Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Mnohem pritažlivější a důležitější než 'ta správná' barva vlasů a 'ideální míry' jsou pro mě inteligence, vlastní názor, upřímnost..no a nejspíš i trocha živočišnosti a zvědavosti.. Najde se nějaká holka která to cítí stejně?
hledám kamarádku na procházky, vzájemné návštěvy, dovolenou..nejlépe také v důchodu kolem 63 let z Brna
Hledám kamarádku s rozšířenou působností...
Hledam fajn kamaradku , obcas vypadnout na kafe, kus reci ci nekam ven. Ja nekurak, 48 let.
Ahoj. Velice rád bych poznal onu drahou polovičku, ale bohužel aktuálně je to pro mě nepraktické protože pečuju o mamču, která po nehodě přestala chodit. Proto bych touto cestou rád našel alespoň kamarádku, se kterou bych jednou za čas při volném čase mohl poklábosit, či někam zajít, ančto ta samota a izolace leze na mozek a když bychom si padli do oka tak kdo ví, třeba by z toho něco v budoucnu bylo. Mám 168cm, postavy štíhlé. Na zbytek nezbývají symboly tak dotazy v mailu. Děkuji předem :)
Nehledám manželku, milenku a podobně. Pojďme se normálně přátelit, zajít na kafe, oběd, večeři, za kulturou, zasportovat nebo vyrazit na výlet. Pokud časem třeba jiskra na obou stranách přeskočí, proč ne... Foto a něco z mého nitra rád výměnou pošlu.
K občasnému setkání,hledám příjemnou, přirozeně inteligentní ženu do 50 let.
najde se .....Dívka ktera by si rada psala o všem možném i nemožném ......
Dobrej večer, rád si budu psát přes skype s někým melancholicky či psychedelicky laděným. Kdo má rád floydy, doorsy, nirvánu, riverside, woodstock, punk apod.
Hezký den , rád bych se seznámil s milou přítelkyní(i vyšší) , navštívit kulturní i sportovní akce, také vyrazit na výlet nebo dovolenou s někým, kdo nemá s kým a nechce sedět doma nebo dělat přesčasy. Jsem v pohodě, kutil a mám rád veselo.V případě sympatií je možné všechno, hledám aktivní ženu s realistickým pohledem na svět, která chce ještě něco podniknout.Věk nehraje roli, hlavní je chuť něco podniknout a něco zažít. Foto a další info mailem