Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Jsem Jana hledám přítele pro společný život ve dvou
Hledam zatim kamose-cas vse ukaze...jestli je jeste nejaky uprimny a tolerantni.hodny muz se srdickem toho hledam...nevadi mu me onkol.onemocneni a postiz.ditko...dekuji.vek 58.az 67.
Hledá kamaráda,kamarádku.
Monika,SŠ,168Cm,78kg44let,žiji v Loučovicích u Lipna.Již je to dvaadvacet let,co jsem měla autumobilovou nehodu,po které jsem byla dva měsíce v komatu.Nyní chodím s berlí.Mám pravostranné postižení těla,jsem již dlouho sama a proto zkouším někoho podobného osudu,kdo by se mi ozval...
Chtěla bych poznat muže s handicapem od 50 do 60 let.57 let mladšího vzhledu. Život brát s legrací.
Jsem dlouhodobě nemocná po operaci a proto hledám kamaráda nebo kamarádku podobného osudu na popovídání ,procházky, výlety a pod.
Ahoj, hledám prima muže .Nekuřáka s vyřešenou minulostí klidně i s hendikepem nejlépe z Prahy.
Rada bych tu poznala hodného a solidního a spolehlivého muže,kterému by nevadil invalidní.vozík Jsem baculka s kily na víc,hnědé krátké vlasy,modré oči,Povidat si a zajit treba na kávu atd.Najdu tady? Muže do 48-62 let -bydlím v Děčíně Pouze na vážný vztah!!!Dávám více přednost pohlazení před každodenním sexem.Muži chtějí být opečovávány-to moc nemohu ,ale s tvou pomocí to zvládnem.Chceš?Mé srdce bude jen tvé.
Hledam hodného může, nejlépe v CID, nebo v PID, primereneho veku, pojízdného, který bude mít na vztah čas. Jen JC, diky.
Netoulá se tu někde hodný chlap, kterému by nevadil můj vozík?