Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Běhání a turistika : Sport

AHOJ, najde se kluk co by chodil občas běhat nebo plavat a zhazovat tak občas přebytečná kila ? Budu se těšit...
Ahoj, velmi rád vyrážím na pěší túry a výlety. Z bytu často na Berounsko a Rakovnicko. Rád se podívám i do jiných končin. Nejraději mám však chození po horách. Ať už po českých či po evropských.:) Dosud největším zážitkem byl proto výstup na Monte Perdido (3355 m. n. m) v Pyrenejích.:) Časem bych se chtěl vydat do jižní Ameriky (Chile, Argentina, Peru, Bolívie, Ekvádor) a také do Himalájí. Chybí mi však parťák na tyto toulky. Je mi 37 let, vysokoškolák. Budu rád, když napíšeš a něco domluvíme.:)
Ahoj, hledam pohodare na turistiku, dalkove pochody, sport, pivko. Nejlepe Brno a blizke okoli, vek do 34.
Ahoj, hledám kámošku, která také nemá parťáka na sport, do přírody, za kulturou, třeba proto, že to přítele doma nebaví, či ho má plné zuby a nechce jen doma koukat na televizi. Pokud jsi jen trochu akční, ozvi se a můžeme plánovat hezké dny, opak ne-programu.
Ahoj, hledám někoho příjemného na různé sportovní aktivity, svižné procházky, výlety, plavání, běžky, badminton, lyže....ale i na pokec u kávy nebo vínka. Ozvi se, budu se těšit :)
Ahoj, hledám někoho, kdo se mnou půjde občas zaběhat.
Najde se pohodová kamarádka z Jičína na trávení volného času ? Udělat si výlet, zajít do kina, do divadla, do přírody, do fitka, za kulturou, nebo jen tak posedět a popovídat u kávičky. Přátelské rozjímání od vytržení šedi všedních dní. Já sympaťák 40 let Ty do 45 let. A jak čas ukáže, mohl by být i vážný vztah :-)
:-) ahoj ..rád bych vytvořil nějakou fajn partu veselých lidí, co rádi - jen tak rekreačně, pro udržení kondice, zábavu a radost z pohybu ;) chodí po kopcích (Beskydy, Jeseníky) a momentálně nemají s kým ..popř.se k nějaké fajn partě přidal :-) ..jsem z OV .. Ivo
Ahoj ..jsem běžkař - začátečník, ale zdravé nadšení a chuť se hýbat mi nechybí ;). Rád bych někoho (parťáka, parťačku nebo nejlépe fajn partu), kdo by mi ukázal běžkařské trasy v Beskydech, Jeseníkách i kdekoli :) ..Mívám dost volna i v týdnu .. Ivo
Ahoj, hledá se parťák či parťačka jakéhokoliv věku na běhání. Od prvopočátku až po stanovení našich cílů. Ideálně okres Opava, Ostrava. ;-)

Zavřít