Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Hledam kamaradku na obcasne kaficka,treba u mne doma?
Hledam kamaradku na obcasne kaficka,treba u mne doma?
Říkám si, že holka, o kterou bych stál se tady snad ani neobjeví, ale znáte to:-). Kdyby se tu tedy objevila holka, která se občas cítí sama, řekněte mi. Jí zase řekněte, že bych rád parťačku na výlety, procházky, koukání na filmy, jízdu na kole, lyžování nebo pokud máš děti i na chození na pískoviště..., ale třeba i pěkná slůvka, hlazení a třeba i to velmi krásné, to bude na nás. Rád bych někoho blízkého a budu doufat, že se ozveš.
Ahoj neznámá, moc ráda poznám milou a příjemnou inteligentní ženu, se kterou bych mohla společně prožívat krásné zážitky co život přináší...Pokud jsi to Ty a čteš tyto řádky, budu ráda když se ozveš.
Najde se jeste kamaradstvi anebo jiz vymrelo??Rad poznam nekoho kdo ma zajem si pohovorit o radostech i starostech...
Rád poznám paní na vzájemné návštěvy,pobyt na chatě,případně bydlení. Ostatní mejlem.
Hledám kamarádku do nepohody .Se zájmem o chalupaření aj..Jen nekuřačka bez nadváhy.. Jen z Ha.
Hledám kamarádku do nepohody.Nekuřačka bez nadváhy z Ha. Co hledám nabízím
Chtěl bych potkat kamarádku, s kterou bychom občas mohli vyrazit za kulturou, sportem nebo zábavou, třeba i naslepo, nechat se překvapit tím, na co narazíme, vyrazit na víkend a zažít něco jiného. Pokud ti tohle taky chybí, třeba zrovna žiješ život, ve kterém nejsi moc šťastná, určitě napiš. Třeba pak zjistíme, že nás to spolu bude bavit i dál…
Přivítal bych ve svém,někdy až moc klidném životě,sympatickou kamarádku.Hledám popovídání,dobrodružství a lehké vykolejení ze stereotypu.Rozumím si více se staršími ženami,rozumnými.Kdyby se tu tedy jedna objevila a měla odvahu odpovědět,budu potěšen.Nabízím přátelství,nejlépe dlouhodobé,pro potěšení.