Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

On hledá ji : Vážná seznámení

muž 42 let | On hledá ji | Praha 29.5.
Ahojky mladá neznámá,rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)
muž 40 let | On hledá ji | Brno 29.5.
Ahoj, hledám sympatickou dívku. Děti nejsou překážkou. Já jsem bez závazků. Ozveš se? Petr
Ve volném čase rád se svižně projdu, užiji si saunu, občas výlet nebo projížďku na motorce, čtu si sci-fi knížky, zajímá mě technika, večer si pustím film, dovolena - moře nebo turistika... Hledám seznámeni s inteligentní ženou, VŠ/SŠ, štíhlou, cca do 35 let. Nekuřák, děti nemám, zadaný nejsem, smysl pro humor nepostrádám, mám celkem pozitivní přístup k životu - očekávám totéž. Jsem z Poděbrad, pracuji v Praze. Prosím o odpovědi s foto - moje zde je... Roman.
muž 43 let | On hledá ji | Praha 29.5.
Možná bys pro změnu ráda poznala muže, pro kterého budeš na prvním místě (né až po kamarádech.) Někoho, kdo není workoholik (ale přesto je zajištěný.) Chlapa, co netráví celý den na kurtech (ale přesto se udržuje v kondici.) Někoho kdo nekouří a víceméně nepije (a přesto se dokáže bavit.) Partnera, co si chce život užít s Tebou (a né se honit za nesmyslama.) A že by ještě navíc měl být krásný,vysoký a na bílém koni ? (tak to už Tě opravdu musím odkázat na pohádky Andersena...) Hledám Tu jedinou.
Najde se sympatická slečna k seznámení ? :)
muž 26 let | On hledá ji | Praha 29.5.
Ahoj holka :-) Hledám na vážný vztahu, nezáleží o věku a odkud jsi. Jsem Stanislav, je mi 26 let, pracují, bydlím v Praze, sympatický, klidný, romantický, vtipný. Jsem NESLYŠÍCÍ ale umím znakovou řeč. Jestli máš zájem o znakovém řeč? Rád chodím na kole, na bruslích, do kina, procházky s psem na parku i turistiku, hrát v bowlingu, k moři, v bazénu, cestování, zahraničí, apod. Mám rád vaření, úklid. Nesnáším se lež, podvod, podvádět a rozchod. Jestli máš zájem tak napíšu. Budu se těšit na Tebe.
muž 60 let | On hledá ji | Praha 29.5.
Já 60/175 hledám partnerku. Důležitá je sympatie, důvěra, tolerance a také smysl pro humor.
Hledám ženu na vážný vztah. Snad se tu najde jedná žena pro mě, která nemá vysoké nároky. Jsem obyčejný pracující chlap z dobrým srdcem. Jsem asi jediný chlap, co drží vždy slovo a mluvím pravdu. Jsem hodně obětavý, důvěrný, společenský, upřímný , dobrosrdečný ale hlavně jsem věrný. Nehledám žádnou krásu, modelku, princeznu a pod. Prostě bud sama sebou. Moje priorita na prvním místě je budoucí rodina a děti. Udělal bych cokoliv abychom byli štastní. Chci toho snad moc, mít rodinu o kterou bych
muž 58 let | On hledá ji | Plzeň 29.5.
Co hledám?-Lásku spousta lidí kteří žijí bez lásky ale jim to NEVADI´:Je jich dost žijí,já nevím proč s takovou dá se jen pro pivo skoč.Ale to není případ tvůj,viď že ne ty přece nemáš srdíčko z kamene a ja-li tvéJá pro lásku stvořené takovou jako ty ať Pánbůh mi sežene...Jsem sám 12 let až mě áz té samoty rozbolavěla duše a oni mi na to dali ID.Ae neboj jsem samostatnej jen mi chybí trocha lásky dáš-li mi jí vrátím ti jí jako nikdo.Těším se.Jsem 185/70=štíhlý by rád štíhlou.Plzeň a okolí.
muž 58 let | On hledá ji | Praha 29.5.
Právník, štíhlý, dobře vypadající, vzdělaný, finančně i jinak nezávislý, se smyslem pro humor a spoustu dalších věcí, trochu kavárenský povaleč, trochu sportující, hledá mladší přítelkyni, příjemného vzhledu a povahy, ke společným víkendům, dovoleným i jiným akcím. Nic (děti ani pes) není překážkou. Nehledám pouze flirt, ale pohodu a štěstí.