Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Přidá se někdo ve čtvrtek 1.6. na koncert Daniela Hůlky v Praze? Nejlépe někdo z Brna ať jedeme spolu
Ahoj hledám někoho s kým bych mohl ve volných chvílích vyrazit do kina bavíme fantasy, horory, sci-fi, komedie a sem tam nějaký ten animák budu rád když se bude chtít někdo přidat a pokud tě bude zajímat něco o mě tak si klidně zeptej :)
Zdravím příznivce karlovarského filmového festivalu! Sháním touto cestou spolucestovatele na tuto skvělou akci, předpokládaný odjezd 30.6. z Brna a návrat asi za 4-5 dní tamtéž, auto mám k dispozici. Po cestě se vždy zastavujeme po různých bodech zájmu, ale hlavním cílem je užít si festivalovou atmosféru ve Varech:-) Přijímám jen seriózní zájemce o tuto akci. Filmu zdar!
Nazdar všichni, su slepej a sháním doprovod na sobotu 3 června odpoledne a večer na koncert šesti Hardcore/grind/deathmetalových kapel. Bližší info napíšu do vzkazníku, na pohlaví, rase ani věku nezáleží. ;) S pozdravem Pavel
Hledám fajn ženu k návštěvě divadla a různých kulturních akcí.
Luboš Pospíšil v úterý na Leitnerce - hledám mazlivou intelektuálku 45+ na báječný společný zážitek. Pavel 175/51
Nevadí mi zajít do divadla a ani tam na představení neusnu :-) Hudbu mám rád a na film se taky rád podívám :-)
Mam dva listky Varekai cirkus de soleyl. Praha 20.5.2017. Hledam zenu divku doprovod. Nechci jit sam.
Kdo by rád slyšel (může se jednat o ženu či muže) Martu Kubišovou v červnu v Českém Krumlově dne 8.6.? Končí pevěckou kariéru. V prosinci když byla v CB, byla prý úžasná. Bohužel jsem nebyla.
Přidá se někdo občas (tak 2x - 3x do měsíce, jak čas dovolí) na nějakou kulturu v Ostravě a okolí? Rád chodím na JFO, autorská čtení, do kina (Minikino, Art), divadla, ale i do Barráku nebo prostě na cokoliv... Žena nebo muž, věkově tak asi od 25 do 40 let, ať si nejsme vzájemně úplnými mimozemšťany... Je vás tu dost, tak se někdo ozvěte :-)