Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Adrenalinové sporty : Sport

Ahoj, rád bych našel parťáka/parťačku na pravidelné lezení na umělých stěnách. Nejsem začátečník, ale ani žádný profík. Lezu pro zábavu.
Ahoj, babí léto je tu a my opět vyrážíme na plachetnici poznat pozoruhodná místa italského a korsického pobřeží, užít si sluníčko, teplé moře a společnost nových kamarádů. Nabízím ještě pár míst do smíšené posádky, která vyjíždí na týden v pátek 6.10. večer, doprava zajištěna. Bude-li zájem, mohu nabídnout během plavby kurz jachtingu a přípravu na zkoušky. Neváhejte :) Zdraví kapitán Pablo
Hleda se jeden clen smisene posadky na jachtu do Chorvatska v terminu 23.9.-30.9.2017. Predpokladane naklady max. 10000 Kc/osoba. Planujeme plavbu kolem severnich ostrovu. Prosim pripadneho zajemce ci zajemkyni (zadne jachtarske zkusenosti nejsou podminkou) at nevaha a ozve se nejpozdeji do stredy 20.9.3017. Dekuji.
Někdo na společnou přípravu na závody Spartan Race? Jsem z Ostravy - Poruby. Vše s úsměvem ;)
Hledá se holka na společné potápění a šnorchlování. Můžeš si zkusit i potápění s dýchacím přístrojem.
Lezení na Sardinii a Švýcarsku 2018 - na jaře 2018 bych chtěl lozit na Sardinii a v létě 2018 bych chtěl zase lozit ve Švýcarsku. Nepřidá se někdo?
Tímto způsobem hledám partáka/cku na pravidelné lezení v okolí mostu po práci a o víkendech( Bořen , Lisci skaly , při spatném počasí hala ). Klidně vezmu sebou i zacátecníka/ci co to myslí vázně. Vybaveni pro dva mam.
Sardinie a Švýcarsko 2018 - Chtěl by si se mnou zalozit na Sardinii na jaře 2018 a ve Švýcarsku v létě 2018?
Ahojky jel by někdo v létě do ho r- ferraty , popřípadě ledovec vloni Grovenediger , třeba i lenošení u jezer a kolo sebou . Fandís
Ahoj, ráda bych našla parťáka/parťačku na pravidelné lezení na umělých stěnách. Nejsem začátečník, ale ani žádný profík. Lezu pro zábavu a dokud jsou síly :)