Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Hej, je tu někde chlapík ze starých dobrých časů 90.let ? havlista, ekolog, hippík atd.? někdo, kdo nežije moderními trendy a diktátem potřeb dneška? Raději chudý a outsider týpek s citem a srdcem, než navoněný pracháč s kariérou a tituly, raději rozumný pohodář než babišovský koblihář či pravicový egoista. Raději poutník a vandrák co jezdí vlakem a chodí pěšky, než machr s autem a fůrou nezbytných moderních hejblátek. Raději duše s vnitřními hodnotami než tělo s vnějším pozlátkem. Najde se?
Rád bych potkal (nejdříve si dopisoval) kamaráda, snad přítele, nebo i něco víc, s vzájemnou tolerancí, respektem a smyslem pro humor. Jestli tady někdo je, budu rád když se ozve.
Hledám Bi/gay hodně submisivního mladého muže do 30let na erotické dopisování nebo sex po telefonu později. Neboj se a napiš !
Hledam naprosto submisivního hubenýho, Bi,gay,hetero kluka do 25,kterej si chce psát s dom klukem ? Později se uvidí...
Hledám kamaráda . . Jen tak . . Třeba tady najdeme "společné zájmy".
Ahoj... Hledám někoho na dopisování přes email/whatsapp o životě a všech kravinách :-).
Ahoj, hledám rozumného a fajn kluka na nějaké to psaní. Rád tě poznám. :)
Rád tu najdu kamarády na volný čas - procházky, výlety, k vodě apod. Hlavně víkendy by se někdo hodil. Je mi 25 let, jsem z Brna. Taky rád sportuji. Těším se, Roman
Zdravím, hledám muže, ideálně v mém věku, na dopisování. Docela mě baví psát klasické dopisy, lepit je do obálek a posílat poštou. Můžeš být gay, bi nebo hetero, hlavně buď fér.
Ahoj, rád bych si psal s nějakým mužem do 35 let.