Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka - inzeráty


Upřesnit hledání

Na jiné kontinenty : Společné cestování

56/185/VŠ podnikatel hledá kamarádku na společnou dovolenou v exotice v termínu dle dohody, nejlépe v druhé polovině ledna. Mám představu o ženě ve věku 30-50 let, bez závazků, která dokáže dovolenou po všech stránkách zpříjemnit. Měla by jsi být zábavná, nekuřačka s dobrou znalostí angličtiny. V případě vzájemných sympatií možno i víc. Prostě to risknu, buď se pohádáme nebo na to budeme vzpomínat. Dovolená samozřejmě v mé režii. Bez fota neodpovídám.
Chtěla bych se ohřát přes vánoce, potrebuji si odpočinout., hledám fajn kamarádku, co se přidá nebo pohodového muže Má někdo podobný plán?
Parťačka na cesty za dobrodružstvím? Jsem fotograf, cestovatel a dobrodruh, vegetarián a abstinent, a už dlouho hledám milou, štíhlou a nekonzumně smýšlející holku tak do 30ti (nebo kolem 30ti), pro život i na cesty, kde cesta není uspěchaná dovolená, ale součást života. Na cesty je třeba si nejdříve vydělat, a současně je to skvělá příležitost se poznat a zjistit, jestli bychom se pak třeba spolu třeba chtěli vydat za dobrodružstvím nebo i životem. Už pracuji, jako obvykle, v Anglii.
Vdaná žena středního věku z Prahy hledá cestovatelku/cestovatele, skupinu cestovatelů, kteří potřebují někoho do počtu. Ráda se připojím. Jsem pro cesty po vlastní ose s nízkými náklady.
Rád bych koncem roku odletěl na SríLanku do tepla nabrat nove síly a odpočinout si od všedních starostí, ale samotnému se mě nechce. Najdu tady sympatickou ženu, kterou tímto zvu se vším co k dovče patří, která by sdílela tuto radost semnou? Najdu zde svojí princeznu se kterou si budeme rozumět i tomto zážitku? Princeznu, kterou si mohu hýčkat, rozmazlovat a dělat jí radost po zbytek života? Já štíhlý zajištěný pohodový VS Plzeňák 42let. Pouze z Plzně a okolí !!!
Ahoj, také by jsi se ještě teď před vánoci vydala někam za teplem k moři, a nechceš jet sama? Nebo třeba na nějaký wellnes víkend tady Čechách? Můžeme se domluvit a vyrazit někam společně. Lokalitu i termín ponechám na tvém výběru. Navrhuji se nejdříve sejít a v případě oboustranného zájmu pak společně něco naplánujeme. Na věku nezáleží. Těším se na Tvoji odověď.
Ozve se mi krásná, štíhlá, portugalsky mluvící víla, která byla s maminkou od 4.11. na dovolené v Royal Decameron? Zapomněl jsem ti dát kontakt.
Planuji cestu na Sri Lanku anebo Thajsko a Burma na 3tydny v lednu. Prida se nektera dama?:)
Mám celý leden volno. Ráda se přidám k nějaké cestovatelce (ženě) na exotickou poznávací cestu, případně vymyslím, zorganizuji.
Najde se sympatická slečna na společnou dovču únor/březen výběr dle Tebe :-)

Zavřít