Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Chovatelství a zvířata : Společné zájmy

Občasné společné venčení pesanů? :-) Tábor, Planá, Sezimovo Ústí
Rád bych poznal osůbku, která má vztah k přírodě nejen pasivní formou, ale zajímá se třeba aktivně o zahradničení, chovatelství, miluje hory i free koupání v čistých vodách, voní ji pryskyřice stromů i seno víc, než všechny voňavky světa a nebojí se ani včel, neboť už od dětství je chovám. Jsou to moje věrné holky, které mě provází životem a dokážou mi dávat radost, něčím občas pozlobit, jindy překvapit.
někdo se zájmem o společné vyjížďky na koni?
SŠ 163/170/74 s vyřešenou minulostí , by se rád seznámil s dívčinou přiměřeného věku. Já chovatel od raného dětství si již plním dětský sen. Chovatelem v ZOO jsem se nestal, ale mám vlastní chov exotických šelmiček a opiček.Možná, že se zde nachází holčička s věkem přibližně mému a nepodařilo se ji si podobný sen naplnit více,než k vlastnictví kočičky nebo pejska.Nepoučitelný romantik a optimista ,amaterský kuchtík a kutil se smyslem pro rodinu uvítá podobnou duší mé.Kultura,rekrečně kolo.
Hledám kámoše který má rád přírodu zvířátka a cítí se být sám.
Ahoj, ráda bych si splnila dávný sen a proto zakládám menší ekofarmu. Pokud by se našel někdo se vztahem ke zvířatům, zájmem o chovatelství, pěstitelství a odhodláním se zapojit, uvítám kohokoliv jako parťáka/parťačku, v případě sympatií i partnera pro hezký vztah. Zkušenosti i vědomosti uvítám, ale nejsou důležité, podmínkou je opravdový zájem a zapálení pro věc. Vlastní traktor či jiná využitelná technika jsou příjemným bonusem:))
Nějaký koňák na nezávazné intimní přátelství? Já vdaná , štíhlá..čerstvá ,,40,,se smyslem pro humor a dobrodružství. Ozvi se.
Hledám ženu se zájmem o cestování, přírodu, zvířata a život na vesnici.
Rád bych si psal o chování domácích zvířat
Rád bych se zdokonalil v řemeslech+vypomohu na zahradě,poli(mám spoustu literatury o řemeslných postupech ,návodech a zahradnické ,chovatelské literatury)-něco bych opravoval ,zdokonaloval ,budoval ,pěstoval....Vystudoval jsem SOU+SPŠ elektro-mám složenou vyhl 50 par 6 .Mám čas 5 dní v týdnu