Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Běhání a turistika : Sport

Rád bych našel parťáka/čku či skupinu turistů, kteří rádi vyrážejí na turistiku do Beskyd. Nejlépe ve všední dny. Ať už klasická Lysá, tak i jiný kopeček :) Tak i výstupy na východy nebo západy Slunce. V mém plánu je navštívit všechny Beskydské tisícovky, a jiná zajímavá místa, jako vodopády, výhledy, chaty... kde už jsem i začal. Rád bych tímto stylem později poznal i Jeseníky. Jsem z Ov - Poruby.
Ahoj. Rád bych poznal dívku, ženu, která rovněž chodí běhat do Miličovského lesa. Je mi 40 vypadající na míň. Libor z Hájí
Našla by se nějaká parťačka na společný běh?
Nějaká holčina na sportování v Pardubicích.
Hledám lidi na turistiku (Beskydy, Jeseníky).
S vidinou závodu Horské výzvy v Krkonoších příští rok v září, hledám běžce/běžkyni na společný výběh cca 1x týdně. Někoho kdo mi pomůže přes zimu nabrat objem, zvládnout intervalový trénink a vyběhnout kopce. Takže klidně někdo s podobným cílem ale klidně i amatér co si chce zlepšit kondici a vyběhnout. PS: mráz ani sníh nevadí :)
Introvert hledá dámskou společnost na sport – turistika, kolo, běžky, běh, nw a různé pinkání. Pozn.: Moje kondička je mizerná, tak žádnou mistryni.
Sháním ženy i muže kolem padesátky, se slušnou fyzičkou, dobré parťáky na treky. Nejlépe z Prahy a okolí pro lepší domluvu a možnost se poznat i mimo hory. Mám ráda přechody vysokých hor natěžko i nalehko, hřebenovky, ledovcové túry, ev. víkendové české hory ve svižnějším tempu (indiánský běh, organizované horské traily do 100 km apod.). A legraci při tom všem.
Ráda poznám kamarádku kamaráda na vycházky přírodou, městem, zajít na výstavu, koncert, na skleničku atd. těším se na společné zážitky
Maminka (39 )se dvěma dětmi 5 a 7 let hledají nejlépe tatínka k tréninkům na lezecké stěně....a taky trošku běháme po krajině a máme rádi přírodu, procházky..úměrně našemu věku:))))Ozvi se, budeme rádi:))

Zavřít