Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Hledám prozatím nějakou příjemnou novou tvář, na psaní nebo dopisování. Potom by se vidělo co by bylo dál.
Hledám romantického sympaťáka,přiměřeného věku.Pohodové ženě schází bezva kamarád.
Hledám nezadaného kamaráda s vyřešenou minulostí,s kterým budu trávit volný čas a nebudu se sním nudit,při vzájemných sympatiích i něco víc,ty do 180cm ,přiměřený věk, nehledám milence,a to že mám nějaké kilo navíc není snad závada.
Našel by se hezký teen boy, kterého láká gay sex a nemá kamaráda, vše 100 % diskrétně. Neboj se a ozvi se :-D
Najde se tady kamarad na výlety procházky pokec?
Čauky, hledám tady nějakého kamaráda, který by se časem mohl stát i budoucím partnerem pro život. Můžeme si nejdříve dopisovat a později se domluvit na případném osobním setkání. (Nechci řešit posílání fotek, fotky nevyžaduji ani neposílám, preferuji reálné setkání).
Najde se sympatický, inteligentní nekuřák s dostatkem času a volným místečkem ve svém srdci pro krásný, nezávazný, dlouhodobý vztah.
Najde se tu prima kamarád ? Jsem nezávislá , sportovní postavy, veselá a upřímná. Sluníčko láka ven, třeba na projížďku na kole, ale sama - ve dvou se to lépe táhne.
Ahojky. Nenašel by se tu někdo JEN tak na pokec, procházky a posezení u kávy? Nehledam vztah to už sem dávno vzdala hledám JEN A JEN KAMARADA.
Nehledám za každou cenu, ale občas to zkusím, co kdyby..........jen z Prahy.......časem se uvidí, třeba vznikne něco víc..::::)))))...výlety, kulturní akce, kino, divadlo, zvířata, ....fajn chlapa...foto podmínkou...nápady vítány...jen Praha věk 35-50ti let..MIMO PRAHU S BARAKAMA NEPISTE !!!!

Zavřít