a také nemá ve svém okolí podobně smýšlejícího člověka.
Kdo se bojí nesmí do lesa…:) Hledám někoho na pravidelné podvečerní běhání v černém lese.
Někdo na delší pěší túry, příp. vodáctví, plavání v přírodě a později běžky? Nejlíp také s rozhledem (aby bylo o čem mluvit) a nadhledem (pro pohodu). Někdy mohu i ve všední dny. V odpovědi prosím napište něco o sobě (já mám nějaké údaje na svém profilu na Rande). Můžeme též vyměnit fotky.
Ahoj. Hledám někoho na běhání. Běhám jen chvíli, ale nebylo by na škodu občas běžet s někým. Běhám tratě kolem 5km. Ideálně okolí Pardubice Dubina.
Ahoj. Chtěl bych poznat někoho, s kým bych mohl chodit na výlet do přírody po rodném kraji. Pěší nebo na kole, na kopec či rozhlednu nebo nějaké jiné zajímavé místo, kamkoliv "mimo civilizaci" . Většinou takhle chodím sám a zjišťuji, že mi to přestává stačit. Kdyby se nějaký takový "chodec" nebo chodkyně, tady našla, ať se mi prosím ozve na e-mail. M.
Najde se slečna na občasné (2x týdně) behani kolem řeky?
Hledám někoho (kamaráda, příp. kamarádku) na občasný pohodový výšlap do kopců nebo pár dní do dostupných hor na pohodovou turistiku. Muž 47 let.
Hledám někoho (kamaráda, příp. kamarádku) na občasný pohodový výšlap do kopců nebo pár dní do dostupných hor na pohodovou turistiku. Muž 47 let.