Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Pár hledá jeho : Výměna partnerů

Ahoj jsem cuckold a hledám pro manželku toho pravého.
Bi kluk (27/175/70/15), hledá pár, kde bych společně s ní orálně uspokojoval jeho - vzájemně bych si ho s ní předával z pusy do pusy. Nebo by mě ona učila jak to mám jemu udělat aby se mu to co nejvíc líbilo. Taky bych vás mohl oba orálně uspokojovat, zatímco on by jí nakládal zezadu. A když by mu z ní vyklouzl, musel bych ho vzít pusou, zavést zpátky. Zaručuju zdraví, spolehlivost a hlavně velkou chuť.
Hledáme někoho, kdo nám natočí na video naše rodinné "hrátky". Ne trojka. Diskrétnost.
Jsi sympatický, štíhlý, sportovně založený a navíc dobře vybavený mladý muž nad 180cm? Pak rychle odepiš, rádi tě poznáme... Jsme pár nad 40let
Manzele hledaji rod.pritele, ktery se rad mazli a ktereho laka milovani ve trech. Maser vitan. Dlouhodobe pratelstvi, vylety apod. Nekurak a ne BI. Plzensko.
Hledám pro svoji manželku dárek k narozeninám. Měl by být sportovní postavy ve věku 20 až 40let, pohledný. Odpovědi bez fota rovnou mažu.
Hledám pro sebe muže na sex, který by se mnou ponižoval mého muže, který by nás musel oba orálně uspokojovat. /i když není bi/.
muž 59 let | Pár hledá jeho | Praha 28.11.
Pro svou luxusní přítelkyni (45 let) štíhlou, hledám mladíka do trojky. Věk max 18 let, starší nepiště, nemá to smysl.
žena 41 let | Pár hledá jeho | Plzeň 27.11.
Najde se muž na sex kterému nevadí že se můj muž přidá
Hledáme kluka do 20 let k nám - On 31, Ona 42. STARŠÍ NEPIŠTE

Zavřít