Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Postižený hledá ji : Různé kategorie

VŠ 50 let po prodělané nemoci na vozíku - soběstačný - hledá podobně postiženou ženu také s vyřešenou minulostí.
Ahoj,hledám kamarádku z Ostravy Opavy a okolí , 30-50 let, na procházky , návštěvu kina či koncertu, nebo můžeme zajít na pivko. Jsem po auitonehodě kvadruplegik, ale i tak jsem pro každou srandu :-) Jsem normální, když kdo je dnes normální, chlap co rád vše mužské. Hledám kamarádku, ale vážnějšímu vztahu se nebráním!
Najdu tady nějakou holku do 25-ti let nejlépe z Ostravy, která by mě ráda uvítala i s nějakýma těma zdravotníma vadama?
Hleďam żenu přiměřeneho vjeku ja chodici bez opory po dmo.
Hledám ženu kseznámeni ja 180cm 90kg po dmo jen važně.
Hledám ženu se srdcem na správnem místě.Tamto má každá........
Jmenuji se Petr 38 let,jsem svobodný,bezdětný,nezadaný,fin.zajištěný.Hledám touto cestou ženu která by se ráda seznámila a nedá na předsudky,ale řídí svým rozumem.Jsem v pl.in.důchodu.
rozvedený s vyřešenou minulostí pracující ČID hledá ženu k vážnému seznámení.
Hledám pro svého 29 leteho syna kamarádku na dopisování.Syn je 10 let po těžké autonehodě,chodi pomocí choditka nebo trekových holí. Moc rád by poznal nějakou slečnu taky postiženou která má ráda zvířata-hlavne psy
Mám některé rysy typické pro vysokofunkční Aspergerův syndrom. Hledám ženu, které by to nevadilo, popř. je na tom podobně. Nezadanou, bez závazků, soběstačnou, nejraději silné postavy. Může být i starší.

Zavřít