Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Rád se seznámím s hubenou nekuřačkou přiměřeného věku s menší vrozenou nebo získanou tělesnou vadou, která je sama a také hledá někoho blízkého ke společným aktivitám.
NAJDE SE NĚJAKÁ SPŘÍZNĚNÁ DUŠIČKA KTERÁ POMŮŽE NEJEN Z DOMÁCNOSTÍ ALE TÉŽ NA VÍLETY DO PŘÍRODY A PODOBNĚ.HLEDÁM PŘÍTELKYNI
NAJDE SE NĚJAKÁ SPŘÍZNĚNÁ DUŠIČKA NA POMOC S DOMÁCNOSTÍ OSAMĚLÉHO MUŽE,VÝLETY DO PŘÍRODY A PODOBNĚ.PROSTĚ HLEDÁM PŘÍTELKYNI.PIŠTE JEN VÁŽNÍ ZÁJEMCI.
???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.
Něco málo o mně: Spíše introvert, tělesná (vzhledová) vada. Kolo, běh, požární sport. Dobrá knížka, film, divadlo. Více v případě zájmu rád prozradím. Luhačovice.
Za trochu lásky, šel bych světa kraj.... Zní to asi jaké klišé, ale je to tak. V životě jsem už téměř všeho dosáhl, ale stále ne a ne najít tu "druhou polovinu jablíčka"; ženu, které bych měl za co si vážit a měl pro koho žít a strávit s ní pak jednou úžasné stáří. Má to však jednu chybku - mám diagnostikovánu Roztroušenou Sklerózu:-( Pokud Ti to nevadí a hledáš něco podobného - budu VELMI rád, pokud napíšeš...
Hledám milího človíčka s kterým bych trávil společný čas.Rád chodím do přírody a zahradničím.
Jsem kluk léčící se s depresemi, úzkostmi a sociální fobií a hledám holku trpící také nějakým psychickým onemocněním, na kamarádství, trávení volného času, lásku a trvalý vztah. Jsem hodně osamělý a uzavřený, kamaráda kupříkladu nemám ani jednoho a společnost opačného pohlaví mi chybí jak psovi drbání, i když se v podstatě ženských bojím. Jinak jsem 35letý kluk, 175cm vysoký, štíhlý, prý pohledný, akorát v té své hlavě to mám trochu pochroumaný. ZN: Blázínek hledá bláznivku.
hledam přitelkyni která je klidnější povahy k cestě životem setkáni napoví
Rád bych se občas - nebo stále - staral o ženu či dívku s vážnějším postižením (mentální postižení, na plenkách, nepohyblivá apod.). Já jsem (až na sennou rýmu) zdravý a mohu se starat a v případě vážného vztahu nebo dobrého přátelství i zabezpečit. Může se ozvat i svobodná maminka postiženého dítěte.