Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Anglie : Češi v zahraničí

Ahojj hledam vazny vztah
Ahoj, někdo na víkendové výlety po Anglii? Žiju kousek od Cambridge a auto mám, tak můžeme víceméně kdekoliv ;)
Ahoj, chystám se koncem Března do Anglie do Bristol za prací a hledám parťačku co by semnou jela :) pisnete na email. :))
Hledám kamarádku, přítelkyni, spřízněnou duši, milenku na společné trávení volného času. Manchester, Liverpool, Leeds a okolí.
Rád poznám někoho nového se stejnými zájmy (>_^) Momentálně žiju v Basingstoke ale neveřím , že tu by byl někdo z okolí :D Ale i tak rád poznám někoho nového :) ozvěte se!
Ahoj, milá slečno, ženo, dámo okolo 26-36 let. Rodiče už mi chtějí odkázat firmy, nemovitosti a jmění, jaké svět neviděl. Ovšem pod podmínkou ženitby. Výhodou je, že Ty bys zároveň získala upřímného, inteligentního, mužného, charizmatického, citlivého a především skromného romantika-pohodáře-gentlemana s dobrým srdcem, pevným charakterem, vytříbenými mravy a smyslem pro humor. Pokud Tě tato mimořádná šance zaujala, tak neváhej a piš. Tom
muž 21 let | Anglie | Brno 28.10.
Ahoj. Rád bych příští rok v létě jel na pár měsíců do Anglie pracovat (co konkrétně ještě nevím, ale nějaké typy mám). Najde se tu někdo, kdo již v Angli je nebo se tam chystá a poradil by, co a jak, na co si dát pozor atd. ... ?
muž 40 let | Anglie | Ostrava 23.10.
Parťačka na cesty za dobrodružstvím? Jsem fotograf, cestovatel a dobrodruh, vegetarián a abstinent, a už dlouho hledám milou, štíhlou a nekonzumně smýšlející holku tak do 30ti (nebo kolem 30ti), pro život i na cesty, kde cesta není uspěchaná dovolená, ale součást života. Na cesty je třeba si nejdříve vydělat, a současně je to skvělá příležitost se poznat a zjistit, jestli bychom se pak třeba spolu třeba chtěli vydat za dobrodružstvím nebo i životem. Zrovna pracuji, jako obvykle, v Anglii.
Ahoj hledam slecnu, kamradku mozna i zenu kdo vi >D Co by rada obcas vyrazila ven se pobavit, dat si dobrou vecu zapit to dobrym vinem a tak podobne. Ja rad cestuju, chodim ven, delam fotky a taky obcas prusery ale to je ojedinely. Tesim se na zpravy Martas

    Zavřít