Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Do přírody : Pojďme ...

Hledá se postarší děvče, které by si mělo chuť dopisovat a k tomu párkrát do roka přijet do Krkonoš za mnou na výlet. Já jsem z Krkonoš, ty můžeš být odkudkoli. Kamarádění, psaní, výlet s popovídáním. A pokud bys byla bez práce nebo si chtěla k důchodu přivydělat a ještě strávit zimu na horách, máme u nás na zimu pár volných míst (pokojská nebo pomoc v kuchyni).
Rád bych začal s cestováním na vlastní pěst. Jako začátečník bych rád poznal skupinku lidí, co cestuje ráda do přírody se stanem a tak... nemám zkušenosti a potřebuji se naučit co koupit za vybavení, s čím vším cestovat, co to vše obnáší... nějaký ten výlet na pár dní po Čechách by byl fajn. Později mám v plánu cestovat s batohem do zahraničí, tam dobrovolničit, poznávat jejich zvyky, názory, myšlení a tím se zase o něco obohatit. Každý s podobnými zájmy vítán :-). Předně mě zajímá Asie.
Rozv. pohodářka hl. sport.založeného nekuřáka, zatím kamaráda ve věku 45-55 s vyřeš.minulostí
muž 30 let | Do přírody | Trutnov 19.8.
Ahoj, hledám slečnu, kamarádku, se kterou bych mohl podnikat různé výlety do přírody, třeba i na kešky, rád také běhám (to není podmínka :-D ), nebo i třeba jiné sporty :-) Ale také si rád zajdu na pivo a nebo různé akce, chaty, atd., ať to nevypadá že jenom sportuji, rád také zapařím a nezdravé věci :-D Honza PS: Také rád vařím ;-) :-D
muž 20 let | Do přírody | Brno 18.8.
Už ma to vážne nebaví, chcem mať s kým zdieľať svoje záujmy a nie chodiť na pivo s ľuďmi, s ktorými sa márne snažím nájsť tému aspoň z malej časti zaujímavú pre obe strany. Žijem už v Brne a úplne zo srandy skúšam takouto cestou nájsť niekoho (možno konečne kamarátku - schválne ženské pohlavie :D), kto by mi bol aspoň trochu podobný. Medzi hlavné oblasti môjho záujmu patrí cestovanie (snívam o turistika, stanovaní a nemám s kým) a ezoterika (duchovno, pátranie po recepte na šťastie).
žena 30 let | Do přírody | Praha 17.8.
ahoj :) zítra nebo v sobotu chci zajít do trojské zoo - strávit půlden-klidně i celý den - venku, v klídku se projít a hlavně relax. je tady někdo další, kdo plánuje jít do zoo a taky nemá s kým? víc lidí víc zábavy:) p.s. jsem kuřačka, takže zarytí odpůrci tohoto zlozvyku raději nepište :)
muž 42 let | Do přírody | Praha 16.8.
Nabízíme jedné až dvěma kamarádkách do 40 let max fajn výlet jak dle počasí tak na člun na Vltavě a nebo výlet na motocyklu na pěknou zříceninu hradu,tajemné místo apod. Určené jen pro dobrodružné povahy,klidné a spolehlivé pouze s fotkou.Někdy něco naplánovat i přes týden ne jen o víkendu.Takže vy nejlépe s Prahy,ale není podmínkou.I mladší,ale plnoleté.Ps: Jde pouze o výlet..akci nic více.
muž 27 let | Do přírody | Brno 15.8.
Ahoj : ) Parťačka na občasný výlet do přírody či jen tak na procházku se psem někde poblíž? Foto rád vyměním. Zanech prosím email :)
Hledám parťačku na výpravy za keškami.
Najdu kámošku na turistické výpravy do přírody o víkendu nebo i ve všední den? Baví mě toulat se po Českém středohoří nebo Lužických horách...