Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Zahrada a kutilství : Společné zájmy

Hledam nekuřačku přiměřeného věku,která by se mnou chovala včely a třeba i jinou domácí havěť na břehu Lipna.
Jsem Žena, hledám Muže 60-95 let ODKUDKOLIV, který v Praze a okolí POTŘEBUJE a MŮŽE POSKYTNOUT důvěrný vztah tak jako já:VŠ/177/50/60kg/NEk. Pohladíme se očima ... svět již nebude stále smutnějším místem... bydlet v Praze i mimo město, zahradu, les s houbami, řeku, .. z existence život, z obydlí domov: kuchyně zelená, v ložnici modré z nebe, knihovna červená, Lásku si dvojice společně vytváří - Láska nepochází z Akce se slevou!!! PS: ve skutečnosti prý vypadám jinak než na f
Jsem v Praze -nikoliv však pražačka. Jestli tu najdu MUŽE svého života: své ŽIVOTNÍ ŠTĚSTÍ tak zůstanu. Pro mne Láska znamená jeden o druhého pečovat po celý život a také si se vším pomáhat. Hledám muže k životu v dřevěném domku i v bytě. Luxus je pro mne čistý vzduch a voda s Láskou. Na druhý břeh si nic nevezmeme, proto si vše užijme za života. Dávám do Vztahu vše, takže také potřebuji odhodlaného Muže s vlastním uvažováním a cítěním, nikoliv dědečka s prioritou vše pro děti,vnoučata a pejska.
Dobrodruh hledá selku. Zn. dřina a romantika.
Ahoj, hledám pro svou cerku (17) Alenku ňákého zemědělce kterí se postará o našý ůrodu. Tata vse zajysti. Renata
Dobrý den. Hledám někoho, kdo by byl kamarádem a vhodným společníkem pro společné aktivity. Nerada bych ztrácela čas s alkoholikem a kuřákem.
Hledám kamaráda, který má rád venkov (o víkendech) a který se mnou bude sdílet mou velikou a krásně založenou zahradu v nádherném koutě na pomezi Jižních čech a Vysočiny, nádhernou krajinu a klid. Nemusí pracovat od rána do večera, může ležet na kanapi (ne pořád, ale klidně i většinou) a najít si tam, co by mu dělalo radost. Mám dospělé děti, které jsou Pražáci skrz naskrz, takže bych si ráda žila svůj život. Během týdne jsem velmi vytížená a víkendy bych si ráda užila s někým, kdo je taky singl
Rád zahradkařím a rád se o tom s někým pobavím mailem nebo i osobně. Je mi 32 let, mám 1 dítě a k němu skvělou mámu která by pro něj udělala první poslední.......ale jako partnerka nefunguje. Nehledám lasku ani vážnou známost. Hledám jen to co mi doma chybí,mazlení,sex a trochu té něhy a vzrušení, abych se zase mohl cítit žádoucí. Pokud je tady nějaká holka/žena co to má podobně, ať se ozve. V Praze jsem kromě víkendů každý den. Foto pošlu mailem.
Je mi 32 let, mám 1 dítě a k němu skvělou mámu která by pro něj udělala první poslední.......ale jako partnerka nefunguje. Proto jsem radši v zahradě a nebylo by špatné kdyby mě někdo v zahradkaření poradil. Nehledám lasku ani vážnou známost. Hledám jen to co mi doma chybí,mazlení,sex a trochu té něhy a vzrušení, abych se zase mohl cítit žádoucí. Pokud je tady nějaká holka/žena co to má podobně, ať se ozve. Foto pošlu mailem.
Jsem muž a je mi 56let.Hledám kamaráda,kterého baví zahradničení,kutilství,výlety na kole.Jinak rád hraji šachy,ale nějak jsem na to zůstal sám tak to zkouším touto cestou.Budu se těšit,že se mi ozve nějaký príma kamarád co je také sám a bydlí v Kroměříži a okolí.

    Zavřít