Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Deník uživatelů


 

Nejnovější záznamy

Veřejný záznam Novick x matadorky?21.1.17 23:57
Přemýšlím co je lepší: oslovit ty co jsou tady chvilku? Nebo ty co tady mají i několik tisíc!!! (čtete dobře) přihlášení? Obojí má zdánlivě své výhody a své nevýhody. Dnes jsme oslovil paní středního věku, která je tady první den. myslel jsem, že s osobami, které nemají tolik negativních zkušeností jako drtivá většina tady, to bude snadnější. Ale omyl! Paní chce nasbírat zkušenosti,... udělat si představu jak to tady chodí,.. mým pohledem,... chce se nejdříve nechat trošku alespoň přiotrávit. Takže nepřijala z tohoto důvodu ani pozvání na slušnou a společenskou kávičku. Je to tedy prakticky jedno koho oslovíme. Bud to jsou lidi kteří se jako nezmaři sejdou znovu aznovu, protože chtějí najít, nebo nepůjdou nikam a štosují negativní zkušenosti, které si mnohdy způsobují samy.
Veřejný záznam Hi21.1.17 0:21
Ahoj, rád ta spoznávam. Mojej pozdravy svojej rodine.
Veřejný záznam Statistika20.1.17 22:39
Statisticky myslím, že potkat tady někoho s kým si budeme sedět je prakticky mizivá:Ze sta oslovených,.. odpoví deset. Z deseti jsou 4 obézní,(které píší jen ze slušnosti, která kompenzuje jejich váhový hendikep) , zůstává 6, z nich jsou dvě otrávené, jedna nehledá vztah, ale povídání,... jedna nepošle fotku a nedá ani telefon a nikam nepůjde, protože je to riskantní a zůstávají dvě!§! A teď, z obdržených dvou fotek,.... ze sta!!!:D jaká je pravděpodobnost, že mi budou sympatické? Když budu veeeeelký optimista,... a nic jiného mi při počtu DVA nezůstává? 50% :D :D Ok,připusťme to. Zůstává jedna! Jedna ze sta, je jedno procento žen, které se líbí mně a bral bych je! Když bude stejné procento naopak i u žen,...musel bych žen oslovit 10000!!! aby jsme se potkali a tolik jich tu ani není
Veřejný záznam Spřízněná duše17.1.17 15:16
Lidé si myslí, že spřízněná duše je někdo dokonalý. To je přesně to, co všichni chtějí. Pravdou ovšem je, že spřízněná duše je zrcadlo, osoba, která vám ukáže vše, co vás drží zpátky. Osoba, která vám přináší zaměření na sebe a která vám v tu chvíli mění celý váš dosavadní život. Pravdou je, že spřízněná duše je pravděpodobně nejdůležitější osobou, se kterou se kdy setkáte, protože strhne vaše nepropustné zdi, propleskne vás a vy můžete jít vzhůru. Ale žít se spřízněnou duši navždy? Ne. Příliš bolestivé. Spřízněné duše, které přijdou do vašeho života jen odhalují další vrstvu vás samotných, a pak odejdou. Cílem spřízněné duše je, aby vámi otřásla, trochu potrhala vaše ego, ukázala vám vaše překážky a závislosti, zlomila vaše otevřené srdce, aby se do vašeho života mohlo dostat nové světl
Veřejný záznam Po čase11.1.17 23:31
Jsou tady opravdu zajímavé ženy, chtějí si psát, dám odpověď, utečou. Dají si do profilu vše možné a pak z toho je pravda tak 10%. A hlavně jsem zjistil , že jakmile ,,nutím,, ženy zde aby myslely , tak je to velmi špatné.
Veřejný záznam První týden8.1.17 14:01
S lehce zatnutými zuby se prodírám první týdnem svých plánů na tento rok. Jde to, ale bolí to, nešimrá Přeju všem, co se rozhodli přestat kouřit/pít/shodit/být víc v klidu/naučit se jazyk (...) ať vydrží. Hodně štěstí.
Veřejný záznam Magic50?8.1.17 13:52
V den 50 narozenin mojí máti jsem byl nechtěně UŠItým svědkem sexu mých rodičů... Tehdy jsem si říkal: Pane Bože oni to ještě pořád dělají?!!! :D :D Přišlo mi to neuvěřitelné,...!!! Moje mamka? Pro kterou bylo nejsprostější slovo, které kdy řekla, Teplouš?! :D To přece není možné!!! Zdálo se mi to tak překvapivé,...! nemyslel jsem si tehdy, že lidi kterým je 50,. těch starých, scvrklých, neholených, unavených, uštvaných, upracovaných, utetovaných a ustrýcovaných 50,... ještě mají sex! A dnes? Točí se mi hlava nevolností, když zjišťuji, že podobně se na mně dívají ženy tady! Neuvěřitelnější je to o to víc,. že se na mně dívají takto i ženy, kterým je i 45! Je smutné, jak 5 na začátku mění pohled na jiné lidi.Jenže totéž čeká každou z nich! navíc za deset let další a tisíckrát větší!
Veřejný záznam ...schopnosti v rovnováze...2.1.17 15:37
Absolvoval jsme schůzku ! Opravdu! :D a mám nový poznatek! Našel jsem novou kategorii lidí, kteří mi doposud zůstali ukryti. Někteří lidi mají velkou schopnost hodně mluvit. Bohužel o tu samou míru mají menší schopnost naslouchat.
Veřejný záznam ...mé procitnutí II.30.12.16 14:43
.. pokračování. A to jsem si myslel, že je pro ženy dobrý a zábavný společník žádaným zbožím,...ale pravděpodobně mám způsob humoru, který je místním krasavicím cizí. To jsem zklamán, ale s kusem nadhledu mohu i myslet, že já jsem divný! Já mám úchylný humor! Prostě vtip nevyšel! Jaké je ale mé překvapení, když největší efektivitu odpovědí zaznamenal vzkaz: ...kdy mi vrátíš peníze?... Větší polovina oslovených odepíše.!!! NO TO MI HO VYNDEJ!!!! Jak říkají bratři Češi :D. Takže pravděpodobně stačí napsat cokoli šokujícího,cokoli ujetého,... neslušného, možná i vulgárního,... abych se odpovědi dočkal. Škoda že odpovědí, které nikam nevedou a tak o ně vlastně nestojím. A teď babo rad! Mám psát slušně a nedostat odpověď, nebo psát co nechci a dostat odpověď o kterou nestojím?
Veřejný záznam mé procitnutí....30.12.16 14:13
Původně jsem se domníval, že se zde najít ňáký ten vztah. Leč jaké je mé překvapení, když ženy uvádějící že hledají vztah, zejména vážný, ... na velmi zdvořilý a slušný vzkaz nereagují. Zkoušel jsem několik různých variant,... Třeba: ...Dobrý den přeji, mám pocit, že hledáme něco podobného,... a rád bych o tom popovídal,... nebo; ... ještě máš pozitivní náladu komunikovat, nebo už toho tady máš plné zuby,..? Pokud bys chtěla, rád popovídám a pokud bys chtěla, můžu i zavolat.... Na takové vzkazy ale nikdo zde na Rande neodepisuje. Zkoušel jsem i různé vkazy jako pokus vyloudit úsměv: ...pokud po mně nebudeš chtít miminko na první schůzce :D :D , rád bych Tě pozval na kávu, či večeři.,... Ani na tyto vzkazy tady nikdo nereaguje.... pokračování....

Zavřít