Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Hledám partnera : Tanec ...

Hledám partnera do tanečních pro dospělé v Přerově pro mírně pokročilý kurz. Znalost základních kroků výhodou :-) Já 38/164 a Ty?
žena 51 let | Hledám partnera | Praha 8.12.
Jsem energické děvče, tanec miluji, kdysi jsem se mu věnovala, ale už je to dost let a hodně jsem toho zapomněla. Mám ráda standard i latinu Ráda bych se k tancování vrátila, trenink alespoň 1x týdně, ale chybí mi pohybově nadaný partner přibližně v mém věku a o trochu vyšší. Jsem 51/175, neštíhlá dáma, bydlím v Praze,
Ahoj! :) Hledám partnera do tanečních na kurzy společenských tanců pro začátečníky :) Ostrava a okolí, jelikož bydlím v Orlové, tak ani Karviná pro mě nebude problém :) těším se na odpověd, Hanka :)
žena 28 let | Hledám partnera | Praha 5.12.
Ahoj všem tanečníkům! :) Jsem v Praze třetím rokem a po tu dobu si říkám, že bych tu chtěla někde chodit tančit. Jenže práce a škola a práce a výmluva č.1 a výmluva č.365 x 3 :)..Není lepší čas, než teď! :) Takže pokud bys rád taky chodil někam tančit, už si to třeba někdy dělal, nebo to třeba i hodně umíš a mohl bys mě to tak učit, víš kam zajít, kde je to fajn ..Napiš ;) Několik let jsem jako holka tančila latinu a standart (tak možná nebudu úplný dřevo), jenže kdeže ty loňské sněhy jsou :)
žena 36 let | Hledám partnera | Praha 5.12.
Ráda bych tady našla sympatický, galantní doprovod na čtvrteční Galavečer-taneční show účastníků Stardance, mistrů ČR a dalších skvělých tanečníků :-). Tanci se věnuji několik let na hobby úrovni a mám zkušenost z pár soutěží v soutěžní taneční třídě D, momentálně nemám tanečního partnera, tak to může být i tanečně-seznamovací večer. Životního partnera nehledám ;-).Těším se na zprávy a přeji krásný večer, Katka
žena 16 let | Hledám partnera | Brno 4.12.
Ahoj, hledám sympatického kluka do 20 let který by měl zájem se se mnou zúčastnit kurzu swingu v Brně :)
žena 39 let | Hledám partnera | Praha 4.12.
Hledám partnera pro pravidelné kurzy tance ( Salsa, Latina a další ). Zkušený taneční partner vítán, chuť se učit a užívat si na tanečním parketu - žijeme jenom jednou. Tancuji 2 roky.
Hledám pozitivní partnerku 24-32 na tance pro dospělé a counrty, které probíhají v Ostravě případně plesy, ty navštěvuji převážně v okolí bydliště Kopřivnice. Těším se na příjemnou společnost.
Hledám tanečního partnera z Jindřichohradecka, který moc rád tancuje a nemá momentálně s kým. Jsem středně pokročilá a chtěla bych se zdokonalovat, chodit na plesy a třeba i do tanečních. Strašně mě to baví. Jsem rozvedená 51/168/68. Ozvi se, budu se těšit.
Ahoj, hledám nějakého šikovného tanečního partnera. Tančím v country skupině, ale chybí mi parťák na tréninky i country bály. Mám 43 let, štíhlá už moc nejsem, děti mám už velké a krom partnera mi nic nechybí. A nejlépe se seznamuje při tanci.

Zavřít