Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledat geokešky : Pojďme ...

Je tu nějaká geokačerka na zítra(28.5.) na keše k Jivové.
Začínající "kačeři" (já + syn) hledají kamarádku nebo kamaráda s dětmi či bez dětí, ke společným túrám za poklady. Okolí Brna, Vyškova, Bučovicko.
žena 43 let | Hledat geokešky | Praha 21.5.
Hledam kamarada ci kamaradku na spolecne odlovy kesek...Nemusi byt jen z Prahy!!!
Hledám kamarádku, mladší než jsem já, na výlety za keskami, převážně Český ráj, ale rád jezdím i do jiných krajů a do ciziny. Jestli jsi začátečnice, pokročilá, nebo jsi to nikdy nezkusila, na tom nezáleží. Na smyslu pro dobrodružství ano :-)
Hledám kamaráda nebo kamarádku cca 35-45let, na odlovy geokešek na trase Břeclav - Hodonín a blízké okolí. Pes vítán, sama beru dva. Pokud budeš mít jiný nápad, kam vyrazit, sem s ním. :-)
Ahoj, býval jsem aktivní geocacher, ale pak jsem řešil jiné věci, tak jsem tomu moc nedával. Teď bych opět chtěl nějaký čas této skvělé zábavě věnovat. Ve dvou je to větší sranda. Přidáš se?
Ahoj, hledám někoho na společné hledání skrýší v Praze a okolí. Hezký den. M.
Tato kategorie je nějak mrtvá to nikdo nekeškuje? "Hlášení" hledám parťačku na keškování a při sympatiích i pro život z BLÍZKÉHO okolí HK 35-42. Mohu nabídnout odlov T5 a na oplátku bych si nechal pomoct s D5 :-p "není podmínkou". Hlavní je dobrá nálada,nebát se chodit a jezdit na kole možná si vyzkoušet i tu T5. Odlov HLAVNĚ v PŘÍRODĚ městské keše nechávám na neurčito. V případě zájmu budu rád za odpověď a zbytek domluvíme ve vzkazech nebo emailech. DÍKEŠ za pozornost konec "hlašenííí". L.
Rád bych se vydal za keškama. Potřeboval bych do toho zasvětit. Pokud by se někdo našel a měl trošku času na vysvětlení, tak už předem děkuji.
žena 52 let | Hledat geokešky | Praha 24.3.
Ahoj všem kačerům...hledám někoho na občasný lov, víc očí víc vidí :-) Hlavně v Praze, je jich tu stále dost k odlovu. Díky za odpovědi.