Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Ahoj,jmenuji se Eva.Je mi 25 let.Hledám kamaráda,který by semnou chtěl trávit společný čas.Ráda cestuji,chodím na pěší výlety,houbařím,plavu.Na nějakém handicapu mi nezáleží.Těšim se na odpověd.Zatím ahoj...
Pročítáš tuto kategorii a říkáš si, že nevíš jestli bys to zvládl, co by na to řeklo okolí a kamarádi? Bojíš se, co tě čeká? Neboj - čeká tě 56 letá vozíčkářka s vrozenou vadou všech 4 končetin, Hlavně však veselá se smyslem pro humor, ale i se smyslem pro zodpovědnost. Nehledám soucit, hledám rovnocenné partnerství. Zkus napsat a uvidíme....
hledám hodného a poctivého kuřáka,nejlépe vesnice a okolí VM.
Hledám hodného poctivého muže z vesnice který bydlí v okolí VM a nevadí mu kuřačka.
Ahoj... hledám hodného muže pro společný život...
Jmenuji se Gizela je mi 26 let a hledám přítele na procházky, pití kávy a příjemné toulání po okolí Litvínova. Jsem kuřačka, mám ráda společnost a chtěla bych poznat lásku.
Existuje ještě muž, kterému nevadí baculka? Hledám někoho na trávení společných volných chvil hlavně o víkendech. Zájmy rybaření, fotografování, houbaření a příroda.
Hledám nejprve pro občasné dopisování staršího (40+), inteligentního muže, nejlépe věřícího, který kvůli zdravotním problémům zůstal sám.
Také hledáš lásku, vzájemnou oporu, důvěru, legraci a rád jezdíš na výlety? Tak to jsme minimálně 2. Tak se těším na odpověď. P.S. Jsem v ID.
Hledám hodného,spolehlivého,obětavého,pracovitého,diskrétního muže.POUZE JESENÍK A OKOLÍ!!!!Nejprve kamaráda.Dalším možnostem se nebráním,ale musí být sympatie.Má tělesná schránka chřadne,ale i přes to,mám normální pudy,kdy se chci ještě smát a mít vedle sebe někoho,koho budu zajímat.Jsem na vozíku,po otravě krve i ruce částečně ochrnuté a mám zdr.problémy.Pozor!Hned to ze mě netahejte.Nesvěřuji se na počkání!Umíš vařit?Mám sice dietu,ale ještě něco jde uvařit.Hledám všestranného muže!Existuješ?

Seznamka Rande © 2000 - 2017 TANGER infosystems s.r.o.
Android aplikace: Rande pro Android