Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Hledám kamaráda na dopisování. Nechci si na nic hrát. Hledám někoho, kdo mi porozumí.
Pouze pokud jsi muž, který nemůže mít sex (např. muž s handicapem) a jsi z Prahy nebo velmi blízkého okolí, jedině v takovém případě budu ráda za odpověď. Jiní mi prosím nepište. Nechci ve vztahu sex. Jsem žena z Prahy a hledám muže pro vážný seriózní vztah spíše na přátelské ohleduplné úrovni, jsem pohledná, veselá, štíhlé sportovní postavy, mladistvého vzezření, 47 let, 166 cm, 61 kg, dítě mám dospělé. Hledám kamaráda na výlety a časté procházky, povídání, pohodáře. Lze také s dospělými dětmi.
Jmenuji se Jana mám DMO a spoustu jiných zdravotních problémů , hledám přítele klidne i postiženého ne na vozíčku . Chodím o francouzkých holích.
Ahoj! Vítám tě na svém profilu. Hned z kraje, chci uvést, že JSEM NA VOZÍKU. Není to sice nakažlivé, ale chápu, že ani přitažlivé:-). Jestli-že tě i přes to oslovím, ozvi se! Jinak přeji pěkný den, krásný život a štěstí v LÁSCE!
Jeli Ti 63 a více a jsi též handikapovaný a rád by jsi žil v rodině napiš.kuřačka
Ahoj je mi 54 let a hledám kamaráda,přítele pro příjemně strávené volné chvíle zajít si na kávu,kino,divadlo.Jsem v ID a chodím o berlích,takže po horách běhat nemůžu.
Hledám HANDICAPOVANÉHO virtuálního přítele 35+ :'o(. Na SMS + e-mail. Neotravovat se Skype a voláním, jsem těžce psychicky postižená a nezvládám synchronní komunikaci. Prosím už ne nějakého simulanta, který mě kvůli tomu, že musím brát léky na schizofrenii a sociální fobii a úzkosti a deprese bude srovnávat s feťákem. Někoho, kdo se také cítí osamělý a rád by si občas poslal poštou vzájemně nějakou drobnost. Spravte mi náladu, pánové prosím. Miška samozvaná MišNa.
hledám muže s handicapem nebo,který by dokázal žít s takovou ženou.Muž ,který ví co chce
Ráda poznám muže do 40 let z Hodonína, který by pochopil mě i s mou nemocí a zůstal se mnou celý život a tak trochu mi ve všem pomáhal. pošli foto, jen tak ti odpovím- i s mou fokou.

Zavřít