Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Adrenalinové sporty : Sport

Lezení na Sardinii a Švýcarsku 2018 - na jaře 2018 bych chtěl lozit na Sardinii a v létě 2018 bych chtěl zase lozit ve Švýcarsku. Nepřidá se někdo?
Tímto způsobem hledám partáka/cku na pravidelné lezení v okolí mostu po práci a o víkendech( Bořen , Lisci skaly , při spatném počasí hala ). Klidně vezmu sebou i zacátecníka/ci co to myslí vázně. Vybaveni pro dva mam.
Ahoj, hledam kamaradku / partacku na adrenalinove sporty a zazitky, napr. Krav Maga, sebeobrana, kurzy preziti, jizda v tanku, letecky trenazer, motokary. Anebo muzeme zkusit i neco jineho. Jsem sportovni postavy.
Do haje se vztahama...pokud jsi sama a chces se zajit fyzicky vybit, poradne zapotit...presne tebe hledam...miluju sport a vse s nim spojene
Sardinie a Švýcarsko 2018 - Chtěl by si se mnou zalozit na Sardinii na jaře 2018 a ve Švýcarsku v létě 2018?
Ahojky jel by někdo v létě do ho r- ferraty , popřípadě ledovec vloni Grovenediger , třeba i lenošení u jezer a kolo sebou . Fandís
Ahoj, ráda bych našla parťáka/parťačku na pravidelné lezení na umělých stěnách. Nejsem začátečník, ale ani žádný profík. Lezu pro zábavu a dokud jsou síly :)
Ahoj, dámy a pánové ! Začalo jaro a s ním i paintballová sezóna. Proto se ptám : nechce si někdo občas vyrazit zahrát s partou nadšených amatérů ? :-) Trošku rozhýbat tělo, vyčistit hlavu... a pobavit se. Zdeněk
Ahoj, hledám sportovně založenou štíhlou dívku na občasné výlety do hor, feraty, rafty, trek. Trochu zkušeností bys měla mít... Samozřejmě myslím s horama. Důležité jsou vzájemné sympatie, dáme kávu a uvidíme.
Ahoj, hledám parťačku do hor, na stěnu i do běžného života. Miluji Tatry, Alpy, ale i snowboarding a kolo, občas divadlo a hospůdku s kamarády. PS: Najdu Tě? :)