Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání


Běhání a turistika : Sport

Ahoj neznámá, sportuješ ráda? Co si treba jit zabehat na P5 nebo 6? Rekreacne :-))
Někdo na delší pěší túry, příp. vodáctví a později běžky? Nejlíp také s rozhledem (aby bylo o čem mluvit) a nadhledem (pro pohodu). Někdy mohu i ve všední dny. V odpovědi prosím napište něco o sobě (já mám nějaké údaje na svém profilu na Rande). Můžeme též vyměnit fotky.
Ahoj, hledám slečnu, kamarádku, se kterou bych mohl podnikat různé výlety do přírody, třeba i na kešky, rád také běhám (to není podmínka :-D ), nebo i třeba jiné sporty :-) Ale také si rád zajdu na pivo a nebo různé akce, chaty, atd., ať to nevypadá že jenom sportuji, rád také zapařím a nezdravé věci :-D Honza PS: Také rád vařím ;-) :-D
Maminka se dvěma dětmi /8 a 6 let/ hledá parťáka pro život, voňavého, hřejivého a přirozeného kluka s jiskrou, který se umí usmívat. Mám ráda románské jazyky, historii, sport a bez přírody nemohu existovat. Hledám nesobeckého sportovně laděného muže se špetkou kultury, ideálně tatínka s živým srdcem. Mám ráda spíše vyšší štíhlé muže, odpusťte pánové, ale větší bříška a podbradky....se mi prostě nelíbí, nemohu jinak. Na druhou stranu, dokonalá socha vytesaná ze žuly, ovšem bez života..je o ničem.
Dnes jsem se od kamarádky dozvěděla, že všichni muži ve věku kolem 60 let jsou natolik pohodlní, že nějaké seznámení s nimi vlastně ani nepřichází v úvahu. A já bych navíc potřebovala partnera aktivního, nadšeného, takového, co by se mnou chodil po horách. V létě na trekách jsem ho nepotkala, byli tam jen samí mnohem mladší. No tak co mám dělat? Neznáte tu někdo takového blázna, co miluje hory a bude po nich běhat až do skonání? Jako já?
Hledám parťačku, parťáka na B7 2018
Ahoj, hledám kamarádku na běhání okolo Hostivařské přehrady a okolí 5.-10.km pravidelně jednou týdně.
Hledam kamaradku na kolo beh, vokoli Usti i Drazdan.
Ahoj, hledám hezkou, vlídnou a aktivní ženu, která je sama, cítí se bez chlapa neúplná a chce občas zažít hezké společné chvíle. Nejlépe Praha-Sever. Jsem náruživý, aktivní sportovec s intelektem. Zaopatřený, ale ne materialista. Miluju hudbu, jestli ty taky, je to plus (není podmínkou). 40let /182cm/ 78Kg .Praha-Sever. Odpověz prosím přímo na e-mail. Foto si pošleme navzájem později. Těším se na Tebe.
hledam zenu na turistiku, mozna i na vztah. marek, ostrava, 42

Seznamka Rande © 2000 - 2017 TANGER infosystems s.r.o.
Android aplikace: Rande pro Android