Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

JaraF75   41,9 let | Praha

Ahoj, jsem usměvavý, veselý a upřímný chlap, který si přeje najít kamarádku, milenku, přítelkyni pro vážný partnerský vztah. Nehledám povyražení na jednu noc. Rád sportuji, cestuji, rád se procházím po horách, městy, lesy i loukami. Mám rád i mořské vlny a samozřejmě i občasné lenošení. Vím co chci, resp. co si přeji, a zatím si taky jdu. Přeješ-li si poznat mě více, tak se ozvy. Těším se na tvůj mail. :-)Základní údajePostavaPovahaVolný časDovednostiZájmyMajetekZávislostiMédiaLiteraturaHudbaZvířataVypsat vše (VIP)
Pohlaví: muž
Chce se seznámit s: ženou
Zájem o seznámení - hledá:   vážný vztah,
Město: Praha
Rok narození: 1975 (41,9 let)
Výška: 186cm
Poslední návštěva: 25.2.2017 21:25 - OFFLINE
Počet přihlášení: 16 x
SMS-NICK: JARAF75
Oblíbenost na Rande:

Jak se k sobě hodíme podle Rande?

Další fotky

Tohle není žádná sleklajna...omylem, jak jinak, jsem vlezl na nějaký ocelový lano...docela mi to šlo...než sem slítnul...pád byl rychlejší než fotograf....:-)
Tady na té fotce byla ta kráva ještě docela v klidu...a pak jsme sprintem vyběhly z 2000 m.n.m do 2900 :-)
Říkali jste, že dnes půjdeme jezdit na kole...vždyť je to studený...vzal jste někdo ten neopren...aha nevzal, zůstal v garáži s kolama...a zimní bundu jste taky nevzaly...že se vůbec ptám :-)
Druhá polovina dubna 2016 na Pitztalském ledovci, 30 cm prašanu, slunce, málo lidí, spousta ježdění ve volném terénu...jako v lyžařském ráji...no to je lyžařský ráj :-)
V práci občas oslavujeme...konec pracovního dne :-)

Další uživatelé k seznámení


Zavřít