Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Diskuze

Kdo umí, umí. Kdo neumí, honí.

Důvody úspěchů, či neúspěchů při hledání.

Zdar woe, mrskl jsem původní nick a fáááákt mi chceš tvrdit, že zrovna ty hovne patříš mezi jedince tunááá ?
No a logickým výsledkem takového reálného stavu jsou stále stejné ksichty, často i 10 let tlející v tomto seznamkovém kompostéru, bez alespoň náznaku naděje toho, co tady nejvíce hledají... tedy teplé dlaně, jistoty opory nebo pocitu lásky, či obdivu k někomu kdo za to stojí. Zkrátka mraky těch, kteří už drahnou dobu řeší hormonální potřebnost těla autoerotikou. A ti hormonální potřebu, až na malou část frigidních, máme všichni. A je to dobře, protože sexuální vzrušení nelze ničím nahradit. Blbé je pouze to, když při jeho realizaci, je na to člověk sám. Což o to, zejména ženy, a zvláště ty ve věku a v těchto vodách, by nouzi o amanty neměly, leč, výše zmíněný ansambl těžko nabídna alespoň tu teplou dlaň. A tak se tady léta míjejí...a čas zoufale letí. A přitom je řešení celkem hmatatelné, jen se musí přizpůsobit reálnému stavu.
A reálná nabídka mužského materiálu je následovná: ze sta pánů, dobrých 50 je naprosto nepoužitelných (panicové adolescentní i věku dospělého, úchylové, kteří loudí informace za účelem stimulu pro masturbaci, bezdomovci s nadějí střechy nad hlavou a lednice na principu ubrousku prostři se, kdy erotika je potřeba až sekundární). 20 pánů si chce odskočit skočit a alespoň na chvíli zapomenout na manželský kolovrátek. No a těch 30 do sta, skutečně hledá, řekněme trvalý vztah. 30 opravdu hledá trvalý vztah? Tak to je skvělé!!! Ne tak docela, jelikož dámy musí počítat s mnoha selektivními faktory, které těchto 30 potenciálních adeptů drasticky omezí na pouhé jedince. Kupříkladu vzdálenost, vzdělání, kouření…. A to jsem ještě nezmínil faktor nejpodstatnější a tím chemie bezpochyby je. Takže se často stane, že sítem propadnou všichni a výsledkem je nula!!!
No a problém velké většiny, nejen seznamkových žen je skutečnost, že ani ve zralém věku, neumí být realistkami a na základě reálného stavu, dokázat uspokojit své potřeby a touhy v míře reálně možné. Jínými slovy: sní pouze o holubech na střeše, vrabec v hrsti jim nestačí, byť už ani ony, peřím nejpestřejším nedisponují. Absence schopnosti realistického pohledu má pak za následek rezignované zvolání, jež tak často k dočtení v deníčcích je: .... to raději zůstanu sama! ....... a ani netuší, jak pravdivou vizi vyřkly.
No jo, marná sláva, vědám psychologickým se učí v lavicích a v patřičném věku.....pravda, většina populace zkrátka nemá na to, se do těchto lavic kvalifikovat. Až internet k nim byl shovívavý a dal jim šanci stát se nezajímavými a nudnými, nejen v reálu.Jediným omezením, což si musí pečlivě hlídat je, aby se nedostali do přehledů. Jsou to zkrátka trubci a dělnice.
Jejich chování, kdy se nedokáží ovládat a mají doslova neukojitelnou potřebu vytáhnout na světlo světa, často zaprášený nick z dob nedávno minulých a reagovat na mé příspěvky, svědčí o jediném: že jsem to já, kdo dokáže zaujat, provokovat, či dráždit i písmem. A bez těchto atributů, jak známo, je každý spisovatel pouhým pisálkem. Je tedy potěšitelné, že mé řádky doslova hltají i trubci a dělnice, kteří mě nesnášejí a na rozdíl od těch ostatních čtenářů, jsem je v podstatě donutil mé zprávy komentovat. V tomto kontextu je pak jejich plácání, že jsem to já kdo se chytl na udičku, spíše demonstrací jejích hlouposti. I malé dítě je totiž schopno dohledat, kdo na čí příspěvky reagoval první, kdo založil diskuzi, aby tam za 14 dnů uvedl pouze postřehy, komentující tuto mou diskuzi etc..
Bylo celkem očekávatelné, že parta trubců a dělnic neodolá potřebě komentovat tuto diskuzi. Oprášili své mulťáky a dokázali tak, že jsou stále pravidelnými návštěvníky diskuzí. A to je dobře, protože i této partě honičů a honiček jsou mé řádky zdrojem k realizaci jejich sólo výstupů na vrchol.
Problém velké většiny mužů je ten, že touží jen po milování. Netuší, že veškerá komunikace s většinou žen, je vlastně milostná předehra, a ta je zejména u žen velmi, velmi důležitá. Alespoň to ženy tvrdí a proč tomu nevěřit. Ale pozor, dámy a pánové, je mýlkou se domnívat, že aby se to dalo považovat za předehru milostnou, musí být téma milostné. Je jedno o čem, ale musí téma, potažmo tedy vy, zaujmout. Umí-li to muž, pak je schopen dostat ženu do oblak již pouhým psaním. Jenže, jak lze často číst, bez webovky, pánové na seznamkách, nemají co nabídnout. Ostatně, exhibicí před kamerou, vyvolávají také jen smích. To já měl mnohem lepší pocit z dobře vykonané práce, když mně posléze jistá paní učitelka sdělila, že tak krásnou přestávku dosud nezažila. I když mám trochu výčitky, že mohla do hodiny až 10 minut po zvonění. Asi i páťákům by bylo divné, že úča tvrdí, že hl. město ČR je Paříž
Ano, a ti největší zoufalci také psávali. Ale vždycky skončili jako dobrý terč zábavy, tak už raději nepíší. Pravda, někdy neodolají a zakdákají.
Mimochodem: všimli jste si, že diskuze píší ti zoufalci největší.

Zavřít