Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Jsem rozvedený, samostatný chlap, mám sedmiletou dcerušku ve střídavé péči. Jsem vegetarián ... nejraději trávím čas na méně zalidněných místech :-). Hledám spřízněnou duši ideálně která je na tom podobně :-).
Na úvod bych si s Tebou rád vyměnil pár slov, povídal si, jak se máš, co Tě baví nebo naopak. A když uvidíme, že to dává smysl, tak Tě poznal osobně. Mohli bychom třeba jen tak projít nebo za kulturou či se napít někde něčeho dobrého. Uvidíme, vše ukáže čas. A ještě kdo jsem, 43/175, rozvedený, s jedním dítětem, mírné přátelské povahy. Hledám vážnou známost, někoho spolehlivého, s vyřešenou minulostí.
Pohledný ,nezadaný muž z Prahy by rád poznal vhodný protějšek pro plnohodnotný vztah. Hledám pohlednou ženu/dívku na úrovni, pro kterou nejsou překážkou mé dvě malé děti. Prosím o fotku.
Ahoj, aké jsi v současné době sama a chceš se to pokusit změnit a navázat nový partnerský vztah?. Můžeme se o to pokusit spolu. Jsem pohodový muž s vyřešenou minulostí. Navrhuji napoprvé, se třeba i jen na krátkou chvilku někde setkat a při posezení u dobré kávy můžeme poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Budu rád když se ozveš.
Veselou a hravou a smysl pro humor
Duší kluk se dvěma dětmi ve vlastní péči (kluk 2011 a holka 2014) hledá holku, co má ráda děti a ráda by s náma sem tam vyrazila na výlet a případně něco víc... Nejsme v nouzi, nehledáme náhradní maminku ani služku, ale kamarádku a partnerku.
Ahoj, jmenuji se Jan. Hledám vážnou známost. Jsem pracovitý, spolehlivý a starostlivý. Nemám rád lež a aroganci. :) Mezi mé koníčky patří čas strávený s mojí dcerkou.
ahoj hledáme s dcerou hodnou mamku s dětmi je nám smutno jen vášní zájem mamka nám zemřela tak nehledáme jen na soboty ale na furt
Jaro,léto, podzim, zima.... ono je to vlastně jedno,ve kterým období budu zase sám. A přitom stačí tak málo. Nebát se mi kouknout na profil na rande.cz a odepsat. Copak jsem už na odstřel,že o mne žádná obyčejná ženská z Brna a okolí nezavadí?
Jsem aktivní rodič pětiletého kluka (s.p.) a nehledám náhradní babičku, ale ženu a malého kamaráda pro život, jaký by nás všechny těšil.