Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Krásný den. Jsem na vozíku je mi 43 let jsem na vozíku mam syna. Hledám hodneho muže toužícího po rodině. Jen vážně.
Ahoj, jsem Jana z Mladé Boleslavi. Chodím do práce, ráda vařím, vyrábím věci z korálků, pletu a háčkuju. Učím se šít na stroji. Ráda chodím na procházky, do kavárny a do bazénu. Chtěla bych se seznámit s hodným mužem, který mě bude mít rád takovou, jaká jsem a nechtěl by mě jenom pro sex a využívat mě. Nechci se znovu zklamat. Muž by neměl být alkoholik a měl by pracovat. Měl by být veselý a méně hlučný.
Ahoj, hledam kamarada. Nemam pristup k internetu, tak budu rada kdyz se ozves Denisa
Je mi 42 let.Hledám hodného,spolehlivého muže,co nemá potřebu se někomu svěřovat a optimistu.Jsem na vozíku a mám trávicí problémy.Jen JESENÍK a okolí!42-46 let.Jinak neodpovím,promiňte!Pouze s fotkou!Nebudu psát někomu,kdo je tu anonymně.Sympatie jsou důležité,né krása.
Ahoj. Jsem obyčejná holka po úrazu na vozíku a hledám kamarádku, nejlépe berlařku či vozíčkářku na povídání a výlety. Do HK jsem se přestěhovala nedávno, tak hledám někoho se stejným osudem, kdo by měl občas čas vyrazit ven. Eliška
Ahoj milý neznámý, hledám partnera, se kterým se mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát, chodit do kina, na kávu, výlety a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měl bys být solidní inteligentní, romantický, spolehlivý muž do48-53.let s autem.Zlínska a okolí, Žena 56.let in. vozíčkářka.56.let.
Dobrý den, je mi 40 let, 160 cm, Cheb, kdo bude mít zájem se se mnou seznámit, ať se ozve. Budu ráda :-)
Ahoj, jsem schizoidka s úzkostnými poruchami z Kladna, je mi 24 let. Hledám fajn člověka na dopisování, telefonování a případně na schůzky v případě oboustranného zájmu. Děkuji.
Ahoj. Ráda bych se seznámila s fajn člověkem. Dopisování, telefonování a v případě oboustranného zájmu schůzka. Jsem schizoidka s úzkostnými poruchami. Je mi 24 let. Děkuji.
Ahoj. Jsem obyčejná holka po úrazu na vozíku a hledám kamarádku, nejlépe berlařku či vozíčkářku na povídání a výlety. Do HK jsem se přestěhovala nedávno, tak hledám někoho se stejným osudem, kdo by měl občas čas vyrazit ven. Eliška