Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání


Hledat geokešky : Pojďme ...

muž 27 let | Hledat geokešky | Praha 16.10.
Ahoj hledám někoho na společné hledání kešek v Praze a okolí. Hezký den. Michal
muž 35 let | Hledat geokešky | Praha 14.10.
Ahoj, budu stručný, protože hledám vzácný, specifický typ ženy. Pokud jím jsi, měla bys odpovědět a pak už se určitě rozepíšeme víc :) Víš co je geocaching? Jsi hodně aktivní a nemáš problém vyrazit za touhle zálibou na celý den, ale i v podvečer po práci? Netrpíš komplexy, předsudky a nenávistí, obvyklými v dnešní společnosti? Jsi otevřená, pohodová a milá bytůstka s bystrou myslí? Pokud jsi na vše odpověděla ano, tak zkrátka musíš odpovědět podobnému protějšku ;)
Hledám kamarádku, mladší než jsem já, na výlety za keskami, převážně Český ráj, ale rád jezdím i do jiných krajů a do ciziny. Jestli jsi začátečnice, pokročilá, nebo jsi to nikdy nezkusila, na tom nezáleží. Na smyslu pro dobrodružství ano :-)
Ahojky holky hledám kesky, ale samotnyho me to tolik nebaví co vyrazit společně na vicedenni štaci???
Cauky rad bych poznal slečnu se spolecnym zájmem a to loveni kesek, budu rád když napises a domluvime se, měj se hezky a neboj se napsat Jirka
Hledám parťačku na odlov kešek, která je za touto zábavou ochotna vyrazit na celý den nebo i víkend. Beru s sebou malou fenku, takže i kamarád pro ni je vítán :-)
Hledám někoho na občasné keškování. Ozvěte se :-)
žena 32 let | Hledat geokešky | Praha 28.6.
Hledám někoho na společné odlovy. Praha, pak třeba i dál.
Hledám kamaráda nebo kamarádku cca 35-45let, na odlovy geokešek na trase Břeclav - Hodonín a blízké okolí. Pes vítán, sama beru dva. Pokud budeš mít jiný nápad, kam vyrazit, sem s ním. :-)
Ahoj, býval jsem aktivní geocacher, ale pak jsem řešil jiné věci, tak jsem tomu moc nedával. Teď bych opět chtěl nějaký čas této skvělé zábavě věnovat. Ve dvou je to větší sranda. Přidáš se?

Seznamka Rande © 2000 - 2017 TANGER infosystems s.r.o.
Android aplikace: Rande pro Android