Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty k seznámení


Upřesnit hledání

Věřící hledá jeho : Různé kategorie

Hledám vážnější vztah. Já 158 cm, 52 kg, nekuřačka. Příroda, lehčí sport, hudba, práce kolem domu a zahrady. Jsem původně z vesnice, kam se chci vrátit. Patřím do protestantské církve pod názvem Křesťanské společenství. Uvítám někoho podobného. Hlavně ne s nadváhou nebo závislostí na alkoholu. Na nabídky k sexu nereaguji.
Římanům 10:9..Vyznáš-li svými ústy Ježíše jako Pána a uvěříš ve svém srdci, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen.Jinak to nejde: nestači jen věřit
Jsem věřící, zaneprázdněná, bez přílezitosti poznat někoho mimo práci nebo domov. Najde se někdo kdo mě občas vytáhne? :)
Žena s těl. postižením (amputované části nohou) by ráda našla hodného muže (nezadaného nekuřáka) ze Zlína nebo střední Moravy. Nemusíš být bohatý ani pohledný. Hlavní je mít srdce na pravém místě. Něco málo o mě: vystudovala jsem knihovnictví, ráda chodím do přírody a ráda čtu knížky. Odpovědi prosím posílejte i s fotkou.
Hledám svědka Jehovova z Třince.
Vdova 43 letá s dětmi,křesťanka letniční církve v Brně,žijící na vesnici v RD,věrná a úpřimná,hledá přítele,který si dokáže odříct intimní věci před svatbou,půjde s námi do církve,bude oporou a má rád děti,psy,vše živé.(Přísloví 18,22)
Štíhlejší žena, mladšího vzhledu, původem z Vysočiny, momentálně pracující v Praze hledá muže k vážnému seznámení. Bezdětná, ráda cestující, rekreačně sport, věřící, knihy, angličtina,,,,, a cokoli dalšího. Jen vážně. Ne flirt. Foto výměnou, nebo raději zajít někam na čaj, kávu a popovídat si, poznat se osobně. Hezký den.
Je psáno: Kdo tluče, tomu bude otevřeno, kdo hledá, ten najde...Já hledám muže přesně pro mně:-) To, zda k sobě patříme, poznáme časem. Ale vnímám tady velkou šanci, že se najdeme. Věřím.
Hledám lásku na celý život , muže víry katolické ve věku 36-46.let Jsem od narození invalidní , mám rozštěp páteře, chodím krátké vzdálenosti po rovném terénu na větší vzdálenost potřebuji vozíček . Je mi 36.let , jsem v plném ID . Chceš vědět víc, tak napiš . Jarka
verim ze Pan zna nase srdce.i zaco se modlime. je zde muz od 50_55roku.ktery ma vyresenou minulost.na prvnim miste Jezise.rika Boze ja te vubec neznam chci Te vice znat..napis. Otec Syn a Duch SVATY..Pan Vam mocne zehnej

Zavřít