Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Na jiné kontinenty : Společné cestování

Hledám doprovod na přelomu září a října. Destinace,Kuba nebo Egypt. V případě možná i domluva na jiné destinací. Naprosto odpočinková dovca. Opalování a lenošení u moře.
Hledam kamaradku ci partaka co by se mno vyrazil smer Asie.Rijen az Duben.Vietnam,Laos,Thajsko,China a na finale Bali.
Hledam spolucestujici do Japonska 11. - 20.10.2017. Jde o Fam trip pro cestovni kancelare. Super cena cca 55 tis.
Rád bych pozval na dovolenou k moři sympatickou, veselou a komunikativní ženu.
Hledám kamarádku, která by se mnou jela na hezkou dovolenou, třeba i na jiný kontinent, koupání, výlety a poznávání pěkných míst:-).
Ahoj..chysta se někdo 2017 do Perú? Napiš mi. Děkuji y gracias :)
Chci se vydat někam na dovču za teplem k moři. Rád se tu domluvím s pohodovou a sympatickou mladší ženou a můžeme někam vyrazit společně. Termín a lokalitu vybereme samozřejmě po vzájemné dohodě. A nebo vyjedeme zatím třeba jen na nějaký wellnes víkend tady u nás v čr abychom se lépe poznali? Nehledej v tomto prosím jen snahu o navázání partnerského vztahu. Můžeme to strávit i jen jako přátelé, a dále uvidíme ... Ozvi se a domluvíme se.
Ahoj. Nemam zrovna nikoho, kdo by se mnou mohl odletet k mori v jedinem moznem terminu, ktery mi vyhovuje...cca od 1.6. do 11.6. Přidala by se nejaka cestovatelka nebo cestovatel?
Dobrý den sympatické dívce,která by měla zájem o pozváni na dovolenou k moři.Honz
Ciao divka do 40 let cestovani po USA?? ziji v MIAMI TENNIS KOLO LONGBOARD POTAPENI PIVKO VINKO NE ABSTINENTKA PLS??????