Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání


Postižený hledá ji : Různé kategorie

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.
Rád poznám ženu,která je úpřimná,milá,na nic si nehraje a může mít klidně ratolesti :-),nejlépe z ol.kraje,ale kdo ví
Ahoj, rád bych poznal fajn hodnou slečnu nejlépe z Brna a okolí ve věku 18 - 27 let, ale možno i z celé ČR, které by nevadila moje nemoc - schizofrenie. Ty můžes být také s nějakým omezením, nevadí mi to, nemusis se ničeho bát. Je mi 27 let, vystudoval jsem bakalářský program Ekonomika & management v Brně a nyní si hledám práci na zkrácený úvazek. Mezi mé zájmy patří taneční hudba, cestování, filmy, vaření, koncerty, sport. Budu moc rád, když se ozveš, odpovím všem. Michal
Jmenuji se Marek a jemi 46 let.Mám DMO a špatně chodím.Mam francouzské hole.Pochazim s Kladna.Hledám ženu která mě bude mít rada jaký sem.Sem silnější postavy a jsem kuřák.Nemusi být krásná,může taky být silnější postavy.
Skoro padesátiletý optimistický pesimista,ČID pracující hledá přítelkyni a zpřízněnou duši.Pokud najdeš odvahu,napiš.Budu se opravdu těšit.
Ahoj, jmenuji se Petr, 42/184 v ID. Jsem kuřák, abstinent. Zájmy příroda, psi, rybaření, výlety. Hledám touto cestou kamarádku na dopisování, časem třeba i víc :-)
Ahojky :-). Možná tyto řádky čteš právě Ty :-) Jeden gentleman hledá spřízněnou duši pro společnou cestu životem. Měla bys mít ráda cestování, sport, romantické procházky, a být tak trošku snílek a žena na úrovni :-). Menší zdravotní handicap nevadí :-). Budu se těšit na Tvou odpověď :-)
Ahoj, jmenuji se Vladimír, je mi 31let, jsem z Mikulova u Břeclavi a jsem nevidomý. Rád cestuji, hlavně po hradech a zámcích, baví mě vařit, poslouchám hudbu. Jsem celkem soběstačný.Hledám vážný vztah s ženou, která bude mít pochopení s mým postižením. Může být také postižená.
Ahoj...jsem obyčejný ,trochu při těle a kuřák a hledám ženu k sobě,najde se?
Menuji se Aleš hledám lásku pište nejlépe Anety

Seznamka Rande © 2000 - 2017 TANGER infosystems s.r.o.
Android aplikace: Rande pro Android