Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Lesbické dopisování : Dopisování a přátelé

ráda bych našla někoho na pěkné dopisování o všem možném. Někoho komu nebode vadit jaká jsem :)
Ahojky :-) nějaká slečna nebo žena co by si ráda psala??? Moc ráda si povídám o všem možném i o něžnostech nebo divokostech :-) budu ráda za zprávičky :-)
Hledám submisivní lesbičku,která hledá někoho o koho se opřít či jen tak pokecat.Hledám upřímnou a zábavnou holku
ahojky hledam holku na dopisovani a casem i vice budu rada kdyz se ozves ja lucka praha dekuji
Zdravím milé dámy, najde se zde slečna zvídavá, která by si ráda dopisovala z 34 letou nekuřačkou veselé povahy? Ráda poznávám skrze písmenka nové lidi a kdo ví, možná právě tvá písmenka nás někdy spolu svedou k příjemné konverzaci u šálku čaje? Životu se přeci musí jít naproti....Jsi-li zvídavé a hravé povahy, neváhej a poděl se se mnou o pár tvých písmenek....
na věku nezáleží.. ráda si napíši s příjemnou ženou.. nestyď se
Napíši si ráda se ženou...
Nehledám muže. Nehledám muže. Nehledám muže. I´m not looking for a guy. Je ne cherche pas l´homme. I suche keinen mann. ...snad to již nyní bude jasné.
Ahoj, našla by se tu fajn holčina (na věku nezáleží), která by si chtěla psát o všech starostech a radostech života? Schází mi někdo, s kým bych si mohla popovídat o čemkoliv, vypovídat se a dostat pomocnou ruku. Pokud by se tu někdo takový našel, byla bych moc ráda :)
Ahoj, jsem dlouhovlasá blondýnka, je mi sice už 45, ale nevypadám na ně, jsem prý pohledná, ženského typu, povahově něžná, citlivá a trošku introvertní nekuřačka... a ráda bych si prozatím jen psala s mladší ženou/dívkou, která netrpí zbytečnými předsudky a stereotypy stran věku. Pokud jsi z Prahy, pohledná, dívčí typ, a nejde Ti pouze a jenom o sex, budu šťastná, když se mi ozveš. Foto zašlu v emailu. Těším se na Tvou odpověď :) Veronika.