Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Věřící hledá jeho : Různé kategorie

hledám Muže podle povahy ne podle fotky: pro společný začátek byť by to mělo být ve 4 holých stěnách ;-) Nejde mi o majetek ale o charakter a dobré srdce, věřit si....parťáka i na život, NEkuřáka. Více mailem/tel. Ale fotkám tak úplně věřit nedoporučuji.
Jsem Žena, hledám Muže 60-95 let ODKUDKOLIV, který v Praze a okolí POTŘEBUJE a MŮŽE POSKYTNOUT důvěrný vztah tak jako já:VŠ/177/50/60kg/NEk. Pohladíme se očima ... svět již nebude stále smutnějším místem... bydlet v Praze i mimo město, zahradu, les s houbami, řeku, .. z existence život, z obydlí domov: kuchyně zelená, v ložnici modré z nebe, knihovna červená, Lásku si dvojice společně vytváří - Láska nepochází z Akce se slevou!!! PS: ve skutečnosti prý vypadám jinak než na f
Na otázku, jak Tě nevtíravě oslovit a nebýt vlezlá, zároveň zapůsobit příjemným dojmem, je opravdu těžké odpovědět. Ambiciózně se domnívám, že bych mohla naplňovat Tvá očekávání a bylo by mi milým potěšením Tě o tom přesvědčit:)) Tak a teď vážně;) Na světě je spousta krásných věcí a většina z nich je ve dvou ještě krásnějších... Hledám věřícího, vysokého, pracovitého a sportovně založeného muže nejlépe z Vysočiny (ideálně z Velkomeziříčska).
Nekuřák, romantik s vlastním bydlením k vážnému seznámení. Ve věku asi 46-52 let. Může být z jiného kraje. Jsem křesťanka. Sex po svatbě.
K vážnému seznámení muže, který nemá sex na prvním místě, nehraje si s city a má zájem budovat vztah a pak žít spořádaným životem se svojí ženou. Může být věřící, z vesnice, odkudkoliv.
Hledám si Muže který se nechá rozmazlovat: láskyplnný krásný domov plný teploučka, důvěra, naklizeno, navařeno, kultura i sport, cesty... svátky i dny všední..... A kterého si budu považovat za jeho velkorysost a šlechetnost.... Co si na očích uvidíme, co si pošeptáme, vše předem splněno ;-) Těším se na budoucí desítky báječných let ........ Láska úcta zdraví respektování věrnost .. Více osobně, pravda ve víně s přívlastkem .... . F
Jsem v Praze -nikoliv však pražačka. Jestli tu najdu MUŽE svého života: své ŽIVOTNÍ ŠTĚSTÍ tak zůstanu. Pro mne Láska znamená jeden o druhého pečovat po celý život a také si se vším pomáhat. Hledám muže k životu v dřevěném domku i v bytě. Luxus je pro mne čistý vzduch a voda s Láskou. Na druhý břeh si nic nevezmeme, proto si vše užijme za života. Dávám do Vztahu vše, takže také potřebuji odhodlaného Muže s vlastním uvažováním a cítěním, nikoliv dědečka s prioritou vše pro děti,vnoučata a pejska.
Hledám hodného a normálního muže pro život. Baví mě chodit na hory, jezdit na kole a jiné. Budu vděčná za každou rozumnou odpověď. Jsem svobodná a věřící žena.
Hledám hodného a milého pána,nejlíp katolicky založeného,který si na nic nehraje a je správným mužem a ne jeden z těch frajeru,kterých je teď všude spoustu..
Římanům 10:9..Vyznáš-li svými ústy Ježíše jako Pána a uvěříš ve svém srdci, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen.Jinak to nejde: nestači jen věřit.

Zavřít