Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledám partnerku : Tanec ...

Ahoj, hledám partnerku na tanec. Jsem začátečník. Hezký den
Hledám partnerku pro kurz společenských tanců! Před několika lety jsem tancoval – teď bych si troufnul do kurzu mírně pokročilých. Naučíme se nové a zopakujeme, co jsme už zapomněli – a přitom si krásně zatančíme:-) A pak společně můžeme vyrazit na ples nebo do tančírny! Ozveš se mě?
Kopie z "vážna", kdyby náhodou byla v jedné osobě i salserka. Všechny hledáte fajn chlapa na zbytek života. A když ho můžete mít, necháte ho tady trčet. 185/82, bez závazků, kulturní (kniha, divadlo, výstavy, památky), tančící (miluji salsu) i sportovní (lyže, inliny, koloběžka, kolo). Hledám hodnou ale i koukatelnou holku, jež je schopná mi na uvítání dát pusu a vzít na procházce za ruku i když ví, že vztah se nenachází ale buduje. Dobré slovo a pohlazení, je toho ještě někdo nezištně schopen?
Ahoj Hledám partnerku do tanečních v Osračíně od 18.3.2017 od 19:30 8 lekcí. Jedná se o pokročilé. Nekuřačku.
Nějaká pohodová žena do začátečnického kurzu argentinského tanga ? Nekuřačka.z Brna ?
Hledám zatím partnerku na tancování která je sportovně založená .Samozřejmě,že pokud bude fungovat společná chemie a sympatie tak bych byl rád kdyby to přerostlo na něco více.Sám jsem aktivní sportovec a tanečník.
Ahoj, hledám taneční partnerku - chtěl bych si zapsat kurz tanečních pro dospělé (začátečníci). Bylo by to jednou týdně duben-červen.
Hledám partnerku, která by se chtěla učit tančit salzu v TŠ v OL. Od 28.3., výška do 168, 40 - 60, sport. postavy.
Je to smutné že moc kluku nema zajem o tanec, je mi to lito za nas všechny se omlouvam.nevim proč to nemáme stejne rádi jako holky.
Aktivní šedesátník hledá partnerku pro individuální taneční lekce, výška do 168 cm , věk není rozhodující, zájem a nadání pro tanec ano.

Zavřít