Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Rozvedený hledá ji : Vážná seznámení

46 léty z Brna, hledá vážný vztah ( děti nejsou překážkou ).
Vdovec, štíhlý sš/184cm, hnědooký brunet, nepote(n)tovaný nekuřák, nepič, nemnich, cit. i erot. ve vztahu založený, věrný, praktický domácí typ. Sorry necestuji, nelétám, nechodím do divadel, netančím, nelyžuji, nepadám padákem....Chatařím, houbařím, vařím, peru, peču, opravuji, renovuji, kutím, mazlím, miluji, pohodář, klid, hledá vnadnou (nikoli vadnou, ani vdanou) hnědookou černodlouhovlásku (ne tzv. pár kilo navíc) stejných zájmů,pro společné žití. Foto a řádky napoví.Praha. Existuješ?
Středoškolák už dlouho ! Baví mně vaření společnost příjemných človíčků a super zábava ! Nemám rád opilé lidí ! V nejlepším se má přestat ! Zajímám se o vše z celého světa - technické ,příroda a historie !
Ahoj, také chceš ve svém životě neco změnit a navázat třeba nový vztah?. Můžeme se o to pokusit spolu. Jsem pohodový muž s vyřešenou minulostí. Navrhuji napoprvé, se třeba i jen na krátkou chvilku někde setkat a při posezení u dobré kávy můžeme poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Budu rád když se ozveš.
Haloo...tady jsem...Oslovuji...prima ženu...do 42 let z Prahy, která hledá príma muže, se smyslem pro humor.. Svojí odpovědí se k ničemu nevážeš, napíšeš , já Ti odepíšu a pak,je to už jen na nás. Co Ti mohu nabídnout? Možná.., většinu toho,co hledáš. Sama víš, že to skutečně důležité je láska, porozumění, pohoda dvou lidí, kteří si dávají a spolu prožívají všechny ty krásné věci života. Vše ostatní je , jen na nás ....Proč váháš, nemáš Co ztratit.. Foto rád pošlu..
Ahoj jsem úplně normální chlap a hledám ženu, která to má v hlavě srovnané a má vyřešenou minulost. Rád bych tě poznal a při vzájemných sympatiích se časem domluvil na osobní schůzku. Z nedostatku příležitostí zkouším tuto možnost. Mám dobrou práci, spoustu kamarádů, ale chybí mi ještě něco. Jsem společenský, komunikativní se smyslem pro humor, který je připraven být pro partnerku oporou. Nekuřák, sportovně zaměřený, který nabízí to co očekává. Odpovědi prosím s fotem svoje odešlu zpět.
rád bych objevil hospodyňku a milenku v jedné osobě?! Věřím, že paní Colombová žije. Já 53/179/94, zajištěný bydlící mimo Prahu. L:
Sš/183/štíhlý nekuřák,vdovec,hledá štíhlou černovlásku k vážnému seznámení s cílem soužití, ne na lyžování, cestování, veselé skoky do Macochy apod., ale pro společné bytí, žití, i k veselým pohybům ve dvou pro štíhlejší linii... Bez ženy, bez chataření a bez sexu, jsem přibral 5kg a chci to shodit, ale samotnému to nejde......Foto a tvé řádky napoví.Ideálně Praha (3,7,8,9).
Život je krátký a přestože nehledám za každou cenu (nepotřebuji ubytování, sponzora nebo pečovatelku), ve dvou s blízkým člověkem je určitě život lepší. Souhlasíš ? Jsi skutečně aktivní , zajímáš se o vše možné i nemožné, nezadaná, nekuřačka, výhradně z Prahy a blízkého okolí ? Tak neváhej, napiš a uvidíme co z toho vznikne, možná i hezký vztah. Prosím přečti si můj profil a přilož foto (já se za svoje nestydím).
Pro společné seznámení a žití v Praze, hledám slovenku: jsem sš/183cm, štíhlý, nekuřák, vdovec, hodný, bezproblémový, domácí typ, s vl. bytem, hledá pohlednou, vlasatou, štíhlou i prsatou nekuřačku (cigaret) okolo 160-5cm, perspektivně pro soužití. Foto a řádky napoví.Praha.