Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání


Zahrada a kutilství : Společné zájmy

Hledáte hodinovy manžel ( domáciho pomocníka ) ? Jsem tu.
Hledám domácího kutila a ne sexuálního loudila. Jsi domácí kutil a baví tě práce na zahradě a nemáš se kde realizovat? Na některé údržby domu a zahrady nemám tu potřebnou mužskou sílu... Vím, že nic není zadarmo a ocením spolehlivost a poctivost.
Asi trochu krkolomný způsob, ale hledám touto cestou človíčka, se kterým bych mohla konzultovat problémy s lesním hospodářstvím a také někoho, kdo by rozuměl ovocným stromům.....prostě v mém životě chybí rady sadaře a lesníka. Klidně každý obor samostatně a jde mi opravdu jen o možnost sdílení s konkrétní osobou, kterou by to nezatěžovalo a já nemusela hledat na netu, psát do různých poraden.
Hledám praktického muže na výpomoc v zahradě a okolo rodinného domu
Hledam kamaradku 60 -75l , Jeden si nekdy rad popovida, nekdy se rad projde prirodou, pripadne zvolli navstevu divadka s nekym, kdo take citi odcizeni toho sveta od dusevnich hodnot.
Hledám Muže 60-99. ODKUDKOLIV, který má nejen důvod si hledat svou budoucí vdovu, ale se dnes seznamuje aby již pěkně užíval bydlení s Ženou a doplňovali se a pomáhali si, ne aby spolu jen občas, a který v Praze a okolí POTŘEBUJE a MŮŽE POSKYTNOUT důvěrný vztah tak jako já:VŠ/177/50/60kg/NEk. ..svět veselejším místem... bydlet v i mimo město, zahradu, les s houbami, řeku, .. z existence život, z obydlí domov: Láska nepochází z Akce se slevou!!! PS: ve skutečnosti prý vypadám jinak než na f.
Hledám volného přítele k trávení času na zahradě v době babího léta. 65/170 Brno
Pokud je tu někdo, kdo se věnuje přírodnímu zahradničení (bez chemických přípravků) a občas by potřeboval pomoc na zahradě, dejte vědět. Chci se naučit zahrádkářským pracem a každé místo, kde mohu něco vidět, vyzkoušet, naučit se, pomoci, je pro mne vítané.
jsem tu jen pro: stavaře-kutila-zahradníka-lesníka-rybáře-milionáře-hvězdáře-kuchaře-srdcaře- který by rád žil pro svou lásku.... Máme před sebou ještě hodně práce, a život je tak rychlej , takže ať si stihneme ještě i užít co si nyní připravíme na stáří ;-) Respektování přirozenosti o lovení kance a péče o příbytek je samozřejmostí na přípitek:-) Věrnost za věcnost :-) Pravda ve víně s přívlastkem .... více osobně. F (mám ráda kešu, kulturu, slunce, dřevo dílnu, )
Hledám kdo mi pomůže skácet dvě meruňky a zasadit 4 stromky. Pomalu mi odchází a dva mi letos vymrzly. Děkuji.

Seznamka Rande © 2000 - 2017 TANGER infosystems s.r.o.
Android aplikace: Rande pro Android