Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Hledám prozatím nějakou příjemnou novou tvář, na psaní nebo dopisování. Potom by se vidělo co by bylo dál.
Něžná, štíhlá tmavovláska, hledá právě Tebe: optimistického muže, ochránce. Nabízím citové zázemí, toleranci a úroveň.Vím, že jsi.Sice se na svém fotu neusmívám, ale úsměv mě provází každý den.
Správně vidíme srdcem...nemám požadavky ani na vzdělání, ani na vzhled.Ale potkat duši spřízněnou a chápající - nesobeckou - je jako najít jehlu v kupce sena
Hledám pohledného, slušného sympaťáka, vyšší postavy, nekuřáka, který má vyřešenou minulost a vlastní zázemí, jako mám já. Jsem společenská, veselá, lehce sportovní.
Hledám sympaťáka co se rád projde po lese, kopne občas rýčem na zahradě, vyrazí na výlet nejen autem a chybí mu usměvavá společnost.
Hledám "kamaráda" do 35 let
Ahoj,dá se tu najít příjemný kamarád?Jsem zadaná,ale jinak snad milá 172/75.Chtěla bych se těšit na hezké písmenka a mít se s kým smát,sympatie napoví.Jsi muž 48plus,upřimný a hledáš důvěrné přátelství?tak dej o sobě vědět,najdeme se?
POTREBOVALA BYCH ZAŽÍT NĚCO NOVYHO NEBO SE UNUDIM
Hledá se nějaký fajn klučina nebo muž, který by měl zájem o fajn kamarádku na psaní, občasné výlety či posezení u něčeho dobrého :-) nehledám vztah ani sex, prostě jen člověka na vzájemné obohacování a zpříjemňování jinak všedních dnů...
Chtěla bych se těšit nejenom na vůni a barvy jara, ale i na muže, se kterým je čemu se smát, o čem rozjímat, který hřeje, voní, dá se vedle něj svobodně dýchat... nebo i mlčet... hledám Tě ne pro každý den, ale každý den budu ráda, že jsi. Ráda bych k Tobě vzhlížela ... i ze svých 178cm bez bot... :)

Zavřít