Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Kolo a cyklistika : Sport

Najde se sympatická slečna cyklistka-bikerka (32-39 let), která si také ráda občas vyjede (nechce už sama) na horském kole do přírody-do terénu..(mimo asfalt),buď přes týden(odpoledne po práci) nebo o víkendu někam mimo po Čechách? Těším se na Tvou odpověď...
Někdo na kolo. Anebo,kdo mě naučí na in-line. Vim,že jsem už starší.
Ahoj, jsem mamča na MD a hledám někoho, kdo má taky menší dítko,na společné výlety na kole, do přírody..... Kolo mě baví ,ale nerada jezdím sama :-)
Hledam na kolo bezva zenskou s chuti na hezky cyklovylet, zabavu a pivko.
Najde se bikerka občasné vyjížďky ven z Prahy? Spíše o víkendu, případně v týdnu večer. Terénu co nejvíc, tempo přiměřené. Jenom s fullem. S HT to ani nezkoušej. Biku zdar!
Ahoj jezdím silnici,hledám někoho podobného ,kdo má auto a měl chutˇsi zajezdit sedla v Dolomitech. Náklady dle Tvých představ, mohu pozvat ke Klínovci, kde mám chalupu.
Hledám pěknou kamarádku na sport. Potřebuju udržet motivaci. Budu se těšit. M
Někdo na silniční kolo?
Pro společnou cykloturistiku hledám parťáka/čku, ráda se přidám i k cykl. skupině.
Na kole do přírody vyrážím velmi rád. Jsem rád v pohybu. Taky má m rád jógu, in-line brusle, plavání, výlety - hory, moře, tanec, lyže atd. Kdo se přidá:)?