Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Diskuze

Má smysl zde inzerovat?

Problemy se seznamovanim

Omnium dnes vo přestávce (je podnikatelka, pracuje z domu a má to stažené na liště, jako to má Scar) napsala v deníku parádní elaborát, tuším z oblasti deskriptívy (píše se tam o trojůhekníku). Tak si to stáhněte nebo požádejte Balzamínu, má to v Trezoru u Sedmi.
už na to nemám nervi (nevím jaké i/ý, ale vždy to intytivně trefím), stále si dávat pozor, abych se neprozradila....jsem Rajcka ze z Plzně-hůčetní. A nevíte kde je Milan, že nereaguje? Asi ještě f práci.
A víte kdo je ten muž: tož normálka óóó nejjasnější Milča. I přesto, že opovrhuje lidmi, a zdrápaninami zvláště, vytvořil koalici s Omniou. Ptáte se, co s tím má společného Omnium? No, taková maličkost: Viviene je Omnium. Jinými slovy, vrána k vráně přisedla si. Madam, která v deníku nenechává na chlapech nit suchou, si celkem souzní s top debilem Milenkym. A co na to admini? Žádné podvodné jednání s dvěma nicky, žádné vulgarity od Miláčka, ale naopak, přidají se do koalice.
NAPSALA MNĚ VIVIENE: Cituji od muže ze seznamky!!!Nick honoris se tu pohybuje již léta, jednou zde získal pocit ublíženého a
následně založil jisté stránky (které mu již provozovatel webu konečně
zablokoval), neboť na nich předváděl své deviace v plné kráse. Byl tím webem
a je místními inzerenty posedlý.

Tady na seznamce proběhlo období, kdy někteří pořádali různé srazy, na
diskuzích se čile diskutovalo, ale vytahovala se špína z osobních setkání,
prostě klasika. V té době se objevil ON a aktivně se zapojil a vytvořil výše
zmíněné stránky za podpory místních duševně chorých inzerentů, kteří mu v
rámci vzájemné nenávisti mezi sebou poskytovali důvěrné informace, fotky
atd. no a on se v tom prostě našel, konečně jeho život dostal cíl...
nenávist je velmi motivační prvek.
Tooyen.... ty mi vždycky spravíš náladu
tak skoč na facebook :D tam máš baby aj nahoře bez :D
Zde by byla dobra moznost automatickeho mazani pokud nebude do mesice nejaka navsteva.
5)Dalsi slabina je ,ze je mnoho inzeratu bez fotek,neni alespon zakladni relevantni popis osoby a alespon naznaku koho hleda a co by rada nebo rad u protejsku nasel.
6)Bohuzel chybi zde i elementarni slusnost odpovidat na nabidku,alespon slusnym odmitnutim
Posledni dobou premyslim o tom,zda ma smysl zde inzerovat.Vede mne k teto uvaze nekolik faktu.
1) portofolio inzerentek moznych k seznameni je omezene.V podstate v kategorii kterou bych preferoval je jich na strance tak asi 20
2) Damy nekontroluji svuj inzerat denne a po kratkem case se propadaji na dalsi nabidkove stranky,cimz se ztraceji ze zajmu pripadnych protejsku a nasledne si stezuji,ze je nikdo nechce.
a zustavaji tim padem zde viset bez seznameni.
3) Dalsi skupina je tech,ktere jsou prilis vybirave,maji vysoke a nerealne natoky..maji tisice navstev,samy se nekoliksetkrat prihlasily a nejsou schopny si nekoho vybrat.
4) Dalsi skupina je z tech ktere si uz protejsek nasly a dal nechavaji inzerat v platnosti a nesmazi jej a tim uvadeji protejsky v omyl a marne cekani na odpoved,protoze se o smazani uz nepostaraly a nechaly jej svemu osudu.

Zavřít