Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Ona hledá pár : Výměna partnerů

Muže , či pár na společné masáže , dotykaní ... Nebo můj partner muže jen být v pozici diváka... ja 36 let, on 48.V současné době žijeme v Německu , ale můžeme přijet ...
žena 27 let | Ona hledá pár | Praha 22.1.
Ahoj, jsme mladý pár a hledáme slečnu, kterou by bavilo se s námi potkávat :-). Mě je 25, přítel 30 let. Jsme mladšího vzhledu, štíhlejší postavy. 100% čistota a zdraví je na prvním místě. Máme zázemí ve svém domě kousíček za Prahou. Nelimitujeme věk, ani vzhled, ale musíš se nám líbit ;-) a musíme si rozumět. Není problém se potkat i někde jinde, pohybujeme se různě po ČR. Výměna fotek po pár zprávách samozřejmostí a také nutností ;-) Budeme rádi za odpovědi a těšíme se!
žena 30 let | Ona hledá pár | Praha 21.1.
najde se tu nějaká mila,hezká,obyčejna žena,dívka, která by se přidala k fajn páru do trojky?
žena 29 let | Ona hledá pár | Brno 8.1.
Miluju tu nesmělost na začátku a následnou vášeň...vzrušení a chvění. Líbilo by se mi užít si společné potěšení s mužem i ženou - avšak jen v případě, že to žena nechce jen kvůli potěšení partnera, ale i kvůli sobě. Jsem dlouhovlasá štíhlá tmavovláska, umím být velmi jemná, ale i naopak. Důležitý je celkový prožitek, vše ostatní jde stranou.. Jsem zadaná, ale moje touha je silnější. Chci vás rozmazlovat oba..mé přání je diskrétnost, inteligence a spíše štíhlá postava.
Pár na vše, k vodě, na hory, na dovču, do pelíšku.
Chtěla bych vyzkoušet něco nového..sex ve třech...přizve si mě někdo????je mi 34let....
Najde se tu nějaký pár, který hledá nějakou ženu k sobě? Bez narušení soukromí. Jsem deset let vdaná a hledám nějaké to zpestření. Jsem silnější baculka, tak pokud Vám to nevadí, tak si můžeme vyměnit pár písmenek a uvidíme. :-)
Hledám příjemný aktivní zdravý hravý pár na hory, na skleničku, k vodě a do pelíšku.
Ahoj,hledám par s kterym bych si mohla uzit
Tuto sobotu bych si chtěla užít se dvěma muži najednou. Budu na Šumavě. Najdou se dva dobrovolníci, nejlíp kamarádi?

Zavřít