Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

Zcela nezávazně hledám inteligentního kamaráda na občasné výlety za kulturou (není podmínkou), ideálně ve věku 40-55 let (není podmínkou) a nejlépe z Prahy (není podmínkou).
Hledá se alternativně založený človíček, který rád relaxuje (medituje) nejen na kurzících, ale i divadlem, koncertíkama,....nebo i jinak? :)
Moc prosím nedívá se někdo pravidelně na turecký seriál Moc osudu, abych mu mohla zavolat, co se dělo v dílech (61 až 64 - teprve budou), kdy se nebudu moc dívat, moc děkuji.
Hledám fajn ženu k návštěvě divadla a různých kulturních akcí.
Hledám kamarádku, se zájmem o hraní na klavír.
Hledám kamarádku, která snese šesti hodinový koncert ORTELU dne 21.4.
Hledám parťačku do divadla,.........
Ahoj, nešel by někdo se mnou na karaoke?
Hleda se divka ci zena ktera miluje tanecni hudbu, klipy ci filmy 80-90 leta. Rad posloucham ci sleduji tyto klipy i filmy, ale ne sam!Rad poznam nekoho kdo vzpomina a nechce zapomenout na ta krasna leta! Treba u dobreho vinka. Na krasny hudebni i filmovy vecer se tesi Luky. Nej. okr. U/O a Sy.
Ahoj, změnila jsem ve svém životě co se dalo. A mám chuť vyzkoušet něco nového. Pro začátek zajít do kina, do divadla, na koncert. Hledá se kamarádka nebo kamarád se smyslem pro humor. A klidně zkusím i něco úplně nového. Těším se....

Zavřít