Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Jsme tři (50; 20; 12) a rádi poznáme hodnou, milou, sympatickou a veselou paní, klidně i s menším dítětem. Zvládáme vše, služku nehledáme. Jen nám prostě chybí někdo, kdo by nás měl rád a chtěl s námi vytvořit hezký domov.
46 letý Brňák, hledá obyčejnou, hodnou, věrnou partnerku do 49 roků ( děti nejsou překážkou) z Brna a okolí k vážnému seznámení, a vytvořit společnou rodinu, najít novou lásku a s úsměvem prožít společný zbytek života
Ahoj, hledám společnost na letní dovolenou s dětmi (4,7) v termínu 21.7. - 30.7. Místo a program dle počasí a společných možností.
Ahoj, počasí už přeje příjemným výletům a tak bych uvítal i nějakou milou společnost. Rád někam vyrazím pěšky, nebo na koloběžce (kolo také vítáno), ale klidně i na vodu. Máš-li to podobně určitě se ozvi a něco spolu naplánujeme, děti nejsou přítěží. Vladimír
Nesportujeme, rádi jíme, mlsáme a koukáme na pohádky.......Ale jinak jsme naprosto báječníííííí!!!!!!
Je tu nějaká která vztah myslí opravdu vážně? Svobodný,39 letý,abstinent,nekuřák tč.na mateřské s 2a půl letou dcerkou ve své péči.Deštná (JH-TA..)
Je tu nějaká která vztah myslí opravdu vážně? Svobodný,39 letý,abstinent,nekuřák tč.na mateřské s 2a půl letou dcerkou ve své péči.Deštná (JH-TA..)
Hledá se přítelkyně pro mě 34r. a kamarádka pro dceru 6r.
Rád se seznámím s příjemnou mladší ženou která má také zájem o navázání nového partnerského vztahu. Pokusíme se o to spolu? Jsem pohodový muž s vyřešenou minulostí Tvé děti nejsou pro mě překážkou. Navrhuji napoprvé nejprve třeba i jen krátké osobní setkání které jistě napoví o možnosti našich případných vzájemných sympatií. Ozveš se?