Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Hledám spolubydlícího : Dopisování a přátelé

Hledám spolubydlení...dohoda.
Ahoj. Hledám ženu jako spolubydlící do pronájmu bytu. Příští rok se hodlám přesunout do HK a hledám i vhodné bydlení a práci, event. podnikání. Možná má nějaká žena podobný záměr. Nebo je už v HK, okolí a hledá pomoc s náklady na bydlení, nebo i vztah. Nejedná se mi prioritně o vztah, ale nevylučuji ho. Pak jsou ale vzájemné sympatie nutné. A osobní setkání samozřejmě taky. Vše ostatní v mailu. Prostě nový začátek úplně jinde a jinak.
Hledám ženu spolubydlící bud u mě a nebo u tebe,vzájemné sympatie nám poradí.Pepa
hledam starsi pani do podnajmu ktera sem tam uvari , jen vazne zajemkyne
hledam starsi zenu do podnajmu jen vazne zajemkyne
Ahoj :) chtěl by jsem tu najít spolu bydlící,kterou už taky nebaví smrdet doma s rodiči a chce žít život samostatně bez toho aby to někdo komentovali :) pokud to máš podobně tak dej vědět rád pokecam a mužem to nak vymyslet ;)
Nabizim zdarma spolubydleni slusne,skromne a cistotne zene,na veku nezalezi.Jsem jiz delsi cas sam a to mi nedela dobre.Nebranim se pri simpatiich vztahu.Jde mi hlavne abych nebyl sam a za pripadnou pomoc treba s varenim budu vdecny.
ahoj hledam k sobe holku rad bych staral ono
Hledám ženu nejlépe i s dětmi či dítětem ke společnému bydlení.Sám mám na víkendy devítiletého synka.Budu rád pokud se mi ozve,avšak nejprve bychom vyměnila pár písmenek a něco si o sobě napsali.Náklady na bydlení budu i nadále hradit sám,o peníze mi nijak nejde.Spíš o to,že byt je nevyužitý.Není velký,asi 60m čtverečních,tedy 2kk.
Jsem v Praze -nikoliv však pražačka. Jestli tu najdu MUŽE svého života: své ŽIVOTNÍ ŠTĚSTÍ tak zůstanu. Pro mne Láska znamená jeden o druhého pečovat po celý život a také si se vším pomáhat. Hledám muže k životu v dřevěném domku i v bytě. Luxus je pro mne čistý vzduch a voda s Láskou. Na druhý břeh si nic nevezmeme, proto si vše užijme za života. Dávám do Vztahu vše, takže také potřebuji odhodlaného Muže s vlastním uvažováním a cítěním, nikoliv dědečka s prioritou vše pro děti,vnoučata a pejska.

Zavřít