Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Lesbické dopisování : Dopisování a přátelé

Ahoj, hledám kamarádku, která má stejné jako já blíže k ženám než k mužům, k přírodě než k městu, k pohodě než ke stresu :-) Hledám kamarádku a časem snad i milenku.
Ahoj vsem! Rada bych si vymenila par mailu o vsem, co nas trapi a zajima. Hledam proto zenu na dopisovani. Ozvi se..
Ahojky, hledám nějakou prima kamarádku..Na dopisování, posezení u vínka atd....:-)
Jsem jiná holka normálních zájmů a hledám dívku/ženu, kamarádku, která by mi pomohla vyplnit prázdné místo. Kamarádku na pokec, do kavárny, na výlet, do pohody i nepohody ...
Ahojky děvčata, najde se tu nějaká na povídání, nebo je to zde již zcela mrtvé, bez aktivit slečen z okolí :(
Ahojky, hledám osobu, která by se chtěla zpřátelit poněkud nestandartním způsobem :)... kdo má zájem o psychologii, poznat lépe sebe sama- ozvěte se :)
Oprášila jsem své spisovatelské touhy a opět se věnuji psaní erotické literatury. Pokud máte stejný koníček, můžeme spolu zkusit spolupracovat. Můžete mi jen poradit nějakou zajímavou fantazii. A témata? Popisovat obyčejný sex mi nepřijde zajímavé. Povídka by měla prinést něco nevšedního, přivodit novou a vzrušující fantazii. Mimo animal sex, který mě opravdu nebere, se nebráním žádným tématům. Mým vzorem je Josefina Mutzenbacherová. Kdo zná, ten ví.
Hledám dívku na dopisování. Je mi 35 a jsem bi momentálně moc toužící po dívce. Setkání možné. Na věku nezáleží klidně i starší.
Ahojky,hledám kamarádku jen tak na vyměňování písmenek.....
Ahoj, nehledám nic vážného jen spřízněnou duší, co mi vyměňováním písmenek pomúže s útěkam z reality.

Zavřít