Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé

Spolubydlení s důchodcem nebo s důchodkyní, nabízí seniorka. Jde o samostatnou místnost, asi 16 m2, neprůchozí, částečně, ale dostatečně vybavenou, společné WC, koupelna. Přistěhování a přihlášení ke mně je možné. Chrudimsko.
Hledám spolubydlící i kamarádku v jednom.Mám byt 38 m,jsem doma tak mohu i vařit-Jsem v ID ale soběstačný a bez dluhu.Prosím rád bych se spřátelil s ženou do 58 let,co nemá zatím zdravotní potíže a chut se znova spřátelit
Mám v Praze na Chodově jeden velký hezký dvoupokoj v částečně zrekonstruovaném bytě. Pokoj je s dvěma postelemi, balkónem, atp. No a přijde mi zbytečné ho jen tak nechat ležet ladem.
VŠ 55 let, nabízí přátelství s možností spolubydlení v bytě 2+1 rod.domku v Újezdu nad Lesy (Pha9), každý svůj samostatný, neprůchozí pokoj, společná kuchyň, koupelna. Možnost parkování přímo v domě, MHD 20 minut do centra. Anebo se mohu já sestěhovat k tobě, případně si najít nové bydlení společně. Přátelství.
VŠ 55 let, nabízí možnost spolubydlení v bytě 2+1 rod.domku v Újezdu nad Lesy (Pha9), každý svůj samostatný, neprůchozí pokoj, společná kuchyň, koupelna. Možnost parkování přímo v domě, MHD 20 minut do centra. Anebo se mohu já sestěhovat k tobě. Přátelství...
Ahoj, je mi 20 a letos jsem tady v Praze nastoupil do prváku na VŠ. Zatím jsem ubytován na koleji, ale prostředí se mi tu moc nezamlouvá. Proto hledam někoho, kdo by mě buď vzal k sobě jako spoluvydlicího, nebo někoho, kdo by měl zájem si se mnou pronajmout byt.
ubytujeme u nas v soukromi divku ve veku od 15 do 20 let. v soukromi. nekuracku tichou , milou , hodnou.
Mám jeden volný pokoj v krásném rodinném domě se zahradou, grilem a garáží. A měl bych zájem o pomoc v domácnosti. S úklidem, vařením a různými domácími pracemi. Pokud by byla i administrativní výpomoc s papíry, nechal bych pokoj zcela zdarma. Ale zas na druhou stranu pouze důvěryhodné sympatické mladé slečně. Odpovědi pouze s fotkou. A nebo radši se dvěma. =)
Poskytnu bydlení dívce čí žene v Ústí nad Labem jmenuji se Jirka a sem s Prahy svobodní  a s vyřešenou minulosti a  nedávno sem se přistěhoval do Ústí nad Labem a nikoho tu neznám a samota mě uš nebaví jestli mate zájem
Krátkodobé nebo dlouhodobé společné bydlení v mém bytě 2+1. Pokud studuješ, máš v plánu začít v Praze žít.... Jsi štíhlá a ráda budeš v rukach zkušeného muže poznávat vše. Nastěhuj se.

Zavřít