Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Kolo a cyklistika : Sport

muž 47 let | Kolo a cyklistika | Brno 19.10.
46 letý muž z Brna hledá kamaráda nebo partu lidí kteří jezdí na kole. Nikoho tady v Brně neznám a rád bych se seznámil s novými lidmi.
Ahoj najde se někdo kdo by si semnou dnes nebo některý jiný den vyjel na kole.Hranice a okoli já 33 let.
Spolujízda na kolech do přírody, focení...
muž 40 let | Kolo a cyklistika | Brno 13.10.
Všechno co opravdu potřebuju znát jsem se naučil v mateřské školce. Znáš Fulghumovo "desatero" a máš to taky tak? Navíc potřebuješ k životu každodenní pohyb nejlépe v přírodě? Ty 25-35, VŠ, nekuřačka, drobnější, aktivní? Ano, ano, ano, pak bych Tě rád poznal :-)
Ahoj, ráda bys občas zašla na spinning, ale samotnou Tě to nebaví? Jsem na tom podobně, tak pokud odepíšeš, můžeme občas zajít spolu...:o))
Ahoj.Jsem holka z Prahy a hledám nezadaného cyklistu či turistu,který se občas rád projde v lese,nebo si jde zaplavat apod.jiné aktivity.Jsem nekuřačka.
Rád bych potkal fajn bikerku, co se ráda projede po práci nebo jezdí do práce i z práce na kole a po práci se ještě někde ráda projede po kraji, v terenu nebo prostě podél řeky, když už nohy nechtějí makat .-). Ideálně také nordic-walking, delší trasy v přírodě. Jezdím na Smíchov z Prahy západ, přidáš se? Někdy na pohodu, jindy si dát pořádně do těla :-). Rád bych našel ženu pro kterou je sport vášeň, která zná co je to překonávat..., Martin
Hladam bajkerku na cestne prip trek.kolo co da cez 50 na den
Ahoj hledám cyklistku ,která nemá občas s kým vyrazit na kolo ,v zimě na běžky a má ráda po sportu masáž, saunu,koupel ,vínko a dál záleží na nás
Ahoj,jsem sportovní, mladý kluk a hledám k sobě zatím jen kamarádku na kolo a časem se kdyžtak uvidí.Určitě se neboj napsat,nevadí že na BMX neumíš jezdit, budu jen rád když spolu pojedeme ven. (Zlínský kraj)

Zavřít