Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání


Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Zenu pani k obcasnym schuzkam pokecame uvidime .
Ahooj, jsi zadaná a přitom si připadáš sama? Nemáš se komu svěřit nebo jentak s někým pokecat? Klidně napiš a můžeme si občas vyměnit pár zpráv :-)
Hledám ženu na přátelsko- milenecký vztah
191/56 VŠ, přemýšlel jsem, jak to popsat koho hledám a nakonec jsem zvolil upřimnou variantu, hledám přítelkyni k trvalému vztahu, nejsem sukničkář, ale je pro mně důležitá i svoboda, dále časté sdílení intimity, inteligence by byla také fajn, charismatická také, mám obavy, že se mi nikdo nepřihlásí, když to začnu rozepisovat...uvítám odpověď od blíženky, váhy, rybičky, střelkyně a beranky Jan
Ahoj najdu fajn holku na písmenka příjemné a možná i víc Petr vše v profilu
Rád bych našel v jedné ženě z Brna a nejblišího okolí milou kamarádku i upřimnou přítelkyni ! Najdu ? Hledá muž 55/170/80.Střední postavy.Nejsem štíhlý.Z Brna.Pavel./ Prosím pozor aby neměl důvod administrátor odpověď vymazat ! Dík!
Ahoj, hledam kamarádku na občasné posezeni a popovídání u kávy, u veceře, vyjití si do kina a podobně. Maš- li stejné zájmy, ozvi se budu se těšit :-)
Ahoj, máš-li také! vyřešenou minulost,odrostlé děti, volný čas! zájem seznámit se se symp.nekuřákem, chybi ve dvou výlet, procházky, povídání, na kolo, za kulturou, a další... radost,že JSEM,že JSI;), pohoda a nadhled... jo? Pak rád Tě poznám, štíhlá švitorko ;),přiměřeného věku a vzájemné sympatie...Měj se, zatím, hezky a odepiš s fotem!(neboť ani rozhozené nestíhající psychozávaží ani balvan sádlokouli nikdo ani tady nechce!!! Dík, ahoj.
Ahoj,hledám kamarádku.Na věku nezáleží.
Kamarádku po šedesátce,tolerantní, střední nebo menší postavy,nekuřačku k občasným schůzkám, výletům a pod.

Seznamka Rande © 2000 - 2017 TANGER infosystems s.r.o.
Android aplikace: Rande pro Android