Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

ahoj :-) hledám kamarády/ky na společné trávení času na různé výlety,sport (brusle,kolo,lyže,plavání) chození do kina, na koncerty a festáky, ale třeba i na dopisování. Jsem více méně pro každou akci a ráda zkouším nové věci.
Travím dost času sám a rád bych našel K.A.M.A.R.Á.D.K.U s kterou bych mohl nějaký ten čas strávit, nebo jen zajit na kafe,či si jen popovídat....... Na stavu nezáleží.
Tak jak koukám,také hledáš,asi tušíš co by to mělo být..............zkus napsat a poodhalit cestu vedoucí k přátelství...........pěkný den přeje netový kamarád.
Zdravím všechny dívky, ženy a dámy. Ač fyzicky zdráv, tak roky bojuji s depresí, úzkostí a sociální fobíí. V běžném životě ale funguji, mám stálou práci která mě velmi baví a určitě mám co nabídnout, prostě se snažím a nevzdávám to. Ve svém srdci mám spoustu lásky kterou bych tě rád zahrnoval. Nevadí mi tvůj zdravotní stav, ani pokud jsi maminkou. Co takhle zajít občas na kafe a pomalu se poznávat, já nikam nespěchám. :-)
Hledám kamarádku. Můžeš být odkudkoliv, třeba i z jiné planety. Chci si povídat o nemožném, knihách, filmech, cestovat, společné péct a vařit, zpívat si v dešti, zahrát si Monopoly, … Hledám někoho, komu se celý život netočí kolem dětí, manžela a domácnosti. Mně takový život nevyhovuje a několikrát jsem zjistila, že s mým volnomyšlenkářským životem se skloubit nedá. Mám hlavu plnou nápadů a spoustu různorodých zájmů, a je toho ještě tolik, co bych chtěla zkusit a zažít. Tak do toho pojď se mnou.
Zdravím všechny, pocházím z Prahy. Mezi mé koníčky patří seznamování se s novými lidmi, hraní her ať už počítačových,deskových nebo i sportovních. Rád poslouchám hudbu, nemám žádný vymezený styl. Prostě poslouchám, co mě zrovna chytne. Také mám rád zvířata, ačkoliv doma žádné nemáme. Rád koukám na filmy,seriály,anime. Chodím do kina/divadla a samozřejmě mám také v oblibě romantické procházky. Rád bych zde našel někoho na dopisování a jiné společenské aktivity -> nové přátelé. Určitě napište. ;)
Hledám kamarádku, po šedesátce,nekuřačku,střední nebo menší postavy, k občasným schůzkám, dopisování, výletům a pod.
smutný taťulda hledá .......najdu osudovou lásku
Hledám kamarádku, která bydlí v Plzni a pracuje v Praze.
Ahoj, rád bych našel nějakou kamarádku se kterou bych mohl dobře popovídat a tak. A kdo ví třeba by se přátelství mohli později změnit v něco víc