Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Muzikanti, kteří také milují moravský folklór v rockovějším podání?
Přidá se někdo občas (tak 2x - 3x do měsíce, jak čas dovolí) na nějakou kulturu v Ostravě a okolí? Rád chodím na JFO, autorská čtení, do kina (Minikino, Art), divadla, ale i do Barráku nebo prostě na cokoliv... Žena nebo muž, věkově tak asi od 25 do 40 let, ať si nejsme vzájemně úplnými mimozemšťany... Je vás tu dost, tak se někdo ozvěte :-)
Hledám tu fajn kamaráda, co dejchá pro muziku, hraje na hudební nástroj, případně ovládá nějaký ty kouzelný mašinky a chtěl by zkusit tvořit něco nekonvenčního? /Spíš temnějšího, než hopsacího/ Otevřená mysl, chuť experimentovat? Ideální výchozí bod! :) Napiš mi představu o tom, co bys rád tvořil, případně který kapely/projekty Ti přijdou inspirativní. Já vím, je bláhový hledat spřízněnou hudební duši zrovna tady, ale co kdyby jsme si "sedli" a obohatili se, to by bylo terno! Nemáme co ztratit..
Ahoj. Rád bych chodil do nějakého kroužku společně s mým šestiletým synem, abychom měli společné aktivity. Existuje nějaký amatérský divadelní soubor nebo dramatický kroužek, do kterého by docházely děti společně s rodiči? Já znám buď dramaťáky pro děti nebo amatérská divadla pro dospělé, ale nikde nemůžu moc najít prostor pro společnou realizaci a vyřádění se. Nebo ještě takhle... Neexistuje-li to, co hledám, nemoh by to někdo, koho by to taky bavilo, založit? :-)
Ahoj, hledám dívku či ženu, která si ráda hraje na kytaru a ví, že dvě kytary najednou jsou dvojnásobný zážitek, než jen jedna... Hraji 3 roky a rád se od Tebe něco přiučím nebo naopak, ideálně se budeme učit spolu, mám široké spektrum oblíbených stylů a toho, co chci na kytaru jednou dobře umět a chci se učit nebo se už učím (rockabilly + rock´n´roll, rock and pop, folk fingerstyle, základy jazzu, techniky hry na elektrickou kytaru...). Vše ostatní si povíme. Díky za odpověď.
Ahoj,hledam kamaradku,kamarada,nekoho,kdo obcas rad zajde na kafe popovidat,za kulturou,sportem a podobne.
Zdravím, hledám nějakého kámoše, který by se mnou zašel třeba do Divadla Járy Cimrmana :) Já jsem pracující student, 23 let.
Hledá se slečna, co by jela s jedním srdcem metalistou na letošní Brutal Assault.. ozvi se a domluvili by jsme se.
Pro mého kámoše Míru z Trutnova hledám inteligentní a sečtělou ženu, která by chápala jeho nevšední, charismatickou a trochu samotářskou osobnost. Míra si rád poslechne dobrý metal, zkoukne kvalitní horor či počte Krchovského nebo Bukovského. Se svými přáteli také rád zajde do hospody na dobře vychlazeného Krakonoše nebo třeba jen tak s cigárkem mlčky posedí u ohně. Není to ale obyčejný kalič. Má v sobě duši existencionálního básníka. Je mu 34. Pokud tě něco z toho zaujalo, určitě se ozvi.
Hledám fajn ženu k návštěvě divadla a různých kulturních akcí.

Zavřít