Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Kolektivní sporty : Sport

Ahoj, nejde mi pouze o sex, ale jit si třeba zahrát volejbal, lyże...atd...je tu někdo takový?čas rozhodne....
Ahoj, hledáme hráče ledního hokeje do naše týmu v Praze. Hrajeme Prazskou ligu ledniho hokeje, obcas vyhrajeme, obcas prohrajeme, hrajeme to hlavne pro zabavu. Domaci ledy mame v male hale Sparty v Holesovicich. Pokud mas rad hokej, urcite se ozvi, misto v sestave mas zajisteno :)
Hledám volejbalisty. Volejbal jsem dřív hrála aktivně.
Jsme parta, hrající smíšený šestkový volejbal na dobré rekreační úrovni. Věk 20 -65. Hledáme na doplnění hráčky a hráče. Hrajeme ve středu od 18,00 v Dejvicích, v létě na antuce, v zimě ve velmi slušné tělocvičně. Neváhej a ozvi se.
Ahoj, hledám na sportování kamarádku, co miluje sport jako já. Je mi 20 let. Nebráním se jakémukoli sportu, je to o domluvě. Miluji běh, fitko, tenis, badminton, brusle, spinning apod. Hlavně úroveň pro radost a zábavu, takže se nebojte. Ve dvou se to táhne lépe! Tak se budu těšit. :)
Volejbal - rekreační úroveň. Hledáme nové hráče a hráčky na doplnění našeho volejbalu na pohodové úrovni (bez přebíhání na síti). Hrajeme v úterý od 18:00 v tělocvičně na sídlišti Novodvorská a jsme parta ve věku cca 25 až 40 let.
Hledáme hráče na basket jednou týdně ve čtvrtek od 20,30 na Lhotce. Věk kolem 50, úroveň cca 3. třída. Tzn. nějaká basketbalová aktivita v minulosti.
Ahoj, ráda bych našla skupinu aktivních lidiček ve středním věku, kteří rekreačně hrají kolektivní sport. Nic jsem nehrála závodně, ale šikovná a zapálená jsem dost :o) ideálně Praha 11 a okolí.
Ahoj z Prahy, hledáme na doplnění naší pohodové volejbalové party další spoluhráče.Hrajeme na velmi dobré rekreační úrovni v Dejvicích každou středu od 18,00. Věkové rozpětí 25 - 65 let. Neváhej a ozvi se.
Ahoj, hledáme hračku na pravidelné hrani Beachvolejbalu. Pondělí od 18-19 V Praze na Capitolu. Pokud ovládáš Beach na slušne úrovni, jsi spolehliva a pohodova.

Zavřít