Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Hledám prozatím nějakou příjemnou novou tvář, na psaní nebo dopisování. Potom by se vidělo co by bylo dál.
Ahoj a krasny den vsem fajn lidickam ,nebloudi tu fajn zena na pismenka kamaradstvi pratelatvi? I kdyz jsem ve vztahu ,nic natom nechci menit . Nechledam modelku ,ale prima zenu s plnou postavou ,i kdyz u pismenek je to asi jedno :-) Nevadi odkud jsi , pratelstvi si cestu najde
Pokud je tady muž, který má zájem se potkat se ženou reálně a není sběratel fotek a pouze pisatel, ráda ho poznám. Brno není podmínka.
Čas letí, čaj o páté nám byl zrušen, internet nás pohlcuje a já jsem už asi příliš náročná, abych poznala prima kamaráda….. ,který je upřímný, soběstačný, hodný, neví co je nuda, nezkazí žádnou srandu a dokáže si vážit ženy, s kterou bude prozatím při oboustranných sympatiích trávit svůj volný čas. Nehledám milence, ani flirt, ale vysokého klučinu od 190 cm…..39-45 let .
Ahojkyy :) Ještě pořád hledám kamaráda ve věku 15-18 let z Prahy. Na psaní případné procházky :) A prosím lidi nad 18 mi vážně nepište a pochopte to (nebo vás jednoduše odpálkuju ;) )
Ahoj jmenuji se Lukáš je mi 24 let a jsem z Prahy na volný čas hledám kámoše do 29 let?
Ahoj. Pokud jsi z Hradce či okolí, máš rád psy a sem tam nějaký sport, dej vědět :) Budu se těšit.
Hledám kamaráda a časem třeba něco víc, pokud nám spolu bude dobře. Mám ráda procházky v přírodě, ráda zajdu na koncert, do kina nebo na víno.... Jsem veselá a empatická, ráda si popovídám s fajn člověkem, možná jsi to Ty? Ráda bych s Tebou zažila to opravdové štěstí a radost i jen z maličkostí.
Milý,hodny,sympatický,upřímný kluk hledá hodnou,věrnou a tolerantní ženu z BRNA se smyslem pro humor.Mám rád práci,sport,procházky,kino,přírodu,relax,výlety a nemám rád nevěru,lež,faleš a namyšlené lidi.Podnikám v oblasti,která mě baví.Jsem finančně nezávislý,mám vlastní zázemí a jsem zabezpečený pro budoucí život ve dvou.Hledám někoho na vážný dlouhodobý vztah.Můžeš být mladší,můžeš být starší,ale musíme si vzájemně rozumnět a udržovat vztah bez hádek a v napětí. Budu se těšit na Tvou odpověď.
49 letá,hledá kamaráda nekuřáka z Brna a okolí nejlépe směr Slavkov,Bučovice ( není podmínkou)..