Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledat geokešky : Pojďme ...

Ahoj, budu stručný, protože hledám vzácný, specifický typ ženy. Pokud jím jsi, měla bys odpovědět a pak už se určitě rozepíšeme víc :) Víš co je geocaching? Jsi hodně aktivní a nemáš problém vyrazit za touhle zálibou na celý den, ale i v podvečer po práci? Netrpíš komplexy, předsudky a nenávistí, obvyklými v dnešní společnosti? Jsi otevřená, pohodová a milá bytůstka s bystrou myslí? Pokud jsi na vše odpověděla ano, tak zkrátka musíš odpovědět podobnému protějšku ;) Dozvíme se potom o sobě víc a
Neměl by někdo zájem o společné odlovení všech kešek v Ostravě - Porubě?
Někdo na pravidelné nebo občasné výlety za lovením kešek? :) začínám hledat kešky a se společností to půjde lépe a bude to větší zabava :)
Hledám někoho na občasné keškování. Ozvěte se :-)
Ahoj, hledám někoho na společné hledání skrýší v Praze a okolí. Hezký den. M.
žena 32 let | Hledat geokešky | Praha 28.6.
Hledám někoho na společné odlovy. Praha, pak třeba i dál.
žena 43 let | Hledat geokešky | Praha 12.6.
Hledám kamaráda ci kamarádku na společné odlovy kešek...Nemusí být jen z Prahy!!!
Ahojte, rad poznam nove lidi a mista pri geocachingu ve dvou a vice lidech. Drive jsem zil v Ceskem Tesine takze mam pokryte hlavne okolni vesnice, mestecka a Beskydy. Ostravu nemam ale treba vubec, vubec by mi nevadilo lovit tady. Uzemi vyhranene nemam, zalezi na domluve a moznostech. Pracuji na ranni odpoledni, i tak nebude problem se domluvit.
Hledám kamarádku, mladší než jsem já, na výlety za keskami, převážně Český ráj, ale rád jezdím i do jiných krajů a do ciziny. Jestli jsi začátečnice, pokročilá, nebo jsi to nikdy nezkusila, na tom nezáleží. Na smyslu pro dobrodružství ano :-)
Hledám kamaráda nebo kamarádku cca 35-45let, na odlovy geokešek na trase Břeclav - Hodonín a blízké okolí. Pes vítán, sama beru dva. Pokud budeš mít jiný nápad, kam vyrazit, sem s ním. :-)