Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Adrenalinové sporty : Sport

Ahoj, nechce někdo občas vyrazit na paintball s partou nadšených amatérů ? :-) Trošku rozhýbat tělo, vyčistit hlavu... a pobavit se. Zdeněk
Ahoj :-), najde se tu spolulezkyně na stěnu, z (okolí) Liberce? Lezu obtížnost 5 - 6. DlouhoVLáska vítána .. :-)). Ahoj na laně , diky M.
Rád bych vyrazil na víkend na ferraty, po čechách ale třeba i do Rakouska, je třeba využít pěkné počasí a babí léto na horách... může jít také o turistiku a ferratu jen na zkoušku, věci pro parťačku na ferratu dám dohromady ;)
Ahoj, nasel by se muz v rozumne vekove kategorii ke spolecne priprave na Spartana pristi rok?
S dětmi na těžší ferraty do Rakouska?
Hledám parťačku na lezení na překližce 1-2x týdně. Ideálně BigWall, ale jde i Smíchoffka. Lezu tak sedmy, ale nemám problém se spolulezcem s libovolnou obtížností lezení. Hlavně pohodu :)
Touto cestou hledám lidi, kteří by mě zaučili nebo se mnou podnikli lezení na stěně, nebo na ferratech.. jsem v obojím začátečník.. ale celkem rychle se učím a velmi se mi obojí zalíbilo.. A ráda bych se tomu do budoucna začala věnovat vice :)
Ahoj, sháním parťáka na stěnu ideálně Smíchoff, jsem se západní koutu prahy. Protože jsem věčný začátečník díky přestávkám v lezení, hledám někoho kdo je na tom podobně (leze max 5ky), případně kdo by chtěl zaučit v lezení na stěně, není problém. Mám rád i jiné sporty sebeobrana, brusle, beach volejbal, běhání, takže kdyby někdo potřeboval sparring ať se ozve, rád bych začal něco pravidelně dělat.
Ahoj našel by se někdo kdo by sportoval s mnou ? :)
Ahoj! Nějaký potapeč/ka co by se přidal/a na podzim do Egypta? Potápím se sám a jak známo ve dvou se to lépe táhne. Je lepší mít buddyho, kterého znám a který mluví česky :-)

Zavřít