Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Pár hledá pár : Výměna partnerů

Sme pár. Hľadáme ženu (do 50r) nebo pár . Na spolecne návštevy spojené se seksem. Zn. Diskrétne.
Jsme sympaticky partnerský pár - nekuřáci, sportovních postav, ona 42/168, on 52/181 - reálně mladšího vzhledu, mladého ducha. Rádi se bavíme, smějeme. Hledáme pár na společné aktivity - výlety, turistika, rekreační sport, případně i na zpestření v erotice, pokud budou vzájemné sympatie. Přivítáme i přátelství bez nutnosti sdílení erotických zážitků. Nemáme zájem jen o erotiku. Pouze Praha a blízké okolí. Najde se "normální" pár, který hledá to samé?
Jsme sympatičtí , zdraví pár co heda další sympatický pár. M+ R
Hledáme pohodový, příjemný a přátelský man. pár kde jsou oba bi, pár kg na víc nevadí. 18-65 let co by stál o dlouhodobější kamarádské přátelení založeném na důvěře a bez narušení oboustranných vztahů. Nebo samotnou bisex založenou ženu, která by stála o sympatický dlouholetý man. pár. LB nebo UL kraj
Jsme mladý pár, oba studenti VŠ, sportovci. Hledáme pohodový mladý pár do 30 let na sex. 100% zdraví a diskrétnost je samozřejmostí. Budeme rádi když nás kontaktujete, je možné si vyměnit fotky a blíže se poznat.
S priatelkou (36r) ideme 24.2. opat do swingers klubu Bravantice. Prida sa k nam niekto na spolocne straveny vecer? Ubytovanie mame zabezpecene v nedalekom motobare kde mozeme nacerpat spolocne silu na vecer pripadne pokracovat aj po skonceni akcie.
Ahoj, jsme milenecký pár a hledáme pár bez omezení věku na zpestření našeho sexuálního života. Mi je 46/190cm, partnerce 52 blond vlasy, oba štíhlá postava a hlavně spoustu nápadů co by šlo dělat ve čtyřech. Na všem se dá domluvit, zkušenosti zatím minimální, prostory i auto máme. Určitě bychom rádi pohodové lidičky, co si na nic nehrajou a berou to tak, že to není o dokazování si čehokoliv, ale o tom si to pořádně užít. Muž by měl být nekuřák a přiměřené postavy. Můžeme jen přes týden.
žena 47 let | Pár hledá pár | Brno 16.2.
Jsme pár středních let, ona štíhlá, on střední postavy, a hledáme podobný pár na hezké chvíle. Rádi chodíme na nudakoupání, rádi hrajeme i odvážné hry pro dospělé (které pak většinou nedohrajem), ale ve dvou to není ono. Máme představu sejít se u kafe, pokecat, a pak už tomu nechat volný průběh. Ženu velmi vzrušuje, když on by jej měl většího anebo když se jí věnují dva najednou (a ona se taky může přidat). A pro ty, co sice čtou ale dělá jim problém porozumět čtenému: chceme se sejít v páru.
Kluk a holka 38 a 35 let hledá jiný pro společné schůzky. Na začátku bez výměny a později, když budou sympatie na všech stranách, tak třeba i něco více.
Ahoj, najde se holka nebo pár na hraní. Vše po dohodě možné. On 52/175/89 ona 53/167/59. Těšíme se na chvilky u dobrého vína a krbu. Ahoj Petr a Eva

Zavřít