Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

On hledá ji - solidní ženu která by také ráda trávila volný čas s kamarádem, a sdílela s ním i případné společné zájmy. Například fotografii, výstavy, občasnou dvoudecku vína, masáže, procházku, příjemný rozhovor, vířivku, a spoustu dalších věcí. Na věku tolik nezáleží, můžeš být výrazně mladší nebo i o něco starší. Na čem záleží je solidnost a jestli si budeme rozumět. Jsem nekuřák
Ahoj,pristehovala jsem se z Moravy,hledám kamarádku.Mam skoro 3mesicniho syna..ráda bych na výlety,na procházky s kočárem apodobne :)..nikoho tu skoro neznám.
Hledám ženu 50+ která se nestydí psát o intimním životě se starším mužem. Jsem ženatý ale stejně sám.
Hledám tajnou sympatickou kamarádku....
Najdu svého Tylera z Klubu rváčů v ženské podobě? Nevadí nějaké psychické narušení, ale vyvážené inteligencí, alá Hannibal Lecter. Punkerku, skinheadku, akční povahu, nejlépe protistátní, nepracující živel, jako já, netoužící po lásce, dětech a podobných kravinách. Můžeš být i mladší. Moje holka je dobrá v posteli, v kuchyni, v chodu domácnosti, ale nechce se mnou moc chodit ven, že jsem prý jak utržený ze řetězu, tak jestli jsi taky utržená, můžem trhat spolu, na život a na smrt :)
...jeden štíhlý sympatický rozvedený chlap s duší kluka, nekuřák, všestranných zájmů, aktivně i polenošit...se rád seznámím s jednou ženou, která to má podobně ;)...upřímnost láska souznění pohoda sdílení...odrostlé děti...Těším se na Tebe ;)...seznámení, realitu...foto emaily...napiš i Ty první...poku jsi tu ;) ? ahoj.
Slůvka umí potěšit,ale i zarmoutit pojď psaním poslat si ty prvé
Jsem takový normál a pohodář. Hledám holku, která je aktivní, na vážný vztah nebo kamarádku. Nehledám nikoho kdo pracuje od pondělí do pátku od 6 do 17hod v sobotu uklízí a peče a v neděli jen spí. Hledám holku, která si najde třeba chvilku na výlety, na hory, na welness, jít někde na kávu nebo cokoliv aby bylo veselo živo a ne jak u šípkové růženky :D Hledám holku, která je hravá a umí si užívat života a práce u ní není na prvním místě..Od práce je chlap ;-)
hledám kamarádku, která má ráda léto a vodu, napíšeme si a třeba i domluvíme na nějakém výletu k vodě?
Veterinář, nekuřák, snílek, trochu flegmatik, hledá ženu 30-40, rád s dětmi, ženu s empatií, city a ideály, které bohužel mnozí z nás po třicítce ztrácíme a nazýváme to "životní realitou". Po špatných zkušenostech už nikomu nechceme důvěřovat. Tak už ale nikoho nenajdeme, když nikomu nedáme šanci. Zabrnkat na kytaru, zajet na hory, posedět s přáteli. Vždyt je to tak krásné, spolu u šálku čaje jen tak mlčet, dívat se vzájemně do očí a vědět, na co ten druhý myslí. Bez důvěry se myslím žít nedá.