Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Kolo a cyklistika : Sport

Přichází jaro a já chci provětrat kolo. Najde se tu parťačka, bikerka na společné cyklovýlety kolem Plzně? Nepotřebuju honit kilometry, raději se kochám a užívám života. Samotného mě to pokaždé nebaví. Ve dvou, se spřízněnou duší to bude určitě lepší. Fotky můžu poslat mailem.
Ahoj, chystám se vytáhnout kolo k pravidelně nepravidelným výletům a hledám parťáka nebo pár lidí ideálně z Prahy Prosek a okolí, kteří jezdí na pohodu, dopřejí si Plzeň za odměnu a srandu k tomu. V případě sympatií možno podniknout i jiné aktivity (běh, fitness, plavání, výlety...)
Ahoj. Hledám vyšší štíhlou dívku kolem 40 let na společné ježdění na kole . Já 45/197. Praha
Ahoj, hledám parťáka nebo parťačku podobné věkové kategorie na cyklotoulky či pěší výlety. Žádné vrcholové sportovní výkony, jen relaxace pohybem a k tomu příjemné popovídání může patřit, proto určitá míra životního rozhledu a širší zájmy jen vítány.
Ahoj, hledám tu kámošku, s kterou by se dala domluvit víkendová cyklistika v Praze a jejím okolí, jízdy na pohodu
Ahoj, hledám primárně parťáka na kolo, na výlety, oboje i na těžko na víkend, či i více dní... Baví mne taky voda, inline... a asi ráda zkusím cokoli ze sportu, či podobných aktivit...
Ahoj, hledám parťačku na kolo, která se nebojí jízdy mimo asfalt. :)
Hledám prima kamaráda na výlety na kole, do bazénu. Jsem VŠ/50/179. Těším se na setkání.
Hledám kamarádku s kolem. Tomáš
Hledám přátelé na cykloturistiku,turistiku,procházky po horách.

Zavřít