Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledám bydlení : Dopisování a přátelé

žena 29 let | Hledám bydlení | Brno 19.8.
Zhruba od září hledám nejlépe samostatný pokoj přímo v Brně (případně i nějaké místo v pokoji). Na lokalitě zas tolik nezáleží, ale nejlépe třeba Lesná, Židenice, Bohunice, Lískovec či centrum.
Ahojky lidi chci se zeptat čekám dite a schánim rychle bydlení ví tě někdo o něčem
Ahoj pokud by nekdo věděl o pronajmu do 8000 v HK pište Díky.
Hledám podnájem,spolubydlení u źeny. Jsem slušný pracovitý řemeslník. Nejradeji v domku v Praze,ale můźe to být i v bytě. V případě potřeby vypomohu s udrźbou.
Slušný.pracovity muz. Hleda Podnajem u zeny. Děti. Zvířátka nevadi. Tomáš.
Důchodkyně s potomkem hledají bydlení ve vsi nebo menším městě či obci nejlépe pardubický kraj ale není podmínkou.Jsme pracovití i přes zdravotní potíže.Máme rádi zvířata a přírodu kde bychom byli nejraději.
hledám bydlení i spolubydlení,hezká pracovitá se dvěma dětmi hledá rozumný podnájem nebo spolubydleni
žena 29 let | Hledám bydlení | 9.7.
Ahoj, hledám pomoc s bydlením. Jsem sama. Jsem slušná a hodna. Spěchá! Prosim ozvěte se.
Muž v seniorském věku +55 hledá levné bydlení na okr.Brno-venkov, mohu pomoci s různými opravami v domku- nářadí mám a auto mám!
Odcházím do důchodu a chci odejít z města, klidně i do pohraničí. Umím spoustu věcí a i nějaká výpomoc je možná po dohodě. Jsem naprosto samostatný. Vyhovovala by mi i samota, nebo polosamota. Mám rád zvířata a přírodu vůbec. Jako základní info to snad stačí.