Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Adrenalinové sporty : Sport

Někdo na společnou přípravu na závody Spartan Race? Jsem z Ostravy - Poruby. Vše s úsměvem ;)
Do haje se vztahama...pokud jsi sama a chces se zajit fyzicky vybit, poradne zapotit...presne tebe hledam...miluju sport a vse s nim spojene
Leto pokracuje a ja bych rad nasel usmevavou partacku do hor. Ferraty, treking, koupacka v jezerech, zkratka vse, co hory nabízí.
Hledá se holka na společné potápění a šnorchlování. Můžeš si zkusit i potápění s dýchacím přístrojem.
Lezení na Sardinii a Švýcarsku 2018 - na jaře 2018 bych chtěl lozit na Sardinii a v létě 2018 bych chtěl zase lozit ve Švýcarsku. Nepřidá se někdo?
Tímto způsobem hledám partáka/cku na pravidelné lezení v okolí mostu po práci a o víkendech( Bořen , Lisci skaly , při spatném počasí hala ). Klidně vezmu sebou i zacátecníka/ci co to myslí vázně. Vybaveni pro dva mam.
Ahoj, hledam kamaradku / partacku na adrenalinove sporty a zazitky, napr. Krav Maga, sebeobrana, kurzy preziti, jizda v tanku, letecky trenazer, motokary. Anebo muzeme zkusit i neco jineho. Jsem sportovni postavy.
Sardinie a Švýcarsko 2018 - Chtěl by si se mnou zalozit na Sardinii na jaře 2018 a ve Švýcarsku v létě 2018?
Ahojky jel by někdo v létě do ho r- ferraty , popřípadě ledovec vloni Grovenediger , třeba i lenošení u jezer a kolo sebou . Fandís
Ahoj, ráda bych našla parťáka/parťačku na pravidelné lezení na umělých stěnách. Nejsem začátečník, ale ani žádný profík. Lezu pro zábavu a dokud jsou síly :)