Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledám bydlení : Dopisování a přátelé

žena 43 let | Hledám bydlení | Praha 24.6.
Pěkně prosím, ale nekoukám smutně;-). Našel by se zde někdo, komu bych nevadila jako spolubydlící? Jsem milá, veselá,pohodová,pracovitá. Na věku a pohlaví mi v tomto případě nezáleží, na vzájemné fajn komunikaci ano:-).
Hledám občasné přespání na jednu noc v týdnu/ přes víkend u slušné paní v HK. Hodlám se přestěhovat a pracovat v HK/ okolí a teď jsem vzdálen tak, že na otočku to není efektivní. Jde mi o sondu do života/ práce/ info o podnájmech/ pronájmech/ podnikání a podobně. Dohodneme cenu. Jen krátkodobě a někdy, podle dohody a pravidel. Pošlu na mail foto/ info/ tel. Klidně nejdřív psaní/ tel./ skype, aby to bylo vše jasné a čitelné. Pozdější vztah nevylučuji, ale není to teď priorita.
žena 46 let | Hledám bydlení | Praha 12.6.
Zena, pracující v Praze-PS na dobu neurčitou,45 let, bezdetna, bez domacich mazlicku, hleda v Praze vhodny a klidny podnajem/pronajem/spolubydlici. Pochazim z Vysociny,v Praze jsem za praci. Muzu bydlet i s cizinci anglicky mluvim. Dekuji.
Dobrý den, hledám levný podnájem nebo pronájem v Pardubicích a blízkém okolí u slušných lidí, kterým ráda vypomohu ( s vařením, s úklidem, se zahradou). Pracuji. Jsem pořádkumilovná a pracovitá žena. Rozvádím se a budu vděčná za každou nabídnutou pomoc. Doufám, že existují slušní lidé.
Azyl pro milence České Budějovice Vám nabízí možnost kde trávit se svou partnerkou/partnerem intimní společné chvíle v příjemném a diskrétním prostředí v době od 9.00 do 15.00 hodin. Maximální hygiena a čistota v Azylu pro milence České Budějovice je vždy na prvním místě. Milenecký azyl se nachází ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě v Českých Budějovicích. Diskrétnost a příjemná intimní atmosféra je v azylu pro milence České Budějovice jednou z hlavních priorit.
žena 46 let | Hledám bydlení | Praha 17.5.
Zena, pracující v Praze-PS na dobu neurčitou,45 let, bezdetna, bez domacich mazlicku, hleda v Praze vhodny a klidny podnajem/pronajem/spolubydlici. Pochazim z Vysociny,v Praze jsem za praci. Muzu bydlet i s cizinci anglicky mluvim. Dekuji.
žena 29 let | Hledám bydlení | Brno 16.5.
Hledám nějaké bydlení v Brně. Nebo něco, kde bych mohla alespoň dočasně bydlet.
Hledam pronajem jednoho pokoje na vesnici mohu pomoci na zahrade dekuji
Potřebuješ si z jakého důvodu rychle najít v Praze ženu nejlepšího přítele?, jsem tu a také potřebuji najít: Muže podle naší vzájemně se doplňující životní situace i bydlení a jídelníčku a povahy a pohledu na život (ale ne podle fotky, lépe si zavolat), pro společný začátek byť by to mělo být ve 4 holých stěnách ;-) Nejde mi o majetek ale o charakter a dobré srdce, věřit si....parťáka i na život, NEkuřáka. Ale fotkám tak úplně věřit nedoporučuji. PS: jaký je pro seznánmení ten Tvůj důvod? M
Ahoj, hledá k pronájmu částečně zařízený neprůchozí pokoj. Jsem pracující. Za nabídky děkuji--...