Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledám bydlení : Dopisování a přátelé

žena 46 let | Hledám bydlení | Praha 17.5.
Zena, pracující v Praze-PS na dobu neurčitou,45 let, bezdetna, bez domacich mazlicku, hleda v Praze vhodny a klidny podnajem/pronajem/spolubydlici. Pochazim z Vysociny,v Praze jsem za praci. Muzu bydlet i s cizinci anglicky mluvim. Dekuji.
žena 29 let | Hledám bydlení | Brno 16.5.
Hledám nějaké bydlení v Brně. Nebo něco, kde bych mohla alespoň dočasně bydlet.
Hledam pronajem jednoho pokoje na vesnici mohu pomoci na zahrade dekuji
Potřebuješ si z jakého důvodu rychle najít v Praze ženu nejlepšího přítele?, jsem tu a také potřebuji najít: Muže podle naší vzájemně se doplňující životní situace i bydlení a jídelníčku a povahy a pohledu na život (ale ne podle fotky, lépe si zavolat), pro společný začátek byť by to mělo být ve 4 holých stěnách ;-) Nejde mi o majetek ale o charakter a dobré srdce, věřit si....parťáka i na život, NEkuřáka. Ale fotkám tak úplně věřit nedoporučuji. PS: jaký je pro seznánmení ten Tvůj důvod? M
Slušný pracovitý muz. Hleda Podnajem u zeny. Děti. Zvířátka nevadi. Tomáš.
Ahoj, hledá k pronájmu částečně zařízený neprůchozí pokoj. Jsem pracující. Za nabídky děkuji--...
Umí někdo pomoci s bydlením od května 2017? Nejlépe Brno město nebo Brno-Královo Pole. Já 36/179, spíše intelektuál, analytik. Napiš, domluvíme se mailem a telefonicky.
Hledám pronájem (v této chvíli opravdu jenom pronájem), kde by nevadila domácí zvířata - všechna vychovaná, čistotná a bezproblémová. Pouze samostatné bydlení, pouze Frýdek-Místek a těsné okolí. Foto u tohoto typu inzerátu asi není důležité, ale ráda vyměním.
hledam spolubydleni s prijemnou zenou v Prazeserioznost a zdravi jsou samozrejmostPavel
žena 19 let | Hledám bydlení | Praha 30.3.
Hledám podnájem v Praze, stačí mi malý pokojík, kde budu mít trochu klidu na studium. Nabízím veškeré domácí práce, hlídání a doučování dětí, péči o nesoběstačné spolubydlící. Časem si ráda i připlatím, jen momentálně jsem v obtížné situaci, kterou se nicméně snažím řešit.