Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání


Postižený hledá ji : Různé kategorie

Ahoj, rád bych poznal fajn hodnou slečnu nejlépe z Brna a okolí ve věku 18 - 27 let, ale možno i z celé ČR, které by nevadila moje nemoc - schizofrenie. Ty můžes být také s nějakým omezením, nevadí mi to, nemusis se ničeho bát. Je mi 27 let, vystudoval jsem bakalářský program Ekonomika & management v Brně a nyní si hledám práci na zkrácený úvazek. Mezi mé zájmy patří taneční hudba, cestování, filmy, vaření, koncerty, sport. Budu moc rád, když se ozveš, odpovím všem. Michal
Ahoj, jsem prý sympaťák, který má minulost za sebou, a momentálně žije už dva roky jen prací. Mám určité zdravotní problémy, které mi snad nebrání ve skoro norm.životě, až na tu samotu. Kdyby jsi mě potkala, tak to neřekneš. Hledám dospělou sympatickou ženu co má děti už samostatné, a je na tom třeba podobně. Klidně i starší, nekuřačku z Brna nebo okolí.
Nejde se žena chodící o berlích pro trvalý vztah?
???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.
Rád poznám ženu,která je úpřimná,milá,na nic si nehraje a může mít klidně ratolesti :-),nejlépe z ol.kraje,ale kdo ví
Jmenuji se Marek a jemi 46 let.Mám DMO a špatně chodím.Mam francouzské hole.Pochazim s Kladna.Hledám ženu která mě bude mít rada jaký sem.Sem silnější postavy a jsem kuřák.Nemusi být krásná,může taky být silnější postavy.
Skoro padesátiletý optimistický pesimista,ČID pracující hledá přítelkyni a zpřízněnou duši.Pokud najdeš odvahu,napiš.Budu se opravdu těšit.
Ahojky :-). Možná tyto řádky čteš právě Ty :-) Jeden gentleman hledá spřízněnou duši pro společnou cestu životem. Měla bys mít ráda cestování, sport, romantické procházky, a být tak trošku snílek a žena na úrovni :-). Menší zdravotní handicap nevadí :-). Budu se těšit na Tvou odpověď :-)
Ahoj, jmenuji se Vladimír, je mi 31let, jsem z Mikulova u Břeclavi a jsem nevidomý. Rád cestuji, hlavně po hradech a zámcích, baví mě vařit, poslouchám hudbu. Jsem celkem soběstačný.Hledám vážný vztah s ženou, která bude mít pochopení s mým postižením. Může být také postižená.
Ahoj...jsem obyčejný ,trochu při těle a kuřák a hledám ženu k sobě,najde se?

Seznamka Rande © 2000 - 2017 TANGER infosystems s.r.o.
Android aplikace: Rande pro Android