Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Chovatelství a zvířata : Společné zájmy

Ahoj. Hledala jsem přátelé. Docela uvítám, když mě přestanete pomlouvat. Jsem nekuřačka, nefetuji, nepiju alkohol a určitě nejsem do větru.Postava nemá nic společného s povahou. Hledám zde jen přátelé co se zabývají chovatelstvím zvířat. Příklad krmení venkovních zvířat. Lidi co mají zvířata jen jako hobby a zároveň chodí do práce i na zábavu. Kdo nemá rád zvířata nemá rád ani lidi...Víte, že my majitelé zvířat nejezdíme na dovolenou, protože není hlídání. Jen lidi se srdcem na pravém místě.
Máš rád,ráda psy ale z nějakého důvodů nemůžeš mít psa doma? Mám prostory,ale nemá zase moc času. Napiš a třeba se domluvíme.
Hledám nějakého psího kámoše/kámošku pro svého psa. Je to menší beagl (fenka), velice přátelsky a společenský, ale také vybíravý :). Je hravý, má rád společnost a procházky. :)
Hledám nové přátele ! Lidi co mají rádi přírodu, koně, zvířata a jsou pro každou akci i legraci. Věk je jen číslo :-)
Nenašel by se někdo na společné procházky???
Ahoj, sice hledám kamarádku, ale taková rubrika zde není. Jsem od Havířova, a hledám kamarádku na společné zájmy, a třeba i na kávu. Něco o mě. Jsem vdaná, 32let, blond, sportovní postava. Můžeš se mnou chodit do fitka, kde mám i trenéra. Mám koně, velké psi, bydlíme na okraji Havířova. Mám ráda pěkné auta, jsem nekuřák a abstinent. Do kapes hluboko nemám, a ráda občas utratím nějakou tu kačku, nebo si někam zajedeme. Pokud si připadáš, že by jsi mohla být akční, nerozhoduj se a napiš.
Hledám fajn kámoše pro srandu i relax který je blázen do zvířat a přírody. Jen dvě vlastnosti nesmí mít - lhaní a nespolehlivost :-)
Hledám přátelé, kteří by sdíleli hobby. Mám více než 1zvíře..., 26let zkušenosti se psy i kočkami.Léta jsem pomáhala utulkum jako dobrovolník.O volném čase chodím nejraději na procházky krmit kačeny a nutrie. Zvířata jsou mým unikem před stresem z práce. Zkušenosti v chovu šelem i ptactva.Ráda bych ve své blízkosti lidi, kteří ví, že my co máme doma zvířata žijeme normálním životem jen s více starostmi . Kdo nemá rád zvířata nemá rád ani lidi...máš doma mazlíčka?Nežiju v Praze jsem z vesnice...
Dětská kočkodan opice k přijetí. Kosmani jsou jako lidé, než jakékoli jiné zvíře. Které jsou nejblíže k nám na genetické úrovni. Takže když se dostanete kočkodan opice, je to velmi důležité pochopit jejich osobnost. Oni v podstatě mají inteligenci 4 roky starý a oni mohou spojit se s vámi na emocionální úrovni. Mé opice jsou velmi přátelský s dětmi a ostatní domácí zvířata. Jsou také velmi inteligentní a poslušný a všechny jsou očkovaná a také přijít s veterinárním osvědčením.
Ahoj, hledám touto cestou muže, který má koně a nebydlí daleko od Prahy na občasné schůzky a pokec o koních.Fotku kdyžtak do zpráv jestli to tady jde :)

Zavřít