Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Plánuji se ještě teď v nejbližší době vydat znovu na dovču někam za teplem k moři. Užít si pohodu a relax. Nechce se mi ale připlácet cestovkám zbytečně za "single room". Najde se tu nějaká dívka, slečna , paní ... která chce také ještě odletět na dovolenou? Můžeme se někam vydat společně. Navrhuji se setkat, poznat se osobně a teprve pak v případě oboustranného zájmu domluvíme podrobnosti, termín i lokalitu. Souhlasíš?
Hledám příjemnou ženu se smyslem pro humor pro občasné společné cestování za teplem. Nebaví mě cestovat sám. Najdu tě?
Stále hledám spolucestovatelku na měsíční cestu do Thajska a Kambodži začátkem ledna, s vyhlídkou na případné další cesty, výlety a akce v Česku, Evropě a jinde. Vltava, či jiná řeka, nějaké cyklostezky, rakouské vodopády a soutěsky, případně ferraty české i cizí., atd. Podmínky: smysl pro humor a otužilost pokud možno téměř proti všemu. Můj profil na "rande" pod nickem: bob0001 Bližší informace v profilu viz deník pod fotografiemi.
Dve kamaradky 44 a 49 let hledaji spolucestujici na dovolenou v Kapskem Meste od 1.1.2018 do 12.1.2018. Dovolena bez cestovky . Tesime se na odpovedi .
Atraktivní žena, která miluje cestování, přírodu by se nechala ráda pozvat od sympatického muže někam na společné cestování a třeba i na cestu životem..
Ahoj..chysta se někdo 2017 do Perú? Napiš mi. Děkuji y gracias :)
VS,43/185/80, inteligentní,charismatický a úspěšný muž s vyřešenou minulostí hledá fajn partnerku která má ráda cestovaní, moře a hory pro společná dobrodružství. Ty SS/VS, bez závazků, do 30 let. V budoucnosti se nebráním vážnému vztahu a rodině.
Hledám, Kdo má zkušenosti s cestováním bez cestovky. Jen tak ve dvou. Koupit letenky o zabukovat auto. Spacák s sebou. Spíše krásy přírody než velkoměsta.
Ahoj, je tu někdo, kdo by se chtěl odstěhovat do Egypta. Budu ráda, když se ozveš a můžem spojit své plány a síly :-)
Ahoj, hledám fajn kamarádku - spřízněnou duši, která miluje Egypt stejně jako já , která by jela ještě na pár dnů teď do konce září ještě si užít moře, sluníčka, šnorchlování, večerních kaváren a kopec srandy. Vybraly bychom nějaký levnější last na poslední chvíli a frrrr. Takže kdo jste fajn a spolehlivá, ozvěte se, budu ráda :-)