Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Psi a kynologie : Společné zájmy

Hledám někoho kdo má labradora na dopisování o našich mazlícícj.Můžou být i jiný rasy,není podmínkou.
Jsem zde na několika týdenním pobytu a chybí mi můj čtyřnohý mazlíček a touto cestou hledám někoho kdo by mě vzal se svým mazlíčkem na procházky po okolí Havlíčkova Brodu.
Zdravím, hledám pohodového člověka, který provozuje obchod s potřebami pro zvířata a potřeboval by občas výpomoc formou brigády či dohody(1x-2x týdně) v obchodě či ve skladu. Jsem sice profesí knihkupec, ale rád bych se přiučil něčemu novému. Jsem spolehlivý a přátelský s klidnou povahou a mám i dobrý vztah ke zvířatům. Navíc jsem nadšenec do francouzských buldočků a zároveň bych rád našel chovatele tohoto plemene, kterému by nevadila občasná výpomoc s venčením a hlídáním buldočků.
Ahoj, rád bych si opět pořídil psa služebního plemene a opět se věnoval výcviku...Hledám touto cestou spřízněnou duši, nebo taky začátečnici, pro společný výcvik, společné procházky nebo projížďky na kole se psem...Nebo třeba chodit společně na cvičák...Prostě spolu....Pouze z blízkého okolí Nbk nebo Poděbrad....Těším se.
Ahoj hledám zenu která se zabyva kynologii do 35 let
Dvě holky co vlastni francouzského buldocka hledají kamose s pejskem na procházky :-) Praha 4 - Kamyk, Modřany
žena 44 let | Psi a kynologie | Brno 8.1.
Vdova 43 letá s dětmi,křesťanka letniční církve v Brně,žijící na vesnici v RD,věrná a úpřimná,hledá přítele,který si dokáže odříct intimní věci před svatbou,půjde s námi do církve,bude oporou a má rád děti,psy,vše živé.Těším se na tebe.
Hldám člověka nejlépe mladou dívku či chlapce kteří by 2 krát do týdne vyvenčil/a invalidovi se špatnou chuzí psa Kokra 30 minutovou procházkou,budu vděčný. Jinak sám s ním chodím než před dům a je málo proběhlý. Bydlím v Lobečku na konci Kralup u Benzinky.
žena 44 let | Psi a kynologie | Praha 14.11.
Jsem desetilety Westik, cily, vesely a hledam kamaradku (Westacka vitana) k prochazkam parky, vylety, proste ke vsem psim lumparnam.. Lumpik zn. ve vsi pocestnosti :-)
muž 44 let | Psi a kynologie | Brno 28.10.
Ahoj, rád chodím na procházky s pejskem a bylo by fajn chodit s někým a povídat si u toho. Ideálně s někým, kdo má fenku, protože ten můj moc kluky nemusí.

Zavřít