Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé

Ahoj, hledám spolubydlící, kterou bych ubytoval a ona mě učila anglicky. Pepa
Hledám spolubydlení...dohoda.
Zdravím, je mi 16 let a jdu studovat do Prahy. Bohužel škola nemá koleje a domů je daleko, tak sháním nějaký podnájem, nejlépe s holkou také studentkou. O placení nájemného by se starali rodiče, třeba posíláním na učet, ale to už záleží na dohodě . Jsem nekuřačka a poměrně tichá umím vařit, takže není problém třeba něco uvařit. Náročná nejsem, stačí pokojík, kde budu mít skourkomí. Společná sprcha a kuchyně či jiné prostory nevadí.
Hledám spolubydlící, klidně i cizinku.Bez nároku na nájem jen úklid, vyprání, žehlení.Moc doma nejsem.
Hledám bydlení v Olomouci.Pracuji jako řidič autobusu.Děkuji za odpověď.L
Hledám spolubydlící (eventuelně i muže) do hezkého zrekonstruovaného zařízeného bytu v Jevišovce u Mikulova. V případě zájmu, ráda zodpovím dotazy. 3.600 Kč/měsíc.
Dobrý den, hledám spolubydlící do hezkého, zařízeného, podkrovního bytu v Jevišovce. V případě zájmu o bližší informace mne kontaktujte na e-mail.
Hledám k životu v našem budoucím obydlí MUŽE svého života = SPOLEČNÉ ŽIVOTNÍ ŠTĚSTÍ A ZABEZPEČENÍ: 50 až 100 let, nekuřák, se srdcem i mozkem. Láska znamená společně bydlet, jeden o druhého pečovat, si se vším pomáhat. Jeden umí to a druhý tohle ... Luxus: čistý vzduch s Láskou. Na druhý břeh si nic nevezmeme. Dávám do Vztahu vše, takže také potřebuji odhodlaného Muže s vlastním uvažováním a cítěním, nikoliv dědulu s prioritou vše pro děti, vnoučata a pejska..
Muž 55 let,dobrácký,rozvedený, klidný nekuřák a abtinent v ID,ale soběstaný a zaopatřený co bydlí v bytě v Kralupech s 9 letým pejkem hledá ženu , přítelkyni co by se mnou bydlela,povídala a trochu užívala život.Né tlustou a závislou na dětech a vnoučatech. Já rád uvařím,auto byh rád koupil ale sám ho neužiju a už se po 3 letech co nejezdím trochu obávám. Trpím samotou a tak bych byl raději veselejší období.Napiš. Vousy už pravidelně holím.
Snad najdu tolerantní a hodnou ženu k platonickému vztahu. Jsem ale na vozíku, odkázaný a nemohoucí. Když mi zemřela žena, připadalo mi, že se zbortil svět. Ale nemusí to tak být, když dokážeš zase vytvořit z bytu domov. Nenabízím ubytování jen asistence, ale hezký vztah kultivované a laskavé ženě. Pokud platí: Myslím, tedy jsem, tak ano, já tady jsem. A můžeme být dva – u kávy na zahradě, na výletě… VŠ 62, žijící v RD ve St. Boleslavi. ŘP nutný!

Zavřít