Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Chovatelství a zvířata : Společné zájmy

Hledám partnerku s kladným vztahem ke zvířatům, ale i na koulovačku v zimě,
Mile damy pani mam pro vas moc fajn chlapa ktery ma rad zvirata prirodu deti a vse.krasne co zivot nabizi.ma vyresou budoucnost ma vlastni zazemi a ma velice dobre srdce ale moc mu chybi laska stesti nekdo ktera by ho mela rada proto jaky je a nevadilo by ji bydlet v domecku na vesnici najde se takova?moc se tesi na odpoved :-)
Hledám někoho na pár písmenek,co má rád koně psy a zvířata vůbec. Nehledám lásku ani sex,jen tak někoho na pokec. Chovám psy,koně a spoustu jiných zvířat. Když je o ně postaráno,je mi pak večer smutno
Jmenujeme se Fíbí a Mafin a jsme psí uličníci. Máme rádi běhání za balonkem, bláznění, dostávání dobrůtek, chrápání a prdění. Hledáme pro páníčka nějakou hodnou, milou, hezkou paničku co by s náma chodila do divadla, kina, na procházky, výlety a tůry. Kdyby se tu náhodou nějaká taková našla, ať nám napíše a my předáme páníčkovi vzkaz:) Budeme se těšit
Hledáme s vnučkou zkušené chovatele kočiček devon rex /nebo i jiných/ . Chov nám nedělá problémy, ale z vyřizování chovky a podmínek jsem jemně zmatená. Moc se těšíme, že se nám ozve nějaký super človíček a provede nás zapeklitými cestami podmínek, hodnocením kočiček a vším, co k chovu patří.
Naše rodina se dělí na dvounohé a čtyřnohé členy. Dvounohé jsme dvě, já babička 56 psychicky vnučkou 11 let tlačena do mladších let. Rodinu máme pouze čtyřnohou, nějaký ten pejsek, kočička. Rády bychom našly spřízněné dušičky, kamarádku, rodinu ..., kde by nás přijaly mezi sebe, nejlépe s rodinným domkem, statkem, kde bychom se rády připojily i jako pracovní síly. Je nám smutno.
Dobrodruh hledá selku (odkudkoli z ČR). Zn. dřina a romantika
Ahoj Hledám si nějakého parťáka nebo parťačku kteří mají podobné zajmy jako já. Sem trochu dobrodružnější povahy a ráda zkouším nové věci. Hledám někoho na pokec kdo by se mnou jel na výlet o Čechách nebo cizině šel do kina, divadla nebo jinou zajímavou akci. Těď bych měla napsat něco o sobě. Hmm ráda cestuju, mám ráda plazy a celkově teraristiku no i jiné zvířata , ale tohle je hodně od srdce. Baví mě historie (hlavně věci související s 2 světovou válkou. Ráda čtu, chodím do kina. atd.,..
Ahoj, hledám někoho přibližně ve svém věku (20-35 let), kdo by chtěl s námi (s mým přítem nebo i sám) jezdit na výstavy psů po ČR nejlépe s čivavou. Máme jednoho doma a ráda budu tyto zážitky s někým sdílet :) P.S. Psí kamarád by byl určitě fajn pro našeho psíka :)
Ráda bych si dopisovala s chovatelkou, chovatelem papoušků kakariki nebo andulek. Vzájemná výměna zkušeností.

Zavřít