Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Na jiné kontinenty : Společné cestování

.. nějaká žena na úrovni, co se nechá pozvat na pláž?
Chci jet za rok na Kubu nebo Zanzibar / aspoň 2 týdny /... a hledám parťáka, co si to může v klidu dovolit a pomůže nám poznat krásy těchto exotických koutů :-) Já 170/58 nekuřačka a moje dvě děti. Sama si zaplatím letenku a pobyt, ale nemohu si moc dovolit. Nikde jsem ještě nebyla. Pokud máš zkušenosti a dokážeš vše zajistit za levnější ceny, budu moc ráda. Pokud nemáš parťačku na dovolenou a nejsi škrt a povaleč a chceš si to užít, napiš mi :-)
Ahoj 9-22.10.17 mam dovču a plán je asi Thajsko -Bangkok -Pattaya tam ubytování nějaké výlety koupání na ostrovech . Rád bych i někam na výlet někam se jel juknout -takže kdyby se někdo přidal dejte vědět zatím letenky nemám ani koupené .
Parťačka za práci a potom na cesty za dobrodružstvím az na konec světa? Právě jsem se vrátil po půl roce z cest a od října budu vydělávat na další cesty a expedice v Anglii. Jsem fotograf, cestovatel a dobrodruh, vegetarián a abstinent, a už dlouho hledám milou, pohodovou a nekonzumně smýšlející holku tak do 30ti (nebo kolem 30ti), pro život i na cesty, kde cesta není uspěchaná dovolená, ale součást života.
Jsme manželský pár, který se chystá v prosinci do Thajska k moři. Rádi bychom se seznámili s někým kdo tam žije, případně kdo tam jezdí častěji a poradí nám. Plánujeme tam v budoucnu dlouhodobý pobyt. Hledáme kohokoliv - muže, ženu, manželský pár - pouze za účelem kamarádství.
Plánuji se v nejbližších dnech vydat ještě znovu na dovču někam k moři. V současné době ale nemám s kým a nechce se mi připlácet cestovkám zbytečně za "single room". Rád se tu domluvím s nějakou slečnou nebo paní a můžeme někam vyrazit společně. Nehledej v tom prosím žádný vedlejší záměr. Můžeme tu dovolenou spolu strávit i jen jako přátelé. Termín a lokalitu vybereme po vzájemné dohodě. Jsem naprosto pohodový a muž a s každým se domluvím. Ozveš se? Děkuji a těším se.
Ahojte, a co takhle procestovat Bali? Hledám parťačku - pánové prominou :-). Cca dva týdny, trochu poznávání, trochu moře, žádný stres :-) V Asii jsem zatím nebyla, po Evropě už mám trochu nacestováno. Přeju krásný den!
Chci vyjet na poznávací dovolenou asie / usa a rád bych pozval chytrou parťačku (cca 30-45) na cestování. Termín i délka jsou flexibilní. Jsem nekonfliktní, nekouřím a cílové destinace znám. Nutné jsou vzájemné sympatie, ale nečekám žádné "výhody". Omlouvám se za stručnost, rád napíšu/řeknu více. hezký den
Chci vyjet na poznávací dovolenou asie / usa a rád bych pozval chytrou parťačku (cca 30-45) na cestování. Termín i délka jsou flexibilní. Jsem nekonfliktní, nekouřím a cílové destinace znám. Nutné jsou vzájemné sympatie, ale nečekám žádné "výhody". Omlouvám se za stručnost, rád napíšu/řeknu více. hezký den
Hledám protějšek na cestování, vy muži , kteři si představujete , že vám budu délat milenku a ješte společnici s tim, že si k ťěmto výhodám, ještě vše budu financovat sama ,tak neodepisujte, to by v mém případě opravdu nešlo