Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Pár hledá pár : Výměna partnerů

Pár hledá pár na výměnu partnerů, popřípadě samotnou ženu, sólo muži nepíšte. S Pozdravem J+O
žena 52 let | Pár hledá pár | Praha 16.1.
Máme se rádi, máme rádi sex a jsme oba BI. On 52/170/85, ona 51/175/75, opotřebovaní přiměřeně svému věku, milující dobré jídlo, dobrou kávu a dobrou společnost. Hledáme k sobě podobný pár, ideálně nekuřáky.
Neatraktivní, nemladý (57 a 56 let), neštíhlí (ona baculka, on kuřák) obyčejní manželé, oba BI hledají jiný BI pár na kamarádství, povídání, pohodu, veselo, vínečko, pivko, kafe, nahotu, erotiku, mazlení i sex každý s každým. Bydlíme sami v malém baráčku na vesnici a rádi pozveme bez finančních zájmů. Hledáme někoho stálého na příjemné víkendy plné pohody, vesela, zábavy a sexu. Třeba i společně do wellness, bowling, v létě grilování apod.
Pěkný den hledáme pár na příjemné chvíle ve čtyřech ona 45 165 ON 49 186 pohledný slušný čistotný pár nezkušený ale rádi zkusíme vše zázemí máme
Hledáme pár se společnými zájmy a aspoň trochu podobnými představami. Hledáme trochu jiné přátelství, hledáme pár pro erotické blbnutí ve čtyřech, žena hledá kontakt a mazlení s ženou. Rádi si užíváme pohodu wellness, ale klidně si uděláme nějaký trek po horách. Lyžujeme, jezdíme na kole. Občas trochu zapaříme. Prostě normálka. Chceme zkusit i navštívit SW klub, tak proč ne třeba s vámi?
Často čteme o párech kde, většinou, je žena Bi. Už jsme snad velcí, ale stejně si nějak neumíme představit praxi. Mě by to třeba tak opatrně lákalo, manžel není proti, ale k lesbě mám daleko a tak nevíme jak na to.
Jsme pár 46 a 45 let.Pro spestření všedních dnů hledáme pár přiměřeného věku k nám k vzájemným erotickým hrátkám a s výměnou partnerů.
Ahoj, jsme milenecký pár a hledáme pár bez omezení věku na zpestření našeho sexuálního života. Mi je 46/192 cm, partnerce 52 blond vlasy, oba štíhlá postava a hlavně spoustu nápadů co by šlo dělat ve čtyřech. Na všem se dá domluvit, zkušenosti zatím nemáme, ale prostory i auto ano.
žena 53 let | Pár hledá pár | Zlín 13.1.
Ahojky,jsme pár po 50....ale mladšího vzhledu.Rádi,výlety,grilování,přírodu....nahotu a dobré pití....Ozve se-li pár podobných zájmů,budeme rádi.Malý pohlavní úd a lehké Bi u muže vítáno...Zlín a okolí
Ahoj, najde se pár na hraní. Vše po dohodě možné. On 52/175/89 ona 53/167/59. Těšíme se na chvilky u dobrého vína a krbu. Ahoj Petr a Eva

Zavřít