Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledám partnerku : Tanec ...

Mam za sebou jarni zakladni kurz "klasickych tancu". Nerad bych kroky zapomnel... :-) Proto bych rad absolvoval v Plzni v Alfe opakovaci zakladni kurz 7. 9. - 21. 9. - ctvrtky (18:30 - 20:00). V pripade zajmu bych pote rad navazal na Pokracovaci kurz 1. Ja 35/188 mily, vesely a na urovni ;-) Prosim o zakladni informace a o fotku. Milos P. S. Prihlasil jsem se od zari na salsu do zacatecniku (to budou pondelky) a take nemam partnerku :-)
Vyhlašuji konkurz na taneční partnerku do tanečních v Havířově, od září 2017. Chceš si zatančit, bavit se, poznat někoho zajímavého? Tak na nic nečekej a napiš ;-)
Hledám pokročilou tanečnici pro sportovní tanec STT třída E a vyšší, pro pravidelné treninky alespoň 2 x týdně, z toho 1x v klubu, na Praze 4 Chodově, pondělí od 20,00hod, uvítám foto. Jsem 180 cm vysoký bez bot, 83 kg, trenuji cca 4 roky a aktivně sportuji.
Hledám štíhlou partnerku do 45 let se smyslem pro humor, nekuřačku z Prahy, nejen na kurz, ale na dlouhodobé a pravidelné tancování. Jsem mírně pokročilý VŠ 186/68/50. Tanec je prima, tak proč sedět doma.
Ahoj, hledám zkušenější partnerku na STT a LAT, štíhlou, cca 180 cm, do třídy D, pro kategorie od 30 či 40 let. Jedu prosté základy STT a LAT. Trénink cca 3x týdně i formou tanečních kurzů. Uvítám zkušenosti s LAT a zájem o swing. Chtěl bych dát Salsu a zkusit Zouk.
Koho láká Salsa ? Hledá se nadaná začátečnice nebo mírně pokročilá tanečnice pro pravidelné kurzy v Praze. Smysl pro humor podmínkou. Petr
Ahoj, hledám partnerku na swing. :-)
Chtěl bych se naučit tancovat. Rád bych tím pozitivně překvapil manželku. Nemáme teď úplně nejlepší období a třeba by to pomohlo. Hledám nyní jen hodnou a tolerantní / pro časové možnosti/ tanečnici .
Blíží se září a začne se zas tancovat. Našla by se tu šikovná tanečnice?
Hledám partnerku na tancování , klasika, country, taneční, plesy.... tancování pro radost.