Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Běhání a turistika : Sport

Ahojte, letní - plavková sezóna se blíží a mě nadále tíží moje zimní zabalucení. Stejný problém? Pojďme se společně přebytečných kil zbavit. Parťák / Parťačka. Jiří
Hledám parťáka na běhání, cca 5-6 km, Lískovec, Bohunice, Kohotouvice
Rozhodl jsem se dostat do formy pomocí rychlochůze po Olomouci nebo i jinde. A hodila by se mi parťačka, se kterou bychom se tak hecovali každý večer vyrazit. Vůbec nevadí pokud jsi plnoštíhlá a zrovna taky mimo kondici. Spíš naopak, nechci to nijak přehánět. Napřed třeba jen 1-3km po parku a postupně přidávat, podle toho jak nám to půjde. Nejlépe kdyby jsi byla z Olomouce nebo tady studovala. Věk ideál 20-35 let. Kuřačka nevadí. Ozvi se a domluvíme se blíž.
Hledám parťáka, se kterým bych pravidelně o víkendy trénovala na pochod Praha - Prčice. Při tomto pochodu je třeba plno tolerance k druhému a stejné naladění. Proto bys měl být vtipný, veselý, inteligentní a pozitivně naladěný, musíš umět snášet mojí upovídanost, ale i mlčení a taky někdy i náladovost. Vloni jsem to nestihla a letos je to mé přání vyrazit ve stylu filmu Kam pánové, kam jdete :-D
Mám v plánu více chodit. Tak kolem čtyřiceti kilometrů. Přidáš se. Značené i neznačené trasy.
Dva kluci, chytrý Jirka 40 let a hloupý Honza 45 let, hledají dvě mladší pohádkové víly na pěší turistiku do přírody, případně na kolo, či běžky. Jste-li dvě kamarádky z Brna a okolí a rády se smějete, určitě se ozvěte! ;-)
Ahoj , našla by se tu holčina nebo žena , která bby si šla zaběhat s 23 letým klukem ? Mohli bychom běhat,chodit na výlety a možná si jít i zaplavat atd.., také bychom se mohli radit o stravě . Budu rád když se někdo ozve a foto a další rád sdělím po pár řádcích :)
Někdo na běhání v odpoledních hodinách na Praze 4? O víkendu možno i přes den.
Ahojky.Rád bych touto oslovil bezva partačku na společné výběhy v okolí Kroměříže.Běhám jen rekreačně,ale samotný se člověk těžko donutí.Na věku mi vůbec nezáleží.
Hledám parťačku na společný běh..Vysočany.., znovu začínám, tak spíš pomaleji...kolem 5km...kdykoliv po 17h..nebaví mě to samotnou :)

Zavřít