Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Rozvedená hledá jeho : Vážná seznámení

Hledám kamaráda a přítele, mám zájem o dlouhodobý vztah. Jsem VŠ/168/85 rozvedená s vyřešenou minulosti, celkem všestranných zájmů. Další info včetně fotky při osobním setkání :-) I´m just a fool, but I swear I can change, I can´t steal you the stars but I can try everyday. Těším se, určitě najdu.
Zaměstnaná,hnědé oči a vlasy,160cm/55kg.
Vyhlížím tanečního partnera pro tance společenské i jiné (salsa.....). Nejlépe tanec pro radost, příležitostně tančírna, kurz? Ráda bych sundala taneční botky z hřebíku a za pomoci tvého vedení je oprášila. Dříve jsem tančila formace. Zkusíme tančírnu? Jsem učenlivá, pohodová, usměvavá, aktivní, tvořivá, 173cm s podpatky. Petra PS: Dej o sobě vědět :)
Ahoj, Jsem matka dvou krásných odrostlých dcer. Hledám někoho s kým si mohu vytvořit nové zážitky a užít si trochu té srandy. Mám ráda sport, tanec, přírodu, zvířata a romantické večery při svíčkách.
Zajimavy muz, vzhledove mladsi, aktivni a akcni, vzdelany a komunikativni, se smyslem pro humor pro stejne nastavenou sympatickou stihlou zenu?
Rozvedená 51/174 cm, nekuřačka, bez závazků s vlastním zázemím, hledá muže s vyřešenou minulostí pro život a na společné aktivity.
Ahoj jmenuji se Iva jsem z Pardubic a hledam vazne seznameni..
Je tu někde mužský do(ne)pohody, kterému není cizí upřímnost, zodpovědnost a fér jednání? Ozveš se mi?
Najde se obyčejný hodný muž, pro kterého bych zase mohla žít a on by chtěl žít pro mě.Udělat si na sebe čas, jít spolu na procházku, do kina, či si spolu jen povídat a smát se, těšit se na sebe. Jsem jaká jsem, přála bych si, abys měl rád moje srdce, nejen moji tvář. Krása je pomíjivá, srdce ne. Chtěla bych se mít zas na koho těšit, s kým se smát. Chci mít zase ráda a věřit. Život hrozně moc utíká. Jediná podmínka že budeš nekuřák. Najdu?
hledám přítele..jsem obyčejná,plnoštíhlá krátkovláska,zajímám se o esoteriku,tantru,tajemno toulám se ulicemi v teniskách....miluju divadlo i rock koncerty pánové,kteří si tu lovením skalpů jen hladí své maličké ego,neztrácejte čas zbytečnou odpovědí:)

Zavřít