Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Lyžování : Sport

Lyžařka nebo snowboardistka, která je často na horách v ČR?
žena 50 let | Lyžování | Brno 27.2.
Na horách je stále plno sněhu, tak proč sedět doma? Je čas vyrážet na sjezdaření v Alpách :-) Občas třeba i na běžky u nás. Kdo to vidí stejně? Prosím pište jen dobří lyžaři, nekuřáci, SŠ/VŠ a jen z Brna
Která příjemná žena se nechá pozvat na jarní Alpskou lyžovačku????
Ahoj nektera na lyze do Alp?
žena 31 let | Lyžování | Praha 25.2.
Lyžování ve Francii 3. 3. - 12. 3. Nabízím jedno volné místo na lyžování ve Francii v termínu 3. 3. -12. 3. Středisko Les Orres. Cena je 10 650,- a je v ní zahrnutá doprava, ubytování a sedmidenní skipas. Odjezd z Prahy. Jede nás parta pěti lidí ve věku 18-60 let a uvolnilo se nám jedno místo v pokoji, které potřebujeme obsadit. Více informací přímo na webu cestovní kanceláře:
muž 40 let | Lyžování | Praha 24.2.
Hledám sympatickou lyžařku-nekuřačku z Prahy nebo v Praze nebo okolí žijící od 20 do 40 let. Na občasné víkendové lyžování především v Rakouských Alpách (autem víkend 9-13.3) u nás už lyžuju minimálně. Těším se na Tvou odpověď. Tak Ahoj v zimě na zasněženém svahu...P.S. tmavovlasý sympaťák? lyžař 181/85 sportovní postavy mladšího vzhledu. Jsem středně zdatný lyžař, jezdím hlavně na červených případně i modrých (pokud mají trochu sklon) sjezdovkách..na černé jen, když musím a jinak to nejde..
Ahoj, nemá nějaká holčina (i dvě) zájem vyrazit v termínu od 18.3. do 25.3. na hory do Itálie. Jedeme tři kluci ( 33,38,68 let) a máme volné místo v autě. Bližší info ve zprávách. Michal
muž 41 let | Lyžování | Jihlava 24.2.
Ahoj. Jsem nadšený lyžař a nějak mi došli parťáci. Vyrazím i sám, ale není to ono. Kdyby se našla nějaká milá sportovkyně, která by se chtěla přidat... Jezdím do Ski Amade. Nejčastěji do Zauchensee. Zamluvené jsou termíny od 28.2 do 4.3. a od 12. do 15.3. Jezdím z Jihlavy, ale rozumnou zajížďku podstoupím (přes Prahu nebo Brno).
Nemá někdo zájem o volné 1-2 místa na lyžařský zájezd s CK Víkend - B 152 na 4 dny lyžování v Itálii. (2x Livigno, Bormio, S. Catarina). Zájezd je již vyprodaný. Odjezd večer Busem z ČR 24.2 2017, nástupní místo Praha, Tábor, České Budějovice. V ceně doprava, ubytování, polopenze. Doplácí se v Buse za skypas - 137 euro dospělí. Více na stránkách C.K. Víkend.. Zájezd nabízím z důvodu nemoci dcery. Sleva možná.
muž 43 let | Lyžování | Tábor 23.2.
Nemá někdo zájem o volné 1-2 místa na lyžařský zájezd s CK Víkend - B 152 na 4 dny lyžování v Itálii. (2x Livigno, Bormio, S. Catarina). Zájezd je již vyprodaný. Odjezd večer Busem z ČR 24.2 2017, nástupní místo Praha, Tábor, České Budějovice. V ceně doprava, ubytování, polopenze. Doplácí se v Buse za skypas - 137 euro dospělí. Více na stránkách C.K.. Zájezd nabízím z důvodu nemoci dcery. Sleva možná.

Zavřít